Honda plāno līdz 2025. gadam izlaist 10 elektriskos motociklus

Pasaulē lielākais motociklu ražotājs pāriet uz elektrību. Pirmdien Honda paziņoja, ka līdz 2025. gadam ieviesīs “10 vai vairāk” elektriskos motociklus.

Lielākā daļa no tiem nebūs pieejami ASV, un ražotājs lielāko uzmanību pievērsīs Āzijas un Eiropas tirgiem. Honda kopīgoja slaidu, kurā redzami 11 potenciālo elektrisko modeļu silueti, un visi, izņemot četrus, izskatās kā mopēdi.

Honda izstrādā jaunu “FUN” platformu un plāno Japānā, ASV un Eiropā no 2024. līdz 2025. gadam ieviest trīs “lielizmēra” EV modeļus. Honda strādā arī pie bērnu izmēra velosipēda, kuras pamatā ir tas pats spēka piedziņas mehānisms un akumulatoru tehnoloģija, lai darbinātu visus modeļus. Par šo mehānismu Honda vēl nav sniegusi informāciju un būs jāgaida, kad Honda ar to iepazīstinās.

Vienlaikus uzņēmums paziņoja, ka turpinās ražot iekšdedzes dzinēju modeļus, taču apņēmās padarīt tos videi draudzīgākus, 2023. un 2025. gadā ieviešot vairāk “elastīgās degvielas” motociklu, kuros var izmantot E20 un E100 degvielu uz etanola bāzes.

Honda plāno līdz 2040. gadam savu motociklu biznesu padarīt par oglekļa neitrālu un līdz 2030. gadam elektriskos modeļus veidot aptuveni 15 procentus no motociklu pārdošanas apjoma. Tas viss nozīmē elektrifikācijas stratēģiju, kas nešķiet īpaši steidzama, bet ir saskaņā ar citiem autoražotājiem, piemēram, Ford un GM.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt