“Wallester” Baltijā un Ziemeļvalstīs nodrošinās jaunu maksājumu metodi

Igaunijas finanšu tehnoloģiju (FinTech) jaunuzņēmums AS “Wallester” ir izstrādājis unikālu elektronisko maksājumu platformu, kas ir piemērota pilnīgi visu veidu un formas maksājumu karšu apkalpošanai. Tostarp šobrīd ir uzsākti jaunās maksājumu metodes – VISA tehnoloģijās balstītu bezkontakta maksājumu uzlīmju – testēšana.

Ar šīm uzlīmēm būs iespējams norēķināties tāpat kā ar līdzšinējām bezkontakta plastikāta maksājumu kartēm, bet to būtiska priekšrocība būs tā, ka uzlīmes varēs piestiprināt gandrīz jebkādai virsmai, piemēram, uz mobilā tālruņa vai aproces. Jaunā maksājumu karšu izsniegšanas platforma Baltijas un Ziemeļvalstīs tiks ieviesta 2019. gada 3. ceturksnī.

Jaunās uzlīmes būs pirmās VISA maksājumu kartes, kas domātas tikai bezkontakta maksājumiem. Mazizmēra bezkontakta uzlīmju pašlīmējošā kārta ļaus tās piestiprināt praktiski jebkurai virsmai. Uzlīmes varēs izmantot visos VISA sertificētajos bezvadu termināļos vai tiešsaistē kā virtuālas kartes.

Uzskatām, ka jaunās digitālo maksājumu tehnoloģijas turpinās pārveidot tirgu un dominēt jaunos produktu piedāvājumos Eiropā, tāpēc ar lielu entuziasmu uzsākām bezkontakta maksājumu uzlīmju izmēģināšanu uz mūsu pakalpojumu platformas. Uzlīmes ir ļoti ērti lietot, jo tās ir iespējams pielīmēt gandrīz jebkam, kas jums jau pieder. Esam ieinteresēti palīdzēt uzņēmumiem izmantot jaunākās tehnoloģijas, lai vienkāršotu un optimizētu maksājumu procesus. Savā platformā aktīvi testējam un ieviešam dažādus jaunākos digitālo maksājumu tehnoloģiskos risinājumus ar uzsvaru uz mazizmēra (SIM kartes lieluma) valkājamām bezkontakta un inovatīvām drošības tehnoloģijām, piemēram “VISA Token Service” (VTS), kas ir izmantojama “Apple Pay”,” saka “Wallester” izpilddirektors Ahto Perls (Ahto Pärl).

Jaunajai bezkontakta maksājumu metodei kompānija “Worldine”, kas ir Eiropas līderis maksājumu un transakciju pakalpojumu industrijā, piegādā drošu apstrādes risinājumus un papildu pakalpojumus, piemēram, VISA gateway, krāpšanās un strīdu pārvaldību, izmantojot tās WL 1-Click Card Processing risinājumu.

Wallester” koncentrējas uz jaunu, elastīgu un ātru maksājumu risinājumu izstrādi, tāpēc jau tuvākajā nākotnē uzņēmums plāno pievienot savam portfelim arī dažādas citas tehnoloģijas, paplašinot savu piedāvājumu ārpus tradicionāliem plastikāta karšu produktiem. Tuvākajā nākotnē testēsim iespējas ievietot maksājumu kartes dažādos citos ikdienā bieži izmantojamos priekšmetos, piemēram, pulksteņos, aprocēs u.c., kas pavērs iespēju tos izmantot kā maksājumu kartes.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt