Lietotāji sūdzās, ka vecākiem Google Pixel ir nopietnas problēmas ar kameru

Google Pixel

Daži iepriekšējās paaudzes Google Pixel viedtālruņu īpašnieki sākuši sūdzēties par nopietnām problēmām ar kameru. Andoid Police ievērojuši, ka pēdējā laikā ir pieaudzis vienas zvaigznes Play Store atsauksmju skaits par Pixel izmantoto kameras lietotni.

Neapmierinātie viedtālruņu īpašnieki apgalvo, ka kamera bieži “avarē”, kad to atver, vai vairs pat vispār nedarbojas. Google Pixel atbalsta forumā novērotas līdzīgas sūdzības. Šķiet, ka visbiežāk ar problēmu saskarās Pixel 2XL lietotāji, taču dažas atsauksmes norāda, ka problēmas ir arī nesenākiem Pixel (3 un 4A) viedtālruņiem.

Šī problēma nav pilnīgi jauna. Android Police ir izsekojuši, ka kameras problēmas, nu jau vismaz gadu ir piemeklējušas daļu Pixel 2 viedtālruņus. Turklāt pēdējā laikā par tām sāk sūdzēties arvien vairāk lietotāju. Viedtālruņu īpašnieki apgalvo, ka Google ieteiktie labojumi neatrisina problēmu un, izmantojot trešās puses kameras lietotnes, šī problēma arī netiek atrisināta. Google Pixel 2 viedtālruņi nesen saņēma pēdējo drošības atjauninājumu, taču nav loģiska iemesla, kāpēc fotokamerai būtu jāpārtrauc funkcionēt tā rezultātā.

Šī problēma ir visai nopietna, it īpaši ņemot vērā to, ka daudzi cilvēki izvēlējās Pixel viedtālruņus to augstās kvalitātes kameras dēļ. Lai gan šo viedtālruņu attēlu kvalitāte pēdējā laikā nedaudz atpaliek no citiem, tādas budžeta ierīces kā 4A un 4A 5G piedāvā dažas labākās kameras savā klasē. Taču labākajai kamerai ir jāstrādā bez aizķeršanās. Cerams, ka Google atrisinās šīs lietotāju problēmas, citādi tās visai nopietni varētu ietekmēt visas viedtālruņu līnijas reputāciju.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt