Preses relīzes

ASUS Republic of Gamers piedāvā vairākus jaunus produktus

TAIBEJA, Taivāna, 2022. gada 17. maijs – ASUS Republic of Gamers (ROG) izziņo vairākus jaunus spēļu produktus virtuālajā pasākumā For Those Who Dare: Boundless. Jaunumi ietver divus augstas veiktspējas ROG Strix un ROG Flow spēļu klēpjdatorus, virkni jaunu somu un apģērbu no ROG Slash, Team ROG iniciatīvu un pirmās personas parkūra spēli ROG Citadel XV. ROG apņemas sniegt spēlētājiem labāko, ko mūsdienu tehnoloģijas spēj piedāvāt, un neaizmirstamas pieredzes, un arī pasākums For Those Who Dare: Boundless ir ieturēts šajā garā.

ROG Strix SCAR 17 Special Edition

Jaunajā ROG Strix SCAR 17 Special Edition ir vismodernākā aparatūra un dzesēšanas risinājumi, kas nodrošina vislabāko spēļu pieredzi savā produktu klasē. Pielāgota tvaika kamera un ekskluzīvā ROG Conductonaut Extreme šķidrā metāla pasta, kas dzesē gan CPU, gan GPU, ļauj SCAR 17 SE darboties jaudīgāk nekā jebkad agrāk. Ar maksimālo CPU TDP 65 W un maksimālo GPU TGP 175 W ar Dynamic Boost, SCAR 17 SE ir nepieciešamā jauda, lai izpildītu augstas atsvaidzes intensitātes spēļu maksimālās prasības bez piepūles. 

SCAR 17 SE turpina dominēt, pateicoties pilnam augstākās klases komponentu klāstam, nodrošinot, ka spēlētājiem nekad nav jāsaskaras ar tehniskiem ierobežojumiem. Pateicoties FHD 360 Hz vai QHD 240 Hz paneļa opcijām ar tikai 3 ms reakcijas laiku, SCAR 17 SE nodrošina kristāldzidru kustības skaidrību neatkarīgi no izšķirtspējas. Ar līdz pat 64 GB zibenīgu DDR5 4800 MHz RAM un PCIe® Gen 4 krātuvi RAID 0 masīvā šis datorspēļu buldozers samazina ielādes laiku līdz minimumam. Ierīcei ir arī izteikta kiberpanka estētika un vairāki neredzamās tintes akcenti tieši uz tās metāla korpusa. Normālā apgaismojumā šai vielai ir matēta metāliska tekstūra, bet ar UV lukturīti tinte iemirdzas zaļā un zilā krāsā un piedāvā viltīgus padomus, spēlējot datorspēli SCAR Runner.

ROG Flow X16

Jaunais ROG Flow X16 ir 16 collu, plāns un viegls pārveidojams klēpjdators ar AMD Ryzen 9 6900HS procesoru un NVIDIA® GeForce RTX 3070 Ti klēpjdatoru GPU, kas atbalsta XG Mobile saimes ārējās videokartes un sver nieka 2,1 kg. Flow X16 ir aprīkots arī ar populāro ROG Nebula HDR displeju, žilbinošu QHD / 165 Hz Mini LED paneli ar 1100 nitu maksimālo spilgtumu un 100% DCI-P3 gammu. Veidojot šo plāno un vieglo detaļu dizainu, ROG nav veicis kompromisus nedz lietojamības, nedz pielāgojamības ziņā. Šīs augstākās kvalitātes daļas papildina pilnīgi jaunā Frost Force tehnoloģija un Pulsar Heatsink, kas aprīkots ar trim ventilatoriem un augsta blīvuma radiatoru, nodrošinot augstu veiktspēju un zemu temperatūru.

Paplašināta ROG Slash modes līnija

Iedvesmojoties no kiberpanka un programmēšanas koda, kas ir mūslaiku virtuālo pasauļu pamatā, ASUS piedāvā dažādas somas un apģērbus no augstākās kvalitātes materiāliem, kuru pamatā ir spēļu kultūra. 

ROG Slash apģērbu līniju raksturo arī daudzfunkcionalitāte un izturīgi izejmateriāli. Regulējamās siksnas, vairāki nodalījumi un ūdensnecaurlaidīgie TPU materiāli padara Crossbody somas, mugursomas, gurnu somas un klēpjdatoru aizsargsomas par izciliem sabiedrotajiem ikdienas vajadzībām, savukārt jaunās Cobra Buckle Cap un Bucket Hat cepures piedāvā lielisku izskatu un aizsardzību pret nokrišņiem.

Jūties kā starp savējiem ar #TeamROG

Team ROG 2022. gadā paplašina savu draugu lauku, apvienojot augstākās klases ROG produktus ar lielisku influenceru, profesionālu spēlētāju, satura veidotāju un sportistu klāstu no visas pasaules. Team ROG komandas dalībnieki ir piekrituši piedalīties ROG spēļu popularizēšanā visā pasaulē. 

ROG priecājas turpināt pašreizējo sadarbību ar esporta komandu Misfits Gaming plašākas Team ROG iniciatīvas ietvaros. ROG arī priecājas paziņot par jaunu sadarbību ar ReKT Gaming – organizāciju, kas pārvalda esporta komandas un nodarbojas ar satura veidošanu vairākām mūsdienu populārākajām spēlēm. Lai iepazītos ar Team ROG komandas dalībniekiem un lejupielādētu viņu ekskluzīvās fona tapetes, lūdzu, apmeklējiet oficiālo vietni.

Spēlētāji sasniedz nebijušas virsotnes SCAR Runner

Pieejama kā spēles ROG Citadel XV paplašinājums, SCAR Runner ir pirmās personas parkūra spēle par varoņa X piedzīvojumiem, kuros viņš skrienās ar laiku, lai iegūtu kritiski svarīgu informāciju. Šī spēle arī ir iedvesmojusi ROG Strix SCAR 17 Special Edition izskatu – uz tā korpusa paslēptas dažādas spēles norādes. SCAR Runner tiek palaists līdztekus balvu izlozes kampaņai ar balvām vairāk nekā 20 000 $ vērtībā, kuru vidū ir arī Strix SCAR 17 SE un dažādi ROG Slash apģērbi. Kampaņa norisināsies no 2022. gada 17. maija līdz 30. jūnijam. Detalizētu informāciju par kampaņu skatiet šeit.

Atbildēt

Līdzīgi raksti