iPhone 12 izskatīsies līdzīgi kā iPad Pro

Kā ziņo Bloomberg, cilvēki, kas pazīstami ar Apple plāniem, ir aprakstījuši, ka iPhone 12 varētu izskatīties pavisam savādāk nekā iPhonee 11 modeļi. Tiek uzskatīts, ka Apple ir pieņēmis jaunākā viedtālruņu klāsta iPad Pro dizainu, kas nozīmē, ka vismaz no sāniem un aizmugures tas izskatītos vairāk kā iPhone 5.

Ja tā ir taisnība, tas nozīmē, ka iPhone 12 modeļiem būs plakanas, nerūsējošā tērauda malas un daudz asāki stūri kopā ar pilnīgi plakaniem displejiem. Domājams, ka arī Apple ieviesīs četrus iPhone 12 modeļus, nevis trīs, kā tas bija iPhone 11 modeļiem. Būs iPhone 12 Pro un iPhone 12 Pro Max, kā arī divi zemāka līmeņa tālruņi, kas aizstās esošo iPhone 11.

Pašlaik nav skaidrs, vai iPad Pro līdzīgais dizains tiks attiecināts tikai uz augstākās klases Pro un Pro Max modeļiem vai arī uz lētākiem iPhone 12 modeļiem. Tiek baumots, ka iPhone izcirtums augšpusē ir paredzēts mazāks, taču joprojām tas būs. Tiek gaidīts, ka visi četri modeļi būs 5G tālruņi, un Pro un Pro Max modeļos būs iekļauta LIDAR sistēma, kas nesen ieviesta atjaunotajos iPad Pro.

Par laiku, kad tiks palaists iPhone 12 vēl īsti nav zināms. Joprojām vēl tiek gaidīts jaunais iPhone SE, kam sekos iPhone 12 un tas varētu būt ap septembri, kā bijis parasti ar iepriekšējiem modeļiem. Paredzams, ka Apple inženieri maijā dosies uz Ķīnu, lai pabeigtu projektēšanu, un atklāšana var beigties ar “vairākām nedēļām vēlāk nekā parasti” koronavīrusa pandēmijas izraisīto traucējumu dēļ. Iepriekš mēs dzirdējām ziņojumus, ka Apple apsver iespēju atlikt iPhone 12 izlaišanu.

Bloomberg uzskata, ka iPhone 12, palaišanu un pieejamību, iespējams, noteiks tas, kā pandēmija progresēs līdz 2020. gadam.

Avots: Pcmag

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt