Apple vēlmes attiecībā uz MI jomu

Apple esot aktīvās sarunās ar Google, lai ieviestu savu Gemini ģeneratīvo MI tehnoloģiju iPhone. Tiek apsvērta arī ChatGPT izmantošana.

Izpilddirektors Tims Kuks jau ir apstiprinājis, ka Apple iegulda lielu daudzumu laika un pūļu mākslīgā intelekta (MI) funkcijām un plāno tās izlaist vēlāk, šajā gadā. Šīs mākslīgā intelekta funkcijas, kas iebūvētas Apple produktos, varētu tikt darbinātas gan ar pirmās, gan trešās paaudzes MI modeļiem.

Viedtālruņa modeļi MI funkciju varētu saņemt ar iOS 18, kas tiks izlaists vēlāk šajā gadā. Taču mākoņa bāzētās AI funkcijas, piemēram, teksta un attēlu ģenerācija, varētu nākt caur partnerattiecībām ar Google un citiem.

Apple atpaliek no sāncenšiem

Ja Google darījums realizētos, iPhone nebūtu pirmais telefons, kas izmanto Google aparatūru, lai nodrošinātu AI funkcijas savos telefonos. Iepriekšējā gadā Samsung savās Galaxy S24 viedtālruņu sērijās pievienoja vairākas Galaxy AI funkcijas, kas darbojas uz Google AI tehnoloģijas pamata. Kā arī uz Pixel 8 ierīcēm.

Potenciālais MI darījums starp Apple un Google varētu paplašināt Google AI rīku ietekmi uz vairāk nekā 2 miljardiem iPhone, kas pašlaik ir tirgū. Šisvarētu radīt risku jo, iPhone, realizējot savu ģeneratīvo MI tehnoloģiju, varētu atpalikt no konkurentiem.

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt