7 jauni filmu traileri, kurus noskatīties šonedēļ

Filmu industrija aug lielāka ar katru gadu, un nav brīnums, ka varam sagaidīt jaunus grāvējus arī turpmāk. Šajā rakstā apkopoti 2020 gada, iespējams, lielāko kino debiju grāvēji.

Šīs nedēļas septiņu gaidītāko filmu traileri, kurus ieteicams noskatīties:

BLACK WIDOW

Marvel studija šonedēļ izlaida jaunu īss klpu filmai Black Widow. Tajā gan ir ievietoti vairāki kadri no pirmā trailer’a. Taču tiem, kas alkst pēc spoileriem, tajā iekļauts arī neliels aina ar filmas ļaundari – Taskmaster. Pati filma iznāk 1. maijā.

MORBIUS

Ja nu gadījumā aizdomājāties par šīs filmas stilu, tad pirmās trailera ainas iekļauj naidīgu, atkailinātu vampīru. Morbius ir Sony kompānijas pēdējā laika mēģinājums popularizēt Spider-Man filmu pasauli. Ar aizrautību skatoties šo traileri, jāpiebilst, ka trailera pēdējās sekundēs redzams Michaels Keatons. Morbius iznāk 31. jūlijā.

SNOWPIERCER

Pēc Bong Joon-ho sekmīgās filmas adaptācijas 2013. gadā, Snowpiercer sāk pārvērsties par TNT filmu sērijām. Tā ir dīvaina pasaule, kas dod lielu iespēju izpētei, tāpēc diezgan interesanti kādas izjūtas šī filma mūs sniegs. Filma iznāk 31. maijā.

GUNS AKIMBO

Daniel Radcliffe attēlo interneta trolli, kuru pārsteidz nepareizā kompānija, burtiski pieskrūvējot viņam pistoles pie viņa plaukstām, un piespiež viņu piedalīties online reality nāves mačā. Šeit arī īsti nav vairāk ko piebilst. Filma iznāk 5. martā.

NEXT IN FASHION

Netflix turpina veidot ar vien vairāk un vairāk realitātes šovus, un Next in Fashion izskatās pēc viegla uzvarētāja. Project Runaway-esque sērijas dod Queer Eye faniem vēl vienu iespēju izbaudīt Tan France, kurš ir co-host ar Alex Chung. Sēriju debija ir 29. janvārī.

DISPATCHES FRO ELSEWHERE

AMC kopā ar Jasonu Segelu izveidojuši mistiskas TV sērijas. Grūti gan izskaidrot, kas šeit notiek – viss koncepts izskatās nedaaudz pēc Netflix Maniac,  nedaudz kā Michel Gondry filmas, un neliels mikslis no visiem globālo sazvērestību šoviem. Galvenais, katram vajadzētu vismaz nedaudz apskatīt šo šovu tikai, lai iegūtu kopējo sapratni par to. Šova debiija ir 1. martā.

VEROTIKA

Glenn Danzig režisējis šausmu filmu. Tā ir arī viņa debija. Pārējo atstāšu jūsu ziņā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. NEXT IN FASHION seit nav vieta, nezinu kurs skatas sadus meslus, varbut tie ar nepareizo orentaciju. Vispar Netflix pedeja gada laika ir parverties par servisu ko normalam cilvekam neiesaku abonet.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt