ASUS Zenbook Fold Oled UX9702 apskats

ASUS Zenbook Fold Oled UX9702 ir 17 collu liels planšetdators / klēpjdators. Ierīces ekrāns ir salokāms, kas nodrošina ierīci daudzpusīgai lietošanai. Ierīci var izmantot kā klēpjdatoru, planšetdatoru vai kā galddatoru.

ASUS Zenbook Fold Oled UX9702 ir viena no daudzpusīgākajām ierīcēm, kas radīta. Ierīcei ir 6 iespējami lietošanas režīmi – klēpjdatora režīms (ar virtuālo tastatūru), klēpjdatora režīms (ar Bluetooth tastatūru), darbvirsmas režīms, planšetdatora režīms, lasīšanas režīms, paplašinātais režīms.

 • Klēpjdatora režīms (ar virtuālo tastatūru) – nodrošina 13,3 collu 16:9 klēpjdatoram līdzīgu displeja laukumu. Apakšējā displeja daļa ir 12,5 collas liela ar virtuālo ekrāna tastatūru.
 • Klēpjdatora režīms (ar Bluetooth® tastatūru ) – nodrošina 13,3 collu 16:9 klēpjdatoram līdzīgu displeja laukumu. Apakšējā ekrāna daļā tiek novietota ASUS ErgoSense Bluetooth tastatūrua Tastatūra piestiprinās ar magnētiem pie ierīces rāmja daļas.
 • Darbvirsmas režīms – atlociet salokāmo OLED displeju līdz tā pilnajam 17,3 collu izmēram, novietojiet to uz galda ar integrēto statīvu un pievienojiet ErgoSense Bluetooth tastatūru.
 • Planšetdatora režīms – pilnībā atvērts 17,3 collu skārienekrāns labi noderēs tīmekļa pārskatīšanai. Tas gan nebūs ērts, to turot rokās. Labāk būs novietot uz galda virsmas vai uz kājām.
 • Lasītāja režīms – salokot displeju vertikāli, dators pārtop par lasīšanas ierīci.
 • Paplašinātais režīms – režīms ir līdzīgs klēpjdatora režīmam (ar virtuālo tastatūru), tikai papildus tam tiek pievienota Bluetooth tastatūra. Šādā režīmā varat izmantot visu 17 collu displeju, bet tas gan būs salocītā veidā.

ASUS Zenbook Fold Oled UX9702 dizains

Izpakojot ierīci no kastes, tas ir kā milzīgs planšetdators 17 collu izmērā. Rokās tas ir nedaudz neērts šādā izmērā. Uzbūves kvalitāte gan liekas ļoti laba. Atlocītā veidā ierīce ir tikai 8.7 mm plāna un sver vien 1.5 kg. Ierīces korpuss ir izstrādāts no magnija sakausējuma, bet aizmugurējā daļā ir piestiprināts mākslīgās ādas ergonomisks statīvs.

Zenbook 17 Fold OLED atbilst īpaši prasīgajam MIL-STD 810H militārajam standartam attiecībā uz uzticamību un izturību. Kā apgalvo ASUS, izstrādātā eņģe tiek pakļauta vismaz 30 000 ciklu spīdzināšanas testiem, kas nodrošina maksimālu izturību.

Portu ziņā gan ierīcei nekā daudz nebūs. Ja uz ierīci skatāmies atvērtā veidā un to novietojam vertikāli, augšējā daļā kreisajā pusē būs 1 x Thunderbolt ports. Kreisajā pusē atradīsies skaļuma regulācijas pogas. Labajā sānu malā būs ieslēgšanas poga,  1 x Thunderbolt ports un audio ports. Kreisajā sānu malā atrodas dzesēšanas kanāls.

Tehniskā specifikācija

Procesors – Intel Core i7-1250U Processors 1.1 GHz (12M Cache, līdz 4.7 GHz, 2P+8E cores);
RAM – 16GB LPDDR5;
Videokarte – Intel Iris Xe Graphics;
Operētājsistēma – Windows 11 Home;
Displejs – 17,3 collu, OLED displejs, 2560 x 1920 izšķirtspēja, 4:3 malu attiecība, 60 Hz, 0.2 ms reakcijas laiks, pret atspīduma displejs, DCI-P3 100% gamma, 500 nitu spilgtums, 1.07 miljardu krāsas, PANTONE Validated, skārienekrāns, ekrāna un korpusa attiecība: 87%;
Atmiņa – 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD;
Svars – 1.5 kg;
Izmērs – 378 x 287 x 8.7 mm;
Pieslēgvietas –  1 x 3,5 mm audio, 2 x Thunderbolt™;
Papildus – Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5, 5.0M kamera ar IR funkcionalitāti;
Akumulators – 75WHrs;
Krāsa – melna;
Cena – ~ 3400 EUR.

ASUS Zenbook Fold Oled UX9702 displejs

UX9702 ir 17,3 collu skārienekrāns. Ierīcei ir OLED displejs ar 4:3 malu attiecību un 2560 x 1920 izšķirtspēju. Displejs nodrošina 60 Hz atsvaidzes intensitāti un 0,2 ms reakcijas laiku. Tam ir 1,07 miljardi krāsu un tas ir PANTONE® validēts precīzām krāsām. Displejs ir pietiekošu spilgts, nodrošinot 500 nitu spilgtumu un 100% DCI- P3 krāsu gamma, kā arī tas nodrošina par 70% zemāku zilās gaismas līmeni nekā LCD displejam ar TÜV Rheinland acu kopšanas sertifikātu. Salocītā veidā katra 12,5 collu displeja puse nodrošina 3:2 izmēru. Ekrāna un korpusa attiecība: 87%.

ASUS Zenbook Fold Oled UX9702 veiktspēja

ASUS Zenbook Fold UX9702 ir aprīkots ar Intel Core i7-1250U processoru. Procesoram ir 10 kodoli un 12 pavedieni. Tas sastāv no 2 veiktspējas kodoliem un 8 efektivitātes kodoliem. Operatīvā atmiņa ir 16gb. Glabāšanai ir ātrs 1TB SSD disks. Par video rūpēsies Intel Iris Xe Graphics. Ierīce būs pietiekoši laba ikdienas izklaidei pārlūkojot internetu, skatoties filmas, kā arī darbam.

Passmark

UserBenchmark

CineBench R20

CrystalDiskMark

Galerija

Vērtējums

Patika 

 • Labs 17 collu OLED displejs.
 • Laba uzbūves kvalitāte.
 • Daudzpusīgas lietošanas iespējas.

Varēja būt labāk 

 • Maz pieslēgvietas. Nav USB.
 • Tastatūra nav apgaismota.
 • Displejs diezgan grūti tīrāms.
 • Dārgs.

Secinājumi

ASUS Zenbook UX9702 ir daudzpusīga ierīce, kas ļauj to izmantot gan kā kompaktu klēpjdatoru, planšetdatoru vai pat darbvirsmas režīmā. Zenbook UX9702 būs labi piemērots lietot interneta pārlūkošanai, video skatīšanās vai vienkāršiem ikdienas darbiem. Video spēlēm šī ierīce nebūs tā piemērotākā. Lai palielinātu savu produktivitāti, izmantojot logu pārvaldības funkciju lietotnē ScreenXpert, varat sadalīt Zenbook 17 Fold OLED ekrānus dažādos veidos, izmantojot līdz pat trim logiem jebkurā režīmā. Ekrāns ir ļoti patīkams jebkurā lietošanas režīmā un šeit ASUS ir paveicis lielisku darbu.

Akumulatora lietošanas laiks ir apmierinošs. Vidēji tas darbosies 5-8h, video skatīšanās režīmā, tekstu rediģēšanai vai interneta pārlūkošanai. Lietošanas laikā noteikti ir jāpaseko līdzi arī tastatūras uzlādes līmenim, jo vienlaicīgi ierīci un tastatūru nevarēs uzlādēt.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt