Razer izlaiž Anzu viedās brilles ar audio

Viedās brilles ar audio pavisam nesen bija kaut kas jauns, bet nu tās strauji paliek populāras. Arvien vairāk un vairāk ražotāji izlaiž viedās brilles ar audio. Izskatās, ka Razer nevēlas atpalikt, tādēļ laidis klajā savas viedās audio brilles – Anzu.

Razer Anzu jaunās brilles pieejamas divos variantos – apaļas vai kvadrāta – divos dažādos izmēros par 200 ASV dolāriem jeb aptuveni  168 Eur.

Mazākā izmēra brilles sver vien 43 gramus, bet lielākā – 48 gramus. Brilles pieejamas ar 35% zilas gaismas filtrēšanas lēcām un polarizētām saulesbriļļu lēcām. Tām ir skārienvadības kontrole un skaļruņi, kas raida skaņu pret ausīm.

Razer Anzu ir ar IPX4 ūdensizturības klasi, kas nav tā augstākā, bet brilles nesabojāsies no šļakatām vai neliela lietus. Populārā audio funkcija būs visai ērti skriešanai un riteņbraukšanai, jo neaizsegs ausis un būs iespējams dzirdēt satiksmi un apkārt notiekošo. Ar vidēju skaļuma līmeni akumulatora darbības laiks būs līdz 5 stundām.

Jaunajām Razer brillēm ir Bluetooth 5.1., kas nodrošina nozares vadošo 60 ms latentumu, kas spēj nodrošināt vienmērīgu skaņu bez aizķeršanās. Briļļu aplikācija pieejama gan iOS, gan Android ierīču īpašniekiem. Tā palīdzēs ar brillēm veikt zvanus un piekļūt virtuālajam asistentam, vien nozspiežot vienu pogu.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt