Boksa cīņas tiešraide tika nelegāli pārraidīta caur kāda vīrieša briļļu atspulgu

Ikdienā norisinās dažādi sporta notikumi, par kuru skatīšanos nepieciešams maksāt autortiesības, un pārsvarā skatītāji iegādājas vai nu biļešu caurlaides vai abonē oficālu pārraidītāju. Tomēr pastāv arī veidi kā apiet šo, piemēram, apmeklējot kādu sporta bāru, kur tiek translēts konkrētais notikums. Taču mūsdienās, arvien populārāk kļust pārraides skatīties no mājām, izmantojot kādu neoficiālu tiešraidi internetā jeb pirate stream.

Nesen notikušajā boksa cīņā starp populārajiem youtuberiem KSI un Loganu Paulu, kādam no skatītājiem bija ienākusi galvā ģeniāla ideja kā veikt nelegālo tiešraides pārraidīšanu. Proti, puisis, kurš bija iegādājies caurlaidi, lai skatītos šo maču, pēc tā sākšanās novietojis sev pretī telefonu, kas bija vērsts uz viņa brillēm. Viņš, ieslēdzot vietnē youtube savu tiešraidi (livestream), pārraidīja šo boksa maču 11,000 skatītāju.

Šobrīd neesam pārliecināti vai šo nelegālo pārraidi izmantoja skatītāji no visas pasaules, taču saprotam, ka īsti citu iemeslu pārraidīt šo sensacionālo boksa cīņu šim puisim nebūtu. Ņemot vērā, ka šie 11,000 skatītāju ir arī potenciālie abonēšanas maksas pircēji, jānorāda, ka iespējamie zaudējumi lēšami pat vairāk nekā 200 000 dolāru, ja ņem vērā, ka DAZN vietnē, kurā tika pārraidīts šis mačš, abonēšanas maksa ir 20 ASV dolāri mēnesī.

Esam piedzīvojuši un redzējuši dažādus veidus, kā nopludina šāda tipa pārraides, taču jāatzīst, ka šis puisis ir pārspējs visus, un šis gadījums netiks ātri aizmirsts.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt