Moen izveido ūdens krānu, kuru iespējams kontrolēt ar žestiem vai balsi

Kā jau ierasts, arī šī gada tehnoloģiju pasākumā CES 2022 atklātas visai daudz interesantas tehnoloģijas. Moen santehnikas ražotājs šonedēļ atklājis kādu pavisam interesantu viedo tehnoloģiju – ūdens krānu, kuru var ieslēgt, izslēgt, kā arī mainīt ūdens temperatūru ar rokas vēzienu vai sarunājoties ar to.

Moen viedais ūdens krāns ar kustību sensoru maksās aptuveni 600 Eur un būs pieejams aprīlī. Nedaudz minimālistiskāka dizaina versija (bez roktura) būs pieejama vēlāk šajā gadā. Dizainos parādīti četri veidi kā kontrolēt ierīci – ar rokturi, ar žestiem, ar specialu aplikāciju vai balsi.

Ņemot vērā, ka viedās tehnoloģijas dažkārt atsakās darboties bez problēmām, ierīces versija bez roktura varētu būt visai interesanta. Ražotājs gan preses relīzē, apgalvo, ka tehnoloģija ir tik veiksmīga, ka izlēmis laist klajā versiju bez roktura. Protams, ūdens krāni ar kustības sensoriem nav nekas jauns, bet, pievienojot jaunas viedās funkcijas, šis ražotājs ir izveidojis, ko visai oriģinālu.

Pavisam nesen rakstījām par spoguli ar Bluetooth skaļruni un Alexa viedo balss asistentu. Šķiet, ka tuvāko gadu laikā būs iespējams mājās izvietot pat visikdienišķākās ierīces un varbūt pat mēbeles, ar kurām sarunāties.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt