Telegram grupu sarakstēs pievieno balss tērzēšanas funkciju

Lietotne Telegram ir pievienojusi jaunu grupas balss tērzēšanas funkciju, kas ir līdzīga Discord. Balss tērzēšana tagad ir daļa no esošās teksta tērzēšanas un darbojas kā pastāvīga iespēja, lai runātu ar draugiem vai ģimeni. 

Telegram atbalsta vairāku tūkstošu dalībnieku grupas, tādēļ nu būs iespējams grupās veidot tiešraides pasākumus, kas ietvers balss tērzēšanu. Funkcija tiek parādīta esošās grupas tērzēšanas augšpusē, ja tā ir iespējota, ļaujot ikvienam brīvi pievienoties sarunai.

Operētājsistēmai Windows un Mac paredzētajās Telegram datora versijās var izmantot arī speciālu taustiņu tērzēšanai, lai kontrolētu mikrofonu.

Telegram ir izveidojis balss tērzēšanas funkciju arī Android operētājsistēmai, kas darbojas kā sistēmas mēroga peldošs logrīks. Tā ļauj redzēt, kas runā, ja Telegram darbojas fonā.

Šobrīd grupas balss tērzēšana ir koncentrēta uz audio, bet Telegram apgalvo, ka video un ekrāna koplietošanas funkcijas tiks pievienotas tuvāko nedēļu laikā. Ja vēlaties izmēģināt grupas balss tērzēšanu, tā jāiespējo grupas administratoram pie grupas iestatījumiem.

Avots: The Verge

GIF avoti: theverge.com, telegram.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt