Google atceļ I/O 2020, uzņēmuma lielāko gada pasākumu

Ņemot vērā izveidojušos situāciju saistībā ar koronavīrusu, vairākas kompānijas nolēmušas atcelt dažādus iekšējos uzņēmumu darbinieku un prezentāciju pasākumus. Iepriekš rakstījam par Facebook F8 konferences atcelšanu, kā arī Google šobrīd paziņojis par savu I/O izstrādātāju pasākuma atcelšanu šogad, notiekošā koronavīrusa uzliesmojumu dēļ. Google I/O vajadzēja notikt laika posmā no šī gada 12. līdz 14. maijam. Par pasākumu atcelšanu paziņots tikai dažas dienas pēc Google Cloud Next pasākumu atcelšanu.

“Sakarā ar bažām par koronavīrusu (COVID-19), kā arī ņemot vērā CDC, PVO un citu veselības iestāžu norādījumiem, mēs esam nolēmuši atcelt klātienes Google I/O notikumu Shoreline amfiteātrī,” skaidro Google pārstāvis laikrakstam The Verge.

Parasti Google izmanto I/O kā gada lielāko jaunumu paziņošanas pasākumu, kuri saistīti ar Android, Google software programmatūras un citu sistēmu uzlabošanu. Google arī uzsver, ka meklē ,,citas iespējas, kā rīkot Google I/O, lai vislabāk izveidotu saglabātu ciešu sadarbību ar izstrādātāju kopienu, un turpinātu tās veidošanu”.

Google paziņojis, ka līdz 13. martam apmeklētājiem tiks atmaksāta visa nauda, ​​un tiem, kuri jau iegādājušies biļetes uz šī gada pasākumu, automātiski tiks piešķirta iespēja iegādāties Google I/O 2021 biļeti.

Google atceltais I/O ir sērijas turpinājms tehnoloģiju pasākumiem, kuri atcelti koronavīrusa radīto problēmu dēļ. Pagājušajā mēnesī tika atcelts Mobilās Pasaules Kongress, kam sekoja Facebook F8 izstrādātāju konference, Game Developer konference un vēl vairāki citi pasākumi.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt