Apple Books bezmaksas ASV

Ņemot vērā šī brīža situāciju vairums no mums šobrīd ir ieslodzīti mājās. Mēs praktizējamies sociālajā distancēšanā iekš māju izolācijā, lai palīdzētu palēnināt koronavīrusa izplatību, kā arī sniegtu zināmu atvieglojumu veselības aprūpes darbiniekiem. Šajā gadījumā esam apstākļu spiesti rast veidus kā izklaidēties mājās.

Mums ir viena labā ziņa, kas skan sekojoši- ja esi Apple lietotājs ASV, noteikti priecāsies uzzināt, ka uzņēmums ir paziņojis, ka viņi ir izveidojuši bezmaksas e-grāmatu un audiogrāmatu atzarus. Šīs grāmatas un audiogrāmatas ierobežotā laikā būs pieejamas vietnē Apple Books.

Pašlaik šķiet, ka šis piedāvājums ir pieejams tikai tiem, kas dzīvo ASV. Mēs iedomājamies, ka tas varētu būt licenšu jautājums, tāpēc ne visas valstis varēs iegūt šādas privilēģijas, taču joprojām ikvienam ir pieejamas citas alternatīvas izklaides.

Piemēram, filmu studijas tagad izdot savas filmas digitāli agrāk nekā bija plānots. Tas ir tāpēc, ka cilvēkiem jāpaliek mājās, līdz ar mazāk cilvēku apmeklē kinoteātrus. Studijas cer, ka, agrāk digitāli izlaižot filmas, viņi varēs atgūt zaudēto biļešu pārdošanas apjomus.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt