Netflix kontu paroļu koplietošana drīz tiks aizliegta

Gaidāmā paroļu koplietošanas prakses izbeigšana tuvojas, vismaz Netflix gadījumā… Straumēšana gigatns, sākot ar 2023. gadu, plāno ierobežot paroļu koplietošanu.

The Washington Journal ziņo, ka Netflix nākamgad plāno atturēt lietotājus no paroļu koplietošanas, cerot, ka lietotāji, kuri pajautājuši kādam piekļuvi Netflix kontam, kļūs par jauniem abonentiem. Straumēšanas platforma jau sen apspriež paroļu koplietošanas pārtraukšanu, taču pandēmija aizkavēja tās plānus. Taču tagad, kad abonentu skaits ir samazinājies, uzņēmums ir nolēmis turpināt savu plānu pārtraukt paroļu koplietošanu un palielināt lietotāju skaitu.

Netflix apsver, ka visticamāk klienti neatbalstīs izmaiņas. Lai izmaiņas nebūtu pēkšņas, uzņēmums tās plāno ieviest pakāpeniski.

Straumēšanas gigants pat apsvēra iespēju līdzīgi kā konkurents Amazon Prime Video pievienot maksas filmas, lai lietotāji atturētos no paroļu koplietošanas ar citiem, jo tas varētu palielināt viņu rēķinus. Taču ar izstrādes gaitu pazīstami cilvēki stāsta, ka uzņēmums nolēma atteikties no šīs idejas, jo vadītāji uzskatīja, ka tā atņemtu “vienkāršību”.

Avots: BBC News

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt