Samsung Display sāk masveidā ražot 90HZ OLED ekrānus portatīvajiem datoriem

Samsung

Samsung Display ir paziņojis par plāniem masveidā ražot pasaulē pirmos 90Hz OLED ekrānus portatīvajiem datoriem. Ražotājs apgalvo, ka jau vairāki lieli uzņēmumi šogad plāno izlaist datorus ar jaunajiem ekrāniem. Ražošana varētu sākties jau martā.

Jaunie ekrāni ir 14 collas lieli. Lai gan Samsung vēl nav norādījis detalizētu informāciju par tādām specifikācijām, kā piemēram, proporcijām vai izšķirtspēju, iespējams, ka būs pieejamas vairākas ekrānu versijas.

OLED ekrāni portatīvajiem datoriem nav jaunums, taču tie nav visai bieži sastopami. Lai gan daži spēļu portatīvie datori tos piedāvā kā iespēju, vairums tos neizvēlas, jo nākas atteikties no augstas atsvaidzināšanas intensitātes. Neskatoties uz to, ka pagājušajā gadā Samsung izlaida ar OLED ekrānu aprīkotu Galaxy Chromebook, tā 2021. gada pēctecim tiek izmantots lētāks QLED LCD displejs.

Samsung ir pasaulē lielākais OLED ekrānu pārdevējs, tādēļ ziņas par jaunu OLED portatīvo ekrānu ražošanu liecina, ka šogad, visticamāk, ieraudzīsim vairāk portatīvos datorus ar OLED ekrāniem.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt