Logitech G335 – budžeta klases austiņas, kas pārsteigs daudzus

Ja meklējat jaunas spēļu austiņas, visticamāk zināt, ka izvēle ir visai plaša. No augstas klases modeļiem, kuriem ir augsta cena, līdz budžeta ziņā draudzīgām iespējām, kas neatbilst veiktspējas prasībām. Starp spēļu austiņām var būt grūti atrast ideālu līdzsvaru starp cenu un kvalitāti. Šoreiz mums uz apskatu atsūtītās Logitech G335 ir budžeta klases spēļu austiņas, kas sola nodrošināt lielisku skaņas kvalitāti un komfortu, nesamazinot maciņa saturu. Bet vai tās attaisno cerības? Šajā apskatā mēs aplūkosim Logitech G335 tuvāk, lai redzētu, kā tās izskatās salīdzinājumā ar konkurentiem un vai ir vērts apsvērt tās kā savas nākamās spēļu austiņas.

Logitech G335 dizains

Logitech G335 visvairāk pārsteidz izskats. Tajā saglabāti nesen apskatīto Logitech G733 trapecveida austiņu uzgaļi, kā arī pārējais formas dizains. Tā ir estētika, kas labi iederas Logitech G jaunākajās perifērijas ierīcēs, vienlaikus atšķiroties no citām tipiskāka izskata austiņām.

Ierīcei ir plastmasas konstrukcija, kas padara to vieglu, taču tajā pašā laikā rada nelielu lētuma sajūtu.

Foto: Erkils, notepad.lv

G335 ir pieejamas trīs krāsās: melnā, baltā un piparmētru. Turklāt tām ir dažādu krāsu galvas siksniņas, lai tās vēl vairāk izceltos. Melnajai versijai ir violeta un zila siksniņa, baltajai – zila un oranža siksniņa, bet piparmētrās – pelēka un dzeltena siksniņa. Ja ar to nepietiek, no Logitech varat iegādāties arī papildu divpusējas siksniņas atsevišķi – kopā ir 8 izvēles iespējas.

Logitech G335 ikdienas lietošanai

Logitech G335 ir vairāk nekā tikai skaistas austiņas. Tās ir neticami vieglas un sver tikai 240 gramus, tāpēc stundām ilga lietošana nerada nogurumu. Lai gan ir skaidrs, ka konstrukcija ir gandrīz pilnībā no plastmasas, ierīce ir pietiekami izturīga, un būtu jāpieliek pūles, lai to salauztu. 

Foto: Erkils, notepad.lv

Salīdzinot ar manām Audio-Technica M30X, tās pat šķiet ērtākas un labprātāk tās izmantoju, kad sazvanos ar draugiem lietotnē Discord.

Tomēr Logitech G335 ir maz vadības rīku, jo tā ir budžeta klases ierīce un tai nav atbalsta programmatūras. Austiņām uz kreisās auss vāciņa ir skaļuma regulēšanas poga, un šī poga nav saistīta ar sistēmas skaļumu datorā. 

Runājot par mikrofonu, personīgi man nepatīk tā novietojums – tas principā ir nevis priekšā mutei, bet novietots slīpi gar vaigu. Tomēr tas nekādas būtiskas izmaiņas skaņas kvalitātē vai runas saprotamībā, nemaina. Mikrofonam nav ieslēgšanas pogas, tā vietā to var pagriezt vertikālā stāvoklī lai izslēgtu, bet horizontālā – lai ieslēgtu.

G335 skaņa

Pats galvenais jautājums – kā tad austiņas skan? Austiņas skan… apmierinoši. Tā kā Logitech G335 ir savienojams tikai ar 3,5 mm savienojumu, skaņas kvalitāte nav tik skaidra kā austiņās, kurās izmanto bezvadu uztvērēju vai digitālo savienojumu. 

Foto: Erkils, notepad.lv

Pie zemajām, basīgajām frekvencēm rodas dažas problēmas. Pie lieliem skaļumiem, bass var likties nedaudz izkropļots (distorted). Vēl viena neliela problēma ir tas, ko producentu pasaulē to sauc par netīru (muddy) skaņu, kad liekas, ka skaņa ir pārāk piesātināta. Dažreiz, klausoties mūziku liekas, ka skaņa nāk no mucas, bet tas arī atkarīgs no dziesmas.

Foto: Erkils, notepad.lv

Taču nepārprotiet, austiņu skaņas kvalitāte nebūt nav slikta.Augšējās skaņu frekvences nav “asas” un nedžinkst ausīs. Tomēr vislabāk izklausās ierīces vidējās frekvences – tās ir pilnas un bagātas. Lielākai daļai cilvēku, kas vienkārši grib paklausīties ne pārāk skaļu mūziku, vai paspēlēt spēles – ar šīm austiņām nebūs nekādu problēmu. 

Skaņa, mikrofons

Logitech G335 ir skaidri dzirdams mikrofons. Tā slīpais profils piešķir papildu uzsvaru uz augstākajām frekvencēm, kas ir labi runas saprotamībai. Mikrofons ir piemērotas Discord zvaniem ar draugiem un skaļām komandas sarunām tādās spēlēs kā Counter-Strike. Tomēr es negribētu to izmantot profesionālākiem mērķiem, piemēram, podkāstu veidošanai vai straumēšanai. Tas tāpēc, ka, lai gan mikrofons ir skaidri dzirdams, fonā var dzirdēt tādu kā White-Noise jeb specifisku fona skaņu, kas pēc laika var palikt uzkrītoša.

Foto: Erkils, notepad.lv

Tehniskā specifikācija

Izmērs 189 x 180 x 79 mm
Svars 240 g (ieskaitot kabeli)
Draiveris 40 mm
Frekvenču diapazons 20 Hz – 20 kHz
Jutība 87,5 dB SPL/mW
Mikrofona uztveršanas veids Kardioīdais (vienvirziena)
Mikrofona frekvenču diapazons Frekvenču diapazons: 100Hz-10KHz

Kopsavilkums

Lai gan šīm austiņām ir dažas skaņas kvalitātes problēmas, tās joprojām ir lieliska izvēle, ņemot vērā to, cik ērtas tās ir. Logitech G335 ir lieliskas, ja meklējat vienkāršas austiņas, ko var pieslēgt gandrīz jebkurai ierīcei – austiņas ir pietiekami vieglas, lētas un varētu būt īstais risinājums, ja meklējat rezerves austiņas. Tirgū noteikti ir labākas spēļu austiņas, it īpaši, ja esat gatavs tērēt nedaudz vairāk. 

Patika:

  • Laba mikrofona ieraksta kvalitāte;
  • Viegls un ērts dizains;
  • Austiņu estētika;
  • Cena.

Nepatika:

  • Slikta trokšņu izolācija;
  • Nav skaņas pielāgošanas funkciju;
  • Ierobežoti vadības režīmi.

Austiņas pieejamas Logitech officiālajā vietnē par 74.99 Eur kā arī pieejamas Latvijas interneta veikalos par aptuveno cenu 45-65 EUR.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt