Huawei izsludina mobilo lietotņu konkursu ar balvu fondu 1 miljons ASV dolāru

Pulcējot talantīgākos mobilo lietotņu izstrādātājus un nodrošinot viņiem platformu savu prasmju demonstrēšanai, tehnoloģiju uzņēmums Huawei izsludina novatorisku lietotņu konkursu AppsUp.

Tā ietvaros lietotņu izstrādātāji no visas pasaules ir aicināti piedalīties trešās lielākās lietotņu izplatīšanas platformas AppGallery attīstībā un izstrādāt lietotnes, izmantojot Huawei Mobile Services (HMS) Core. Labāko darbu autori savā starpā sadalīs balvu fondu 1 miljona ASV dolāru vērtībā.

Pateicoties AppsUp konkursam, mēs ceram atklāt talantīgus vietējos lietotņu izstrādātājus, palīdzot īstenot viņu idejas un parādot tās vairāk nekā 600 miljoniem Huawei lietotāju. Latvijā ir daudz augsta līmeņa speciālistu, kuri spēj veiksmīgi konkurēt pasaules līmenī. Ar nepacietību vēlamies redzēt, uz ko viņi būs spējīgi, izmantojot Huawei sniegtās iespējas, kas arvien vairāk cilvēkiem palīdz orientēties mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē,” atklāj Alise Cēsniece, “Huawei Consumer Business Group” mārketinga komunikācijas vadītāja Latvijā.

Cik vērtīga būs Tava izstrādātā lietotne?

AppsUp konkursa dalībniekiem būs iespēja izmēģināt savas prasmes globālā mērogā, izmantojot Huawei Mobiles Services (HMS) un HMS Core pieejamo resursu un rīku komplektu, lai radītu inovatīvas un kvalitatīvas lietotnes, kas lietotājiem atvieglos ikdienas dzīvi. Konkursa norise iedalīta piecos reģionālajos posmos, no kuriem viens notiks Eiropā, tāpēc arī Latvijas lietotņu izstrādātājiem būs iespēja pieteikties un apliecināt savas prasmes.

Noslēdzošais pasākuma posms tiks straumēts tiešraidē š.g. septembrī, kad talantīgākie izstrādātāji savā starpā sadalīs 1 miljonu ASV dolāru vērto balvu fondu vairākās kategorijās: “Izcilākā lietotne”, “Izcilākā spēle”, “Lietotne ar vislielāko sociālo ietekmi”, “Populārākā lietotne”, “Goda balva”. Papildus naudas balvām finālistiem būs iespēja savu lietotni reklamēt arī Huawei AppGallery veikalā, kur tā būs pieejama miljoniem ierīču lietotāju vairāk nekā 170 valstīs.

Pieteikšanās process

Pieteikties konkursam var, reģistrējot savu dalību Huawei oficiālajā vietnē no š.g. 30. jūnija līdz 30. augustam. Dalībnieki var pieteikties individuāli vai arī komandā līdz trim cilvēkiem.

Visas lietotnes jāizstrādā, izmantojot īpaši atlasītās HMS Core iespējas, un jāiesniedz izskatīšanai līdz 30. augustam. Tālāk konkursa žūrija, kurā ietilpst nozares eksperti un uzņēmuma pārstāvji, izvērtēs katru iesniegto darbu, pamatojoties uz tādiem kritērijiem kā funkcionalitāte, jauninājumi, komerciālā vērtība un praktiskums. Savukārt 20 labākie darbi oktobrī cīnīsies par konkursa galvenajām balvām.

Papildu informācija par AppsUp konkursu pieejama konkursa oficiālajā vietnē.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt