Auto rezerves daļas Rīgā, auto detaļas internetā

Auto rezerves daļas: pilns rezerves daļu katalogs jūsu automašīnai. Auto rezerves daļu interneta veikals, palīdzība auto detaļu atlasē.

Auto rezerves daļu iegāde interneta veikalā

Un kā jūs pērkat auto rezerves daļas savai automašīnai? Jo atnākt uz autoveikalu un uzreiz nopirkt nepieciešamo detaļu ir vienkārši neiespējami, tirdzniecības vietas vienkārši fiziski nevar atļauties iepirkt un pēc tam uzglabāt tik lielu daudzumu auto rezerves daļu. Daudz ērtāk ir nodrošināt tiešo piekļuvi auto rezerves daļām un iespēju tās iegādāties pēc nepieciešamības.

Tieši tāpēc pat tiem autoveikaliem, kuriem ir savi stacionārie laukumi, uzreiz pieejamas būs tikai ejošākās preces, piemēram, akumulatori, motoreļļas, dzesēšanas šķidrumi u.t.t. Visu pārējo varēs pasūtīt elektroniskajā auto rezerves daļu katalogā. Un šeit pircēji var novērtēt vēl vienu online autoveikala darba priekšrocību – atverot savas automašīnas elektronisko katalogu, jūs vai menedžeris varēsiet nekļūdīgi noskaidrot oriģinālās detaļas numuru, lai veiktu pareizu pasūtījumu. Pat ja jūs jau zināt detaļas numuru, tad iegādes process jums būs vēl ātrāks un vienkāršāks: jāiesniedz pieteikums, jāveic apmaksa un jāgaida piegāde.

Kā izskatās online autoveikali?

Ja gribat pasūtīt nepieciešamās auto rezerves daļas, neizejot no mājām, tad jebkuru autoveikalu iespējams apmeklēt online. Ja jums radīsies grūtības ar detaļas atrašanu, ar jums noteikti sazināsies konsultants. Lai pareizi meklētu auto rezerves daļu, jums var būt nepieciešams automašīnas VIN kods, valsts reģistrācijas numurs vai standarta parametri (zīmols, modelis, virsbūves veids u.t.t.).

Šādu autoveikalu darbs vienmēr ir ļoti vienkāršs, tīmekļa vietnes īpašnieks cenšas piedāvāt jums maksimāli vienkāršu sadarbības mehānismu, tāpēc grūtākais, ar ko jūs varat saskārties – tā ir personīgā profila reģistrācija pārdevēja tīmekļa vietnē. Daži auto rezerves daļu interneta veikali pat piedāvā saviem klientiem bezmaksas piegādi, daudzi piesaista ar atlaidēm, bonusiem u.t.t.

Svarīgs interneta veikala auto rezerves daļu izvēles princips ir apmaksas metode: jo dažādākos veidos būs iespējams apmaksāt pasūtījumu, jo vairāk klientu būs pārdevējam.

Rezerves Dalas 24.lv

Šajā interneta veikalā auto rezerves daļas iespējams nopirkt, zinot trīs galvenos automašīnas parametrus: zīmolu, modeli un modifikāciju. Bet atrast piemērotas detaļas iespējams arī citā veidā, izvēloties vajadzīgo kategoriju (ielikumu): riepas, instrumenti, aksesuāri, auto rezerves daļas. Noklusējuma lapas labajā pusē atrodas auto riepu atlases panelis.

Auto rezerves daļu interneta veikala klientiem tiek piedāvāta funkcija izveidot savu kabinetu ar “iepirkumu grozu”, kur pircējs saglabās vēlamo preci, bet pēc tam to apmaksās un saņems. Tāpat tīmekļa vietnē jūs varat rezervēt preci un pēc tam to izpirkt, kad tā būs pieejama. Informācija par rezervēšanu ļauj interneta veikala īpašniekam orientēties gaidāmajos iepirkumos.

TRODO.lv

Šis auto rezerves daļu interneta veikals piedāvā tādu pašu auto detaļu iegādes mehānismu kā iepriekšējais, tomēr pamatdaļu veido galvenās auto rezerves daļu kategorijas. Izvēloties nepieciešamo auto rezerves daļu jomu, piemēram, dzinēju, potenciālajiem pircējiem lapas kreisajā panelī atvērsies saraksts ar daudzām apakškategorijām. Tiklīdz nonāksiet līdz apakšējam posmam šajā auto rezerves daļu klasifikācijā, lapā tiks attēlotas visas preces un to pieejamība. Izvēlēties vajadzīgo auto rezerves daļu šajā tīmekļa vietnē iespējams arī, ievadot automašīnas parametrus.

AUTODOC

Šeit auto rezerves daļu kategorijas sniegtas uzreiz ar apakškategorijām, būtiski paplašināta apmaksas forma, ir informācija par spēkā esošajām atlaidēm, kā arī tīmekļa vietnē auto īpašniekiem iespējams atrast daudz noderīga sadaļā “Blogs”.

Eparts.lv

Gandrīz ne ar ko neatšķiras no iepriekšējiem interneta veikaliem: tādi paši auto rezerves daļu kategoriju apzīmējumi un izceltas vispopulārākās auto preces. Turklāt pārdevējs ir Bosch auto detaļu oficiālais pārstāvis, tāpēc šī zīmola preces šeit var nopirkt ar 10% atlaidi.

Auto Spares

Auto rezerves daļu interneta veikals, kas pārsteidzoši atšķiras no konkurentiem. Lai atrastu detaļas, jums jāzina tikai detaļas numurs, ja jūs to nezināt – pāriesim uz VIN pieprasījumu. Rezerves daļu kategorijas šeit izvietotas gandrīz nemanāmi – kreisajā pusē. Labajā pusē atspoguļots tīmekļa vietnes funkcionāls. Lapas apakšējā daļa auto zīmola logotipa veidā piedāvā atvērt jūsu automašīnas elektronisko katalogu, lai atrastu vajadzīgo detaļu.

Ja automašīnai nepieciešams kapitālais remonts, jums var būt nepieciešama paliela naudas summa auto rezerves daļu iegādei. Ja automašīna ir salūzusi pēkšņi, visdrīzākais jums neatradīsies remontam nepieciešamā naudas summa. Par vislabāko izeju no situācijas kļūs patēriņa kredīta noformēšana. Ko darīt, kad automašīna jums ir nepieciešama steidzami un labā stāvoklī? Var vērsties pie kredīta vai līzinga kompānijām, kas pieņems jūsu salūzušo automašīnu kā pirmo iemaksu un izsniegs citu – lietotu, bet labā stāvoklī. Latvijā darbojas kreditori, kas vienlaicīgi sniedz arī kreditēšanas un auto līzinga pakalpojumus, piemēram Nord Auto Līzings . Lai tiktu skaidrībā, kurš piedāvājums jums būs vislabāk piemērots, pietiek iepazīties ar kreditēšanas kompāniju nosacījumiem.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt