Jeffs Bezos nopircis dārgāko īpašumu Losandželosā

Pēc The Wall Street Journal Amazon dibinātājs Jeffs Bezos par 165 miljoniem ASV dolāru tikko iegādājies visdārgāko īpašumu Losandželosā (Warner Estate) no Davida Geffena, vēl viena neiedomājami turīga cilvēka. Īpašuma teritorija plešās deviņu akru plašumā Beverlihilsā. Tā ir ievērojami milzīga naudas summa, ko maksāt par jebko – Bezosa gadījumā nav pat skaidrs vai viņš tur dzīvos ikdienā (Bezoss šī gada sākumā vairākos Ņujorkas dzīvokļos iztērēja apmēram 80 miljonus dolāru). 165 miljoni ASV dolāru ir 0,8 daļa no Bezosa 131,9 miljardu ASV dolāru tīrās vērtības.

Warner Estate tika izveidots pagājušā gadsimta 30. gados priekš Jacka Warnera, kurš bija Warner Bros kompānijas prezidents. Īpašuma izveide prasīja desmit gadus, un, tai ir terases, viesu mājas, tenisa korts un golfa laukums.

Burtiski nav iespējams iedomāties, cik bagāti ir turīgākie planētas cilvēki. Atšķirība starp viņu bankas kontiem un jūsu – jā, jūs, persona, kas šo lasa – ir tik liela, ka viņi var iztērēt ikmēneša akciju radītos ienāumus, lai nopirktu tādas lietas kā lidmašīnas vai pat veselas salas. Šeit, jāuzsver, ka Amazon samaksāja tieši necik dolāru federālajā ienākuma nodoklī par USD 11 miljardiem peļņas pirms-nodokļiem 2018. gadā. Šogad, kompānija maksās 162 miljonus dolāru par 13,3 miljardiem dolāru peļņas.

Ameriku jau no laika gala ir pārvaldījuši šāda tipa cilvēki, kuriem pieder korporācijas un komunālie pakalpojumi – piemēram, liela daļa tīmekļa darbojas uz Amazon Web Services pakalpojumiem. Es ceru, ka nopirktā pils Bezosam būs pietiekami ērta, taču es arī ceru, ka tā ir arī pilna ar šausmīgiem spokiem.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt