Razer piedāvā beta testēšanas programmu jaunām RGB sejas maskām

Populārais spēļu aparatūras ražotājs Razer pagājušās nedēļas nogalē paziņoja par jaunu nosaukumu tā N95 RGB maskai un iespēju pieteikties tās beta testēšanas programmai. Futūristiskā izskata sejas maska iepriekš tikusi nosaukta par Project Hazel, bet nu pārdēvēta par Razer Zephyr. Interesenti, kas vēlas pretendēt uz iespēju izmēģināt jauno sejas maksu, izmēģinājuma programmai var pieteikties Razer mājas lapā. Šoreiz valstu sarakstā ir pieejama arī Latvija.

Uzņēmums pagaidām nav sniedzis nekādu papildus informāciju par Zephry maskām vai laiku, kad tās varētu būt pieejamas ikvienam. Pēc publiskotās informācijas, testa programmas dalībnieki var saņemt arī masku, kuras dizains atšķiras no Razer vietnē publicētā.

Razer savā mājas lapā raksta, ka, pateicoties viedajai tehnoloģijai, inovācijai un sabiedrības atsauksmēm, uzņēmumam ir izdevies izveidot drošu un ilgtspējīgu sejas masku. Uzņēmums aicina pieteikties beta testēšanas programmai, lai palīdzētu uzlabot sejas maskas pirms tās sasniedz plašāku sabiedrību.

https://www.youtube.com/watch?v=RMKIkNo-QMg

Attēlu avots: Razer

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt