MMD laiž klajā Philips 243B1 monitoru

Displeju speciālists un Philips monitoru zīmola licences partneris MMD paziņo par 24” (60,5 cm) Philips 243B1 LCD monitora izlaišanu.

Šis monitors ir aprīkots ar Full HD izšķirtspēju (1920 x 1080), USB-C dokstacijas tehnoloģiju un HDMI savienojumu, kā arī daudzveidīgām funkcijām un tehnoloģijām optimālam komfortam un produktivitātei. Šis monitors ir lieliska izvēle ekoloģiski domājošajiem — tas ne tikai atbilst stingriem vides standartiem, piemēram, ENERGY STAR, EPEAT un TCO, bet arī ir aprīkots ar PowerSensor, kas ļauj samazināt enerģijas izmaksas līdz pat 80 %.

Vienkāršāk kā jebkad

Philips 243B1 monitors ar tā USB-C viena kabeļa dokstaciju sniedz lietotājiem vienkāršību. Izmantojot tikai vienu kabeli, lietotājiem jāpievieno monitoram saderīgs piezīmjdators, lai baudītu priekšrocības, ko sniedz droša USB 3.2 ātrgaitas datu pārsūtīšana, un skatītos FHD video, vienlaikus nodrošinot piezīmjdatora barošanu un uzlādējot to.

Komforts, ērtības un savienojamība

Philips 243B1 monitors, kas īpaši izstrādāts tā, lai sniegtu lietotājam absolūtu komfortu un ērtības, ir aprīkots ar Flicker-Free tehnoloģiju un LowBlue režīmu, lai pasargātu no acu sasprindzinājuma, kā arī pilnībā pielāgojamo statīvu SmartErgoBase, kuru var grozīt, sagāzt un pagriezt, tādējādi nodrošinot ergonomisku komfortu un vieglu kabeļu pārvaldību. Vienkāršu savienojamību garantē plašs iespēju klāsts, ieskaitot DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, USB 3.2 Gen 2, RJ45 un citas.

Videi draudzīgs

Philips 243B1 monitors atbilst daudziem vides standartiem un sertifikātiem, piemēram, EnergyStar 8.0, EPEAT, TCO Certified Edge un RoHS. Iebūvētais PowerSensor automātiski nosaka lietotāja klātbūtni un, reaģējot uz to, pielāgo monitora spilgtumu, kas paildzina monitora darbības laiku un palielina enerģijas ietaupījumu līdz pat 80 %.

Turklāt monitors ir aprīkots ar LightSensor, kas automātiski pielāgo attēla spilgtumu atbilstoši apgaismojuma apstākļiem telpā, kā arī ar nulles enerģijas slēdzi, lai nodrošinātu nulles enerģijas patēriņu. Philips 243B1 monitors, kas tiek piegādāts 100% pārstrādājamā iepakojumā, satur 85% pēcpatēriņa pārstrādātas plastmasas, bet nesatur tādas kaitīgas vielas kā dzīvsudrabs, svins un PVC/BFR.

Ērtais, progresīvais un videi draudzīgais Philips 243B1 monitors būs pieejams no 2020. gada marta par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu (RRP) €269.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt