LG izsludina inovāciju konkursu, nodrošinot investīcijas viena miljona ASV dolāru apmērā

Lai atklātu arvien jaunus inovatīvus risinājumus, kas uzlabotu cilvēku dzīves un apkārtējo vidi, LG Electronics (LG) visā pasaulē izziņo inovāciju konkursu LIFE’S GOOD AWARD (Dzīve ir laba). Inovāciju konkursa labāko ideju autoriem tiks piešķirtas balvas viena miljona ASV dolāru apmērā, sava projekta īstenošanai. Pretendentiem no Latvijas iespējams pieteikties inovāciju konkursam līdz šī gada 10. oktobrim.

Inovāciju konkurss LIFE’S GOOD AWARD ir nozīmīgs solis LG ilgtspējas ceļojumā, palīdzot nodot uzņēmuma Dzīve ir laba vēstījumu visai pasaulei. Papildus savu ilgtspējīgu risinājumu realizēšanai uzņēmums tagad aicina līdzīgi domājošus cilvēkus un kolektīvus prezentēt savas unikālās idejas, lai palīdzētu veidot Labāku dzīvi visiem.

LIFE’S GOOD AWARD konkursa rīkotāji aicina dalībniekus iesniegt savus izstrādātos risinājumus, kas saistīti ar Inovācijām planētai, kas vērstas uz iespējamiem risinājumiem vides uzlabošanai, vai Inovācijām cilvēkiem, kas koncentrējas uz idejām, kas spēj bagātināt ikdienas dzīvi, par prioritāti izvirzot drošību, lietojamību un pieejamību. Atbilstoši savai atklātās sadarbības filozofijai LG cer uz ciešu sadarbību ar topošajiem inovatoriem. Pieteikuma anketas var iesniegt LIFE’S GOOD AWARD tīmekļa vietnē (www.lifeisgoodaward.com), kur pretendenti var atrast papildu informāciju par izsludināto konkursu, kā arī dalības nosacījumus.

“Šis konkurss ietver mūsu inovāciju filozofiju un mūsu pārliecību, ka ceļu uz labāku nākotni iespējams veidot tikai tad, ja mēs visi sadarbojamies,” norāda LG Electronics izpilddirektors Viljams Čo. “Mēs vēlamies redzēt cilvēku inovatīvās idejas veidotu labāku sabiedrību un veselīgāku vidi mums apkārt, kā arī sniegt mūsu atbalstu un iedrošinājumu to īstenošanā.”

LG pulcē cienījamus akadēmiķus no dažādām vides un sociālajām nozarēm, lai atbalstītu uzņēmuma vadītājus inovāciju konkursa vērtēšanas komisijā, kas nodēvēta par LIFE’S GOOD AWARD komiteju. Starp žūrijas locekļiem ir Londonas Biznesa skolas profesors Alekss Edmans, kurš ieguvis Financial Times 2020. gada labākās biznesa grāmatas balvu un Financial Times balvu par izcilību ilgtspējīgas finanšu izglītības jomā, Kembridžas Biznesa skolas profesors Kristofers Markīzs, kurš ieguvis 2021. gada Axiom Business Book Awards zelta medaļu biznesa ētikas kategorijā, un Haņjaņas Biznesa skolas profesors un Haņjaņas Universitātes Kolektīvās ietekmes centra direktors Hjuņs S. Šiņs.

“Zināšanu pielietošana šī brīža pasaules problēmu mazināšanai ir katra zinātnieka mērķis,” saka Markīzs. “LG mums ir devis jaudīgu platformu, lai to paveiktu. Šis inovāciju konkurss ar LG atbalstu pulcē jaunus inovatorus, uzņēmējus, akadēmiķus un biznesa profesionāļus, un tas ir pārliecinošs piemērs tam, kā uzņēmums var patiesi veidot labāku dzīves nodrošināšanu ikvienam.”

LG ir apvienojies ar B Lab Korea – bezpeļņas organizāciju, kas specializējusies uzņēmumu sociālās ietekmes noteikšanā un sertificēšanā, lai nodrošinātu, ka visi LIFE’S GOOD AWARD inovāciju konkursā iesniegtie darbi tiktu novērtēti, pēc iepriekš atlasītiem kritērijiem. 

Pieteikumi tiks rūpīgi izvērtēti pirmajā kārtā, un tie, kuri būs ieguvuši augstāko vērtējumu, nonāks otrajā kārtā, kur izvērtēšanu veiks žūrija, kuras sastāvā ir atlasīti LG vadītāji un sabiedrībā atzīti zinātnieki, kas darbojas vadošajās akadēmiskajās iestādēs. Trīs finālisti tiks paziņoti izstādē CES 2023, un viņi savus darbus prezentēs žūrijai pēdējā konkursa kārtā janvārī. Pirmās vietas ieguvējs (Grand Prix) saņems 700 000 dolāru naudas balvu, bet otrās (sudrabs) un trešās vietas (bronza) ieguvējs saņems attiecīgi 200 000 un 100 000 dolāru.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt