Google Docs tagad ļauj izveidot vai importēt teksta ūdenszīmes

Google tagad ir pievienojis teksta ūdenszīmes funkciju Google dokumentiem. Lietotāji tagad var ievietot teksta ūdenszīmes katrā dokumenta lappusē. Pirms faila kopīgošanas iespējams izveidot tādas noderīgas ūdenszīmes, kā piemēram, “Konfidenciāli” vai “Melnraksts”, lai norādītu faila statusu.

Ūdenszīmes pievienošanas vai izveidošanas iespēja ir pieejama Google Docs izvēlnes sadaļā Ievietot. Tā lietotājiem piedāvā iespēju pielāgot teksta ūdenszīmes fontu, lielumu, caurspīdīgumu, novietojumu un citus aspektus. Turklāt tiek ziņots, ka teksta ūdenszīmes tiks saglabātas, importējot vai eksportējot Microsoft Word dokumentus.

Google padarīs teksta ūdenszīmes funkciju pieejamu “visiem Google Workspace klientiem, kā arī G Suite Basic un Business klientiem”. Jau šonedēļ jaunā funkcija tiks pakāpeniski izplatīta, un paredzams, ka tā būs pieejama visiem tuvāko nedēļu laikā.

Jau 2021. gada septembrī meklēšanas gigants bija ieviesis attēla ūdenszīmes funkciju Google Docs, kas ļāva lietotājiem katrā Google Docs dokumenta lapā ievietot attēla ūdenszīmi. Šis līdzeklis ir piemērots uzņēmuma logotipu, zīmolu un pielāgoto noformējumu pievienošanai dokumentiem.

Avots: Gadgets360

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt