Iespējams, liela daļa Nvidia RTX 2080 Ti karšu ir brāķi

Katru reizi, kad tiek izlaists jauns produkts, ir garantēts, ka forumos būs kāds daudzums pircēju sūdzību. Nav gan viegli saprast, vai problēma ir nopietna vai arī tā ir daļa no statistiski gaidītā, nelielā brāķa procenta. Bet par Nvidia RTX 2080 Ti ir satraucoši daudz sūdzību. Tas liecina par iespējamu nopietnu problēmu. Ņemot vērā, ka RTX 2080 un RTX 2080 Ti tiek būvētas uz savādākiem čipiem un to, ka par RTX 2080 ir mazāk sūdzību, izskatās, ka problēma nav visā Turing video karšu saimē. Mēs gan vēl neesam droši, vai problēma ir īsta vai arī problēma ir tikai ar RTX 2080 Ti kartēm, vai sociālo mēdiju ziņojumu dabā, kur cilvēki biežāk uzrodas sūdzēties par problēmām, nekā slavēt labus produktus. Īpaši liels daudzums sūdzību var radīt problēmu ilūziju. Bet kā ziņo Digital Trends, ir ļoti daudz nelaimīgu lietotāju, kuri sūdzās par drīzu darbības pārtraukumu vai brāķa saņemšanu pēc RTX 2080 Ti iegādes. Daudzi pat saka, ka jau lieto savu otro RTX 2080 Ti.

Saprotams, šāds notikums ļoti ātri noved pie dusmīgiem lietotājiem, nevienam nepatīk redzēt, ka nesen iegādātā, jaudīgā video karte bija brāķis jau veikalā. Līdz šim laikam tas ir lielākais problēmu signāls. Ir daudzi ziņojumi par otrās video kartes iegūšanu pēc brāķa atgriešanas un pat par vairāku karšu vienlaicīgu darbības pārtraukšanu. Izskatās, ka kartes salūzt daudz biežāk nekā parasti. Jebkurš var saņemt vienu brāķētu video karti, bet vairāku brāķu saņemšana reizē varētu būt lielāku problēmu pazīme.

Līdzīgi gadījumi ir bijuši jau agrāk. Kad 2017. gadā tika izlaists Apple iPhone 8, uzņēmums apstiprināja, ka neliels daudzums ierīču atsprāga vaļā transportēšanas laikā. Pēc Samsung lielās izgāzšanās ar Galaxy Note 7 iepriekšējā gadā, ziņu par potenciālu, jaunu problēmu ar Apple baterijām bija daudz, bet galu galā nekādu lielu problēmu nebija. Pretēji notika ar Galaxy Note 7 baterijām, tām bija nopietnas problēmas. Internetā arī ir pieejami vairāki stāsti par lielām katastrofām. Bet Nvidia problēma, ja tā ir īsta, noteikti ir mazāka apmēra. Uzņēmuma oficiālā nostāja ir tāda, ka RTX 2080 Ti nav nekādu īpašu problēmu. Nvidia pārstāvis teica, ka darbojas ar lietotājiem individuāli un nesaskata īpašas problēmas. Ja tā ir patiesība, sūdzībām vajadzētu pamazām norimt. Citādāk sūdzību skaits turpinās palielināties.

Avots: extremetech.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt