Firefox sāks samazināt pop-up paziņojumus

Mums katram ir gadījusies situācija, kurā nākas apmeklēt kādu interneta vietni tikai tā iemesla dēļ, ka pārlūk programma automātiski sagatavojusi pop-up paziņojumu. Tas norisinās dažādos veidos, kā piemēram, atļauja dalīties ar savu atrašanās vieutu,  iespējot brīdinājumus utt. Ikdienā tas var būt ļoti kaitinoši, un ,ja jūs vēlaties pārtraukt šos aicinājumus, labā ziņa ir tāda, ka Firefox pārlūk programma varētu būt meklētā atbilde.

Mozilla pārstāvji savā publikācijā paziņojuši, ka līdz ar Firefox 72 tiks vērsta aktīva darbība uz kaitinošos  pop-up paziņojumu un pieprasījumu skaita samazināšanu. Lai gan pop-up paziņojumi joprojām nekur nepazudīs, tie tiks paslēpti zem ikonas URL (adreses) joslā, kas nozīmē, ka, ja vēlaties, varat tos apskatīt, spiežot uz ikonas, bet, ja jums nav nepieciešamības vai nevēlaties tos redzēt, tie paliks paslēpti.

Pārsvarā, mēs varam ložņāt caur iterneta mājaslapām, nemaz nesaskaroties ar šiem paziņojumiem Ir noteikti gadījumi, kad uz šiem pieprasījumiem būs jāatbild, piemēram, ja mēģināsit saņemt ceļa norādījumus, jums būs jādalās ar savu atrašanās vietu, lai saņemtu precīzus rezultātus, taču citādāk no tiem iespējams izvairīties.

Firefox 72 tiks izlaists tikai 2020. gada janvārī, tāpēc līdz tā izmantošanai pagaidā būs vēl nedaudz jāpaciešas.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt