World Of Warcraft uz Xbox joprojām ir tikai sapnis

World of Warcraft

Blizzard Entertainment paziņo, ka joprojām ļoti cer par World Of Warcraft ieviešanu Xbox konsolēs. Pagaidām tas ir tikai sapnis.

Preses pasākumā priekš MMO gaidāmā The War Within paplašinājuma, sarunā ar izpildproducenti Holiju Longdeilu tika uzdots jautājums, vai sarunas par World of Warcraft potenciālo pievienošanos Xbox konsolēm joprojām ir aktuāls. 

Atsaucoties uz Longeilu, vīzija joprojām pastāv, taču sarunas nenotiek ne šobrīd, ne tuvākajā laikā.

“Sapnis ir dzīvs,” Longeila saka. “Mēs esam ļoti fokusēti sniegt spēlētājiem un paplašinājumiem to, ko šobrīd varam. Ja godīgi, vēl nav laiks par to runāt. Bet Jūs zināt, sapnis ir īsts.”

BlizzCon 2023 izpildproducente sacīja, ka diskusijas notiekot “visu laiku”. Runājot par tehnisko lēcienu no datora uz Xbox, viņa nesaskata nekādus apgrūtinājumus. Tā vietā Longdeila saka: “Es domāju mēs esam diezgan labā pozīcijā, kas ir iemesls, kāpēc par to runājam.”

Noembrī Blizzard atklāja savus plānus par MMO nākotni, ko sauc par The Worldsoul Saga. Tiks pievienoti vēl trīs paplašinājumi, ieskaitot pirmo, The War Within, kam sekos Midnight un The Last Titan. 

Vēlāk studija atklāja gatavo mapi, kas veda līdz nākamā lielā paplašinājuma izlaišanai un rosināja domāt, ka The War Within tiks laists klajā vasarā vai rudenī. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt