Prezentēts salokāmais Samsung Galaxy Z Flip viedtālrunis

Samsung oficiāli atklājis Galaxy Z Flip viedtālruni, kas izceļas ar uzņēmuma pirmo salokāmo īpaši plāna stikla 6,7 collu ekrānu. Turklāt Galaxy Z Flip ir inovatīva un paslēpta savienojuma vieta, kas ļauj tālruni viegli nofiksēt dažādos leņķos, un pārlocīts tas ērti ieguļ plaukstā1. Latvijā jaunā ierīce būs pieejama jau februāra beigās.

Galaxy Z Flip ir salokāms aptuveni maka izmērā, un to var viegli ielikt kabatā vai somā. Atlocītā veidā tā ekrāna izmērs dubultojas, sasniedzot 6,7 collas2. Jaunajai ierīcei ir Infinity Flex displejs ar Samsung patentēto salokāmo īpaši plāno stiklu (Ultra Thin Glass (UTG)), padarot viedtālruni plānāku un veidojot elegantu kopskatu. Iecentrētā fotokamera ekrāna augšpusē ļauj netraucēti izbaudīt saturu, turklāt šis ir pirmais Samsung viedtālrunis ar ekrāna attiecību 21,9:9 – tas sniedz iespēju filmas, šovus un citu saturu vērot kino līdzvērtīgā formātā.

Galaxy Z Flip apslēptais savienojums ir izveidots inženieru rūpīga darba rezultātā. Tas ir papildināts ar Dual CAM mehānismu, lai nodrošinātu, ka katra salocīšanas reize ir viegla un dabīga. Galaxy Z Flip var palikt atvērts dažādos leņķos, piemēram, kā portatīvais dators. Turklāt apslēptajam savienojumam ir iestrādāta jauna tehnoloģija, kas ar neilona šķiedrām novērš putekļu un netīrumu iekļūšanu locījuma vietā.

Ērta un mūsdienīga salokāma ierīce

Galaxy Z Flip ir radīts mūsdienīgam un kustīgam dzīvesstilam. Tas veidots, lai varētu paveikt maksimāli daudz pat brīvroku režīmā. Kad Galaxy Z Flip ir atlocīts, tas var palikt atvērts dažādos leņķos. Tas sniedz iespēju ērti uzņemt interesantas pašbildes vai veikt video zvanus.

Samsung cieši sadarbojās ar Google, lai radītu Flex režīmu – tas ir īpaši izstrādāts tieši Galaxy Z salokāmajiem viedtālruņiem. Kad ierīce ir ielocīta kā portatīvais dators, displejs automātiski tiek sadalīts divos 4 collu ekrānos, lai varētu viegli darboties vienā vai vairākās platformās. Piemēram, augšējā daļā var skatīties YouTube video, bet zemāk meklēt citus video vai rakstīt komentārus.

Galaxy Z Flip var novietot uz galda vai citām stabilām virsmām un uzņemt fotogrāfijas – gan izcilus grupas foto, gan nakts mirkļus. Ar to ir arī vienkārši veidot saturu sociālajiem tīkliem – video tiek uzņemts tiem piemērotajā 16:9 attiecībā, turklāt Z Flip unikālais ierīces dizains ļauj to izdarīt arī bez jebkāda statīva izmantošanas. Kamerai ir arī īpašs nakts režīms, kas pat bez zibspuldzes uzņem lieliskas fotogrāfijas diennakts tumšajā laikā. Turklāt fotogrāfijas ir viegli uzņemt pat ar neatvērtu tālruni.

Galaxy Z Flip veidots tā, lai būtu viegli pamanīt ienākošos zvanus, ziņas vai atgādinājumus, neatkarīgi no tā, vai tas ir salocīts vai atvērts. Aizvērtā veidā uz tā ārējā ekrāna ir redzams datums, laiks un baterijas stāvoklis. Saņemot paziņojumu par ienākošu zvanu, uz to var vienkārši atbildēt, pat neatlokot ierīci. Ar daudzfunkcionālo logu (Multi-Active Window) ir iespējams ērti darboties vairākās lietotnēs vienlaicīgi, piemēram, lasīt jaunākās ziņas un paralēli iepirkties1.

Galaxy ekosistēma

Galaxy Z Flip papildina jau esošo Galaxy ekosistēmu ar jaunu salokāmu tehnoloģiju. Jaunā ierīce izceļas ar flagmaņa līmeņa veiktspēju, kameru, ekrānu, akumulatoru, drošību un tādām lietotnēm kā Samsung Health, Samsung Knox un citām2. Ar kameru var uzņemt 4K izšķirtspējas video, izmantot arī Live Focus un Super Steady video funkcijas3. Galaxy Z Flip ir optimizēts duālais akumulators, kas, neaizņemot vairāk vietas, palielina akumulatora darbības laiku. Tas ir aprīkots arī ar enerģijas kopīgošanas iespēju (Wireless PowerShare4), ar ko varēs uzlādēt arī Galaxy Buds austiņas, Galaxy Watch viedpulksteni vai pat kādu citu ierīci. Jau no pirmā tālruņa ieslēgšanas brīža to aizsargā Samsung Knox drošības sistēma, kas tajā ir iestrādāta jau mikročipu līmenī.

Pieejamība

Galaxy Z Flip būs pieejams ierobežotā daudzumā un divās krāsu variācijās – spoguļa violetā un spoguļa melnā. Iepriekšpārdošanā tas būs pieejams no 11. līdz līdz 28. februārim, kad tas oficiāli nonāks tirdzniecībā.

Tehniskās specifikācija

Galaxy Z Flip
Displejs Galvenais displejs 6.7“ FHD+ Dynamic AMOLED displejs (21.9:9) Infinity Flex Display2636 x 1080

425ppi

Ekrāns tiek mērīts pa diagonāli kā pilns taisnstūris, neņemot vērā noapaļotos stūrus. Patiesais skatīšanas lauks ir mazāks.
Vāka displejs 1.1“ Super AMOLED Display300 x 112

303ppi

Ekrāns tiek mērīts pa diagonāli kā pilns taisnstūris, neņemot vērā noapaļotos stūrus. Patiesais skatīšanas lauks ir mazāks
Korpuss Salocīts 73.6 x 87.4 x 17.3mm (eņģe) – 15.4mm (pārkare)
Atlocīts 73.6 x 167.3 x 7.2mm – 6.9mm (Ekrāns)
Galaxy Z Flip biezums atlocītā veidā neiekļauj displeja rāmi.
Svars 183 g
Kamera Priekšējā kamera 10MP pašbilžu kamera: F2.4Pikseļu izmērs: 1.22μm

FOV: 80˚

Aizmugurējā divu objektīvu kamera 12MP Ultra platā kamera: F2.2Pikseļu izmērs: 1.12μm

FOV: 123˚

12MP Platleņķa kamera: Super Speed Dual Pixel AF, OIS, F1.8Pikseļu izmērs: 1.4μm

FOV: 78˚

OIS aizmugurējai platleņķa kamerai (attēla optiskā stabilizācija)

Līdz pat 8x digitālā pietuvināšana

HDR10+ ieraksts

Noteikšana AF

AP 7nm 64-bit Octa-Core procesors 2.95Ghz (maksimālais pulksteņa ātrums) + 2.41Ghz + 1.78Ghz
Atmiņa 8GB RAM ar 256GB iekšējo atmiņu
*Patiesā ietilpība ir atkarīga no instalētās programmas
Akumulators 3,300 mAh (parasti) duālais akumulators
Parastā vērtība pārbaudīta trešās personas laboratorijas apstākļos. Tipiskais akumulatora kalpošanas laiks tika noteikts no vidējā lieluma, ko izmēģināja pēc IEC 61960 standartiem. Novērtētā ietilpība (mazākā) ir 3200 mAh. Faktiskais akumulatora kalpošanas laiks var atšķirties atkarībā no tīkla vides, izmantošanas veida un citiem faktoriem.
Lādēšana Ātrā uzlāde ir saderīga ar vadu un bezvadu stacijām.Bezvadu enerģijas kopīgošana (Wireless PowerShare)
Uzlāde ar vadu ir saderīga ar QC2.0 un AFC. Bezvadu uzlāde ir saderīga ar WPC.* Bezvadu enerģijas kopīgošana (Wireless PowerShare) ir ierobežota un iespējama Samsung un citu ražotāju ierīcēm ar Qi bezvadu lādēšanu, piemēram, Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, Note10, Note10+, S10e, S10, S10+, S9, S9+, S8, S8+, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6, S6 edge, S6 Active, S6 edge+, Note9, Note8, Note FE, Note5 un nēsājamajām ierīcēm, kā, piemēram, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active, Gear Sport, Gear S3, Galaxy Watch un Galaxy Buds. Ja akumulatorā ir mazāk par 30%, tad enerģijas kopīgošana var nestrādāt. Enerģijas kopīgošana var nestrādāt ar noteiktiem aksesuāriem, vāciņiem un citu ražotāju ierīcēm. Var ietekmēt zvanu uztveršanu, datu pārraidi – tas ir atkarīgs no tīkla pārklājuma lādēšanas apstākļos.
OS Android 10
Tīkls Uzlabots 2X2 MIMO, 5CA,LTE Cat.16 līdz pat 1.0Gbps lejupielāde

LTE Cat.13 līdz pat 150Mbps augšupielāde

Līdz pat 1.0Gbps lejupielāde / līdz pat 150Mbps augšupielāde

Patiesais ātrums var atšķirties atkarībā no tirgus un mobilā operatora.
Savienojamība Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5GHz),VHT80 MU-MIMO,256QAMBluetooth® v 5.0 (LE līdz pat 2Mbps), ANT+, USB Type-C, NFC, lokācija (GPS, Galileo, Glonass, BeiDou)
* Galileo un BeiDou var būt ierobežots. BeiDou var nebūt pieejams noteiktām valstīm.
SIM karte Viena eSIM karte un viena Nano SIM karte
SIM kartes tiek pārdotas atsevišķi. Pieejamība ir atkarīga no valsts un mobilā operatora* eSIM lietošana ir jāpiesaka atsevišķi pie mobilā operatora, lai varētu to aktivizēt bez Nano SIM kartes. eSIM pieejamība ir atkarīga no valsts un mobilā operatora. Pie operatora var uzzināt par pieejamību.
Maksājums Samsung Pay (Link)Kredīt un debit kartes: atbalsta MST vai/ un NFC, pirms apmaksas kartes, globālos naudas darījumus, tranzīt, dalības maksas, dāvanu kartes, atlīdzības
Var atšķirties atkarībā no tirgus un mobilā operatora.
Sensors Pirksta nospieduma sensors (sānā), akselerometrs, žiro sensors, ģeomagnētiskais sensors, telpas sensors, tuvuma sensors, RGB gaismas sensors
Autentificēšanās Bloķēšanas veids: Raksts, PIN kods, paroleBiometriskās bloķēšanas veidi: Pirkstu nospiedumi, sejas atpazīšana
Sejas atpazīšana pieejama tikai atlokot viedtālruni.
Audio Mono skaļrunisTelpiskā skaņa, izmantojot Dolby Atmos tehnoloģiju (tajā skaitā Dolby Digital, Dolby Digital Plus)

UHQ 32-bit &DSD64/128 atbalsts

PCM: līdz pat 32 bits, DSD: DSD64/128

 

Audio atskaņošanas formāts: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, APE, DSF, DFF

 

Bluetooth

Duālais Audio: ar Bluetooth pievieno divas ierīces pie Galaxy Z Flip, lai atskaņotu mūziku uz divām ierīcēm vienlaikus.

 

Ieraksts:

Ieraksta kvalitāte ir uzlabota ar augsto AOP mikrofonu, kas mazina vides radītus skaņas traucējumus.

DSD64 un DSD128 atskaņošana ir atkarīga no paša faila.* Abām pievienotajām ierīcēm var atšķirties skaņas kvalitāte.

Iespējams tikai ar atsevišķām Samsung vai AKG ierīcēm.

AOP: Acoustic Overload Point

Video Video atskaņošanas formāts:MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

 

TV savienojamība

Bezvadu: Smart View (satura spoguļošana (screen mirroring) 1080p ar 30fps)

Drošība Knox platforma: reāllaika monitorēšana un aizsardzība.Vīrusu un ļaunatūru novēršana. (Darbina McAfee)

Secure Folder: droša vieta ierīcē, kur noslēgt svarīgāko informāciju, fotogrāfijas, filmas vai privātus failus.

Vīrusu un ļaunatūru novēršana ir atkarīga no tirgus un valsts.
Iepakojumā ietilps Galaxy Z Flip, datu kabelis, ceļojumu adapteris, drošības irbulis, USB savienotājs (OTG), ātrās uzsākšanas pamācība, caurspīdīgs vāciņš, AKG austiņas (USB Type-C)
Patiesais saturs var atšķirties atkarībā no valsta un operatora.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt