Jaunās Huawei FreeBuds 5: mūsdienīgas bezvadu austiņas ar pārsteidzošu skaņas kvalitāti

Tehnoloģiju uzņēmums Huawei izziņo savas jaunākās bezvadu austiņas Huawei FreeBuds 5. Pateicoties augstas izšķirtspējas skaņas kvalitātei, īpaši ilgam akumulatora darbības laikam un pārdomātam dizainam, jaunās austiņas ir perfekti piemērotas jebkuram mūsdienīgam, ikdienas steigā aizrautam cilvēkam, bet it sevišķi jauniem, prasīgiem klausītājiem, kuri alkst modernu, funkcionālu un viegli izmantojamu ierīci.

Augstas izšķirtspējas skaņa prasīgākajiem lietotājiem

Viena no Huawei FreeBuds 5 priekšrocībām ir augstvērtīgā skaņas kvalitāte – austiņās ir iebūvēts ultramagnētiskais dinamiskais draiveris, kas aprīkots ar basa turbo tehnoloģiju, kā arī īpašs algoritms, kas pielāgojas nēsātāja auss kanāla struktūrai un valkāšanas statusam, attiecīgi regulējot skaļuma līmeni un nodrošinot nemainīgu skaņas kvalitāti visiem lietotājiem.

Jaunās bezvadu austiņas nodrošina arī spēcīgu akustisko veiktspēju, pateicoties inovatīvai atsevišķu skaļruņu, akumulatora moduļa un vadības plates arhitektūrai. Tā kā katrs komponents darbojas neatkarīgi no pārējiem, uzlādes ātrums un audio veiktspēja tiek pacelta jaunā līmenī. Turklāt, pateicoties zemam  skaņas aiztures režīmam, tiek nodrošināta perfekti sinhronizēta skaņa arī videospēļu laikā. Savukārt pārdomātā žestu vadības funkcija ļauj lietotājiem mainīt skaļumu, pārslēgt dziesmu vai atbildēt uz ienākošo zvanu ar vienu pieskārienu.

Lietotāja ērtībām pārdomāts dizains

Huawei FreeBuds 5 mūsdienīgais dizains nodrošina ne tikai estētisku izskatu, bet arī patīkamu valkāšanas pieredzi. Austiņu piliena formas dizains ir rūpīgi izstrādāts vairāku ergonomisko simulāciju un optimizāciju rezultātā, lai pielāgotu dubultās C formas izliekumus lietotāja ausu formai. Šis dizains nodrošina lielāku kontaktlaukumu starp austiņām un valkātāja ausīm, tādējādi samazinot bailes par ierīces izkrišanu treniņu vai citu aktivitāšu laikā. Savukārt ierīces ielocītā kājiņa rūpējas par vienmērīgu spiediena sadalījumu starp auss dobumu un ārpusi, lai, pieskaroties austiņai, neradītu diskomfortu auss dobumā.

Jaunās bezvadu austiņas ir pieejamas trīs krāsās – keramikas baltā, sudraba un koraļļu oranžā. Savukārt austiņu uzlādes korpusam piemīt matēts spīdums ar īpašas faktūras virsmu, lai ērti iegultos lietotāja plaukstā. 

Uzlabots akumulatora darbības laiks un ātra uzlāde

Ikdienas skrējienā laikam ir izšķiroša loma, tāpēc, izvēloties viedierīces, nereti īpaša uzmanība tiek pievērsta ierīces akumulatora darbības laikam un uzlādes ātrumam. Kā liecina testa rezultāti, pilnībā uzlādētu FreeBuds 5 austiņu darbības laiks kalpo līdz pat 30 stundām, un ar ātro uzlādes iespēju pēc piecu minūšu uzlādes iecienītākos podkāstus vai mīļāko mūziku var klausīties līdz pat divām stundām, kas ir 200 % ātrāka uzlāde nekā iepriekšējās paaudzes austiņās.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt
Citi raksti no šīs kategorijas