Jaunais VAIO SX12

VAIO ir paziņojis, ka laidīs klajā portatīvo datoru SX12 ar 12.5 collu ekrānu un visai daudz dažādiem portiem. Tas ir S11 modeļa uzlabojums, kam tiek daudz efektīvāk izmantota vieta, iegūstot lielāku ekrāna laukumu un vairāk vietas taustiņiem tāda paša izmēra korpusā.

VAIO SX12 portatīvajam datoram ir augsta savienojamība ar citām ierīcēm. Tam ir 3 USB-A porti, viens USB-C ports uzlādei, ports HDMI vadiem, iespēja ievietot pilna izmēra SD karti, austiņu/mikrofonu ports, iespēja pieslēgt internetu ar vadu, kā arī VGA ports. Jaunajam SX12 modelim taustiņi sniedzas līdz pat pašai malai. Tam ir 8 paaudzes i5 vai i7 Intel Core procesors un izvēles LTE modulis, kā arī tas sver aptuveni 888 gramus.

Šajā nedēļā VAIO SX12 nonāks pārdošanā Japānā un tā cena būs no 119 800 līdz 216 800 jenām (no aptuveni 980 līdz 1777 Eur). Pagaidām nav vēl zināms, kad dators būs pieejams ASV vai Eiropā, taču iepriekšējie modeļi tika popularizēti visai ātri. Šis ir pierādījums tam, ka ir iespējams izveidot plānu, vieglu portatīvo datoru, nezaudējot savienojamību ar citām ierīcēm.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt