Bezvadu austiņas – skaļrunis vienā no BUOQ

Uzņēmums BUOQ KickStarter, globālā pūļa finansējuma platformā, piedāvā projektu ar bezvadu austiņām SWITCH, kuras iespējams pārveidot skaļrunī.

SWITCH austiņas ir jaunas kategorijas skaņas ierīce ar īpašu HI-FI (augstas kvalitātes) skaņu. Tās veidotas no specifiskas alumīnija sērijas (7000), kas tiek izmantota dažādām kosmosa izpētes tehnoloģiju ražošanai, lai spētu izturēt pat vislielākos triecienus un skarbākos apstākļus.

SWITCH bezvadu austiņas savienojamībai izmanto Bluetooth 5.0 tehnoloģiju, kas nodrošina ātru un kvalitatīvu savienojamību ar ierīci, no kuras vēlaties atskaņot mūziku.

Austiņām iespējams pievienot dažādus magnētiskus apvalkus. Tām ir ērts un ergonomisks dizains, kas ir viegli piemērojams ikvienam lietotājam.

SWITCH bezvadu austiņas nodrošina lielisku skaņas kvalitāti, tās ir ātri uzlādējamas, kompaktas un ērti lietojamas.

Novietojiet austiņas ap kaklu un tās atskaņos skaņu, netraucējot doties ikdienas gaitās un ievērojot visu apkārt notiekošo. Sasniedziet jaunus galamērķus ātrāk kā jebkad agrāk. Izvairieties no apmaldīšanās un nepārtrauktas pārbaudīšanas viedtālrunī, kā nokļūt no punkta A līdz punktam B. Audio norādīs, kur un kad jādodas.

Brauciet ar velosipēdu, slidojiet, skrieniet vai nodarbojieties ar jebkuru citu sporta veidu gan ārpus telpām, gan iekštelpās bez ierobežojumiem. Izbaudiet mūziku, podkāstus un zvanus visur, kur dodaties!

Ietaupiet vietu, ietaupiet svaru un ietaupiet laiku – šīs ir austiņas – skaļrunis vienā! Pārslēgties no austiņām uz skaļruni iespējams mazāk kā sekundes laikā. Skaļruņa nodrošinātā skaņa ir optimāla platībām līdz 90 kvadrātmetriem un pasākumiem ar līdz pat 30 cilvēkiem.

SWITCH austiņām ir speciāli veidota NIF (noise isolation foam – putas ar skaņas izolāciju) tehnoloģija, kas bloķē apkārt radītos trokšņus un ļauj netraucēti izbaudīt mūziku vai Jūsu mīļāko seriālu.

BUOQ KickStarter platformā jau ieguvis nepieciešamo finansējumu un ideja tiek īstenota. Pirmās preces klientiem tiks piegādātas jau oktobrī. Austiņu sākuma cena bijusi 59 Eur, taču šobrīd tās vairs nav iespējams pasūtīt, kā arī pēc KickStarter projektiem produktiem ir tendence kļūt dārgākiem.

https://www.youtube.com/watch?v=TeTvdNoRA2k

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – KickStarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti.

Apskatīt projekta Kickstarter lapu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt