SmartHalo 2 – viedā ierīce velosipēdiem

SmartHalo 2 ir KickStarter projekts, kura ietvaros tiek prezentēta viedā ierīce velosipēdiem. Tā palīdz atklāt jaunus maršrutus, sniedz skaidrus navigācijas signālus. Tā pasargā velosipēdu no zagļiem, ieslēdzot skaļu signalizāciju. Ierīce nodrošina gaismu tumšajā diennakts laikā un piedāvā plašu klāstu ar dažādām funkcijām, mērījumiem, kurus varat savienot ar savu viedtālruni.

Šis ir jau otrais KickStarter projekts no SmartHalo. Pirmais tika prezentēts 2015. gadā, projekta laikā tam bija 3000 atbalstītāji, kas investēja nelielas naudas summas idejas realizēšanai. No SmartHalo pirmās versijas tika pārdotas 25 000 vienības vairāk nekā 70 valstīs. Uzņēmumam pat izdevās noslēgt vienošanos ar Apple, izplatot SmartHalo visā Ziemeļamerikā un Eiropā.

SmartHalo 2

Vienkārši pārvaldāms

SmartHalo komanda, veidojot ierīci uzsvaru likusi uz vienkāršību, lai velosipēdistam nebūtu nepieciešams pievērst lielu uzmanību ierīcei un varētu koncentrēties uz ceļu. Šis ir arī iemesls, kādēļ SmartHalo pat nav ieslēgšanas / izslēgšanas pogas. Brīdī, kad uzkāpsiet uz velosipēda, ierīce jūs sasveicinās ar krāsainu gaismu apli un pati izslēgsies, kad beigsiet braukt.

Patentētais halo aplis SmartHalo piešķir patīkamu dizainu. Tas iedegsies, kad veiksiet pagriezienus, paziņos par Jūsu sasniegumiem, progresu, kā arī ziņos par ienākošajiem zvaniem.

Piemēro savām vajadzībām

SmartHalo2 iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām. Izvēlieties, kurus parametrus vēlaties redzēt uz displeja. Nepieciešams sasniegt galamērķi pa konkrētiem ceļiem? Pielāgojiet maršrutu, pievienojot īsākus ceļus un  SmartHalo 2 sniegs Jums norādes!

Vienmēr līdzās

Mēs ikviens esam dzirdējuši stāstus par velosipēdistu zagļiem. SmartHalo 2 ir pieslēgts pie velosipēda un to var noņemt tikai ar unikālu HaloKey atslēgu. Brīdī, kad pametīsiet velosipēdu, ierīce automātiski iedarbinās kustības sensoru, kas ieslēdz signalizāciju, ja kāds cenšas nozagt vai pat pārvietot velosipēdu.

Iegādājoties SmartHalo komplektā ir Anti-Theft (pret zagļu) montējums, kuru iespējams noņemt tikai ar unikālo HaloKey. Papildus iespējams iegādāties montējumu, kas ļaus SmartHalo novietot nedaudz citā pozīcijā un pārvietot uz citu velosipēdu, piemēram, situācijā, kad izmantojat īrēs velosipēdu. Ar šo montējumu  gan SmartHalo nebūs pasargāts no zagļiem.

Funkcijas

Navigācija

Viedtālruņi un dažādi tradicionālie velosipēdu displejus var būt grūti pārvaldīt braukšanas laikā. Kā jau iepriekš minēts, SmartHalo vēlas, lai velosipēdisti koncentrējas uz ceļu. Vienkārši iestatāt savu galamērķi lietotnē, izvēloties savu iecienīto maršruta veidu, ielieciet viedtālruni kabatā un esat gatavs ceļam. Mirgojošais halo palīdzēs Jums, rādot pagriezienus un citas norādes.

Atšķirībā no citām velosipēdu GPS ierīcēm, nav nepieciešams iepriekš lejupielādēt specifiskas kartes. SmartHalo izmanto Google, lai izveidotu savas kartes, tādejādi atrodot jebkuru meklēto vietu. Navigācijas procesā tiek izmantota speciāli SmartHalo izveidota maršrutēšanas sistēma HaloRoute, kas piemērota velosipēdistiem.

Kad vienkārši dodaties izbraukt ar velosipēdu, izvēlieties kompasa režīmu. Ja ievadīsiet galamērķi, SmartHalo rādīs, kurā virzienā tas atrodas un iedegsies zaļā krāsā, kad būsiet pavisam tuvu. Kā jūs tur nonāksiet – tas paliek Jūsu ziņā.

Pēc garas dienas nevarat atcerēties, kur novietojāt savu velosipēdu? Lietotne atgādinās, kur to atstājāt!

Signalizācija

Kā jau iepriekš minēts, SmartHalo paliek uz Jūsu velosipēda un to iespējams noņemt tikai ar unikālu atslēgu. Kad nebūsiet tuvumā, tas kļūs par velosipēda sargu. Ja velosipēds tiks aiztikts, ieslēgsies signalizācija ar 110dB lielu troksni, kas ir pietiekami, lai radītu diskomfortu un atvairītu pat visneatlaidīgāko zagli. Aizsardzībai iespējams izvēlēties 3 režīmus, kas tiek grupēti pēc velosipēda kustību daudzuma.

Tiklīdz būsiet netālu no velosipēda, SmartHalo uztvers viedtālruņa aplikācijas signālu un piedāvās izslēgt signalizāciju.

Pazaudējāt viedtālruni, vai tam izlādējās baterija? Neuztraucieties! SmartHalo ievadiet drošības kodu un signalizācija izslēgsies.

Fitness

Reģistrējiet veikto distanci, sadedzinātās kalorijas, nosakiet braukšanas ātrumu vai CO2 emisiju daudzumu, kuru neradāt, izvēloties braukt ar velosipēdu. Nav nepieciešams spiest pogas – SmartHalo reģistrēs katru braucienu.

Ar jaunu PeekDisplay mērījumi tiks reāllaikā atainoti uz ierīces. Un tāpat kā visas citas SmartHalo funkcijas, arī šai izvēlaties, ko redzēt. Vienkārši ar pirkstu pavelciet ierīces ekrānu uz labo vai kreiso pusi, tā pārslēdzot mērījumus.

Gaisma

SmartHalo 2 velosipēdam nodrošina pietiekami spožu priekšējo gaismu. Tā ir 5 x spožāka, kā SmartHalo pirmajai versijai, kā arī, ņemot vērā lietotāju ieteikumus, tā ir papildināta ar striktākiem regulējumiem, kas nepieciešami Eiropas lietotājiem.

Gaismai ir trīs režīmi – parasts, mirgojošs un pulsējošs – kā arī ir iespējams izvēlēties, kad to ieslēgt – kā sākat braukt, diennakts tumšajā laikā vai manuāli. Gaisma iedegsies, kad nepieciešams un pati izslēgsies, kad beigsiet braukt.

Asistents

SmartHalo asistents informēs par dažādiem jaunumiem. PeekDisplay parādīs, kas raksta vai zvana vai cenšas sazināties caur Messenger, WhatsApp, WeChat vai Slack aplikācijām. Ja vēlaties braukt mierīgi, ierīce piedāvā iespēju izslēgt paziņojumus.

SmartHalo brīdinās par nelabvēlīgiem laika apstākļiem, kad tie tuvosies, lai varat bez sarežģījumiem nonākt galamērķī.

PeekDisplay ļaus izveidot dažādus īsceļus. Izveidojiet īsceļu doties uz darbu vai doties mājās un ierīce automātiski izplānos maršrutu. Ja mājās izmantojat viedos mājas asistentus, SmartHalo ir iespējams pat savienot ar garāžas durvīm.

Jaunumi

Aplikācija

Līdz ar SmartHalo 2 prezentēšanu, komanda ir pilnībā pārveidojusi viedtālruņu aplikāciju. Katra funkcija ir sagrupēta kartiņās un izvietota blakus kartei. Visbiežāk izmantotās funkcijas vienmēr būs pāris sekunžu attālumā.

Jauns dizains

SmartHalo ierīce ir mazāka, vieglāka un nemanot sadarbojas ar velosipēdu. Ierīces jaunā forma padara to arī aerodinamiskāku un saplūst ar velosipēdu. Ierīce izturēs lietu, sniegu, dubļus un pat vislielākās bedres.

Ilgāks akumulatora darbības laiks

SmartHalo īpašu padara fakts, ka to varat atstāt uz velosipēda pat tad, kad dodaties prom. Tas ir iespējams, jo ierīcei ir ilgs akumulatora darbības laiks. Ar ikdienas lietošanu SmartHalo akumulatora darbības laiks ir aptuveni 2 nedēļas. Lai veiktu tā uzlādi, atvienojiet to no velosipēda ar unikālo HaloKey atslēgu un veiciet uzlādi ar komplektā iekļauto USB vadu.

Regulāri atjauninājumi

SmartHalo ieklausās lietotāju vēlmēs un regulāri piedāvā jaunus atjauninājumus ar dažādām jaunām funkcijām. Ar PeekDisplay iespējams piemērot visdažādākās funkcijas, tādēļ sūtiet savas idejas SmartHalo komandai!

Tehniskā specifikācija

SmartHalo ir visai daudz funkcijas – 110db skaļa signalizācija, iespēja to savienot ar viedtālruni, 250 lūmenus jaudīga balta LED gaisma ar dažādiem režīmiem. Ierīcei ir OLED displejs, 24 augstas intesitātes RGB (sarkanas, zaļas un zilas krāsas modelis) LED gaismas, akumulators ar 2000 mAh ietilpību un darbības laiku līdz pat divām nedēļām. Ierīce ir visai viegla –  tikai 153 grami – un tās dimensijas ir 70 x 110 x 24 mm.

Komplektācija

Komplektā iekļauta SmartHalo 2 ierīce, HaloKey atslēga, Anti-theft montējums, gumijas montējuma pielāgošanai ikviena velosipēda stūrei, adapteris SmartHalo 2 montējumam, micro-USB uzlādes vads.

SmartHalo 2 projekts KickStarter, globālajā pūļa finansējuma platformā, jau ir savācis nepieciešamo finansējumu idejas īstenošanai. Šobrīd projekta ietvaros SmartHalo 2 iespējams iegādāties par 101 ASV dolāru jeb par aptuveni 89 Eur. Piegādes plānots uzsākt decembrī.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu KickStarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti.

Apskatīt projektu KickStarter mājas lapā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt