Netflix pārtrauc sava pakalpojuma piedāvāšanu Krievijā

Netflix, saistībā ar iebrukumu Ukrainā, aptur savus pakalpojumus Krievijā, ziņojis ziņu portāls Variety.

“Ņemot vērā apstākļus, mēs esam nolēmuši pārtraukt mūsu pakalpojumu darbību Krievijā,” Netflix preses pārstāve sacīja paziņojumā ziņu portālam The Verge.

Pagājušajā nedēļā filmu un seriālu straumēšanas platformas pārstāvis paziņoja, ka uzņēmums neatbildīs jaunam Krievijas TV likumam. Jaunais likums pieprasa, ka 20 Krievijas kanāli (kas iespējams saistīti ar propagandu), būtu jāiekļauj platformā. Šo televīzijas kanālu vidū ir NTV un Krievijas Pirmais kanāls. Straumēšanas gigants vēlāk paziņoja, ka ir apturējis arī visu savu filmu uzņemšanu uzņemšanu Krievijā (uzņēmums Krievijā filmēja 4 jaunas filmas vai seriālus). Saskaņā ar Bloomberg datiem Netflix pašlaik ir aptuveni 1 miljons abonentu Krievijā.

Netflix ir viens no vairākiem uzņēmumiem, kas pēdējā nedēļā spēris lielu soli Ukrainas atbalstam un pārtraucis savus pakalpojumus Krievijā. Citi filmu industrijas giganti, ieskaitot Disney, Warner Brothers, Paramount Pictures un Sony, Krievijas kinoteātros kavējušies izlaist savas jaunās filmas, piemēram, The Batman, Turning Red un Sonic the Hedgehog 2.

Vakar popuārā īso video platforma TikTok, reaģējot uz valsts nesen ieviesto “viltus ziņu” likumu, sāka apturēt visu jauno video augšupielādi un tiešsaistes video Krievijā. Tādi lieli tehnoloģiju uzņēmumi kā Microsoft, Google, Apple un Samsung arī ir apturējuši savu produktu un pakalpojumu pārdošanu Krievijai. Šie ir tikai daži no uzņēmumiem, kas izlēmuši spert šādu soli un to sarakstam ik dienu pievienojas jauni.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt