Asus ROG Phone 3 tiks paziņots 22. jūlijā ROG Game Changer pasākumā

Mūsdienās tirgū redzam daudz spēļu tālruņu, un tas viss aizsākās ar oriģinālo ROG Phone. Uzņēmums turpināja uzlabot telefona pieredzi turpinot ar ROG Phone 2. Tagad mēs gaidām, kad Asus paziņos par ROG Phone 3.

Asus savā vietnē ir ievietojis laika atpakaļskaitīšanu, kas liecina, ka ROG Phone 3 tiks paziņots 22. jūlijā uzņēmuma “ROG Game Changer” pasākumā.

Pagājušajā mēnesī tālrunis tika apskatīts TENAA sarakstā. Tā kā tas būs tālrunis, kas orientēts uz mobilajām spēlēm, mēs sagaidām, ka ierīcei būs iespaidīgas specifikācijas.

ROG Phone 3 būs Qualcomm Snapdragon 865 procesors kopā ar 16 GB RAM un 128 GB, 256 GB vai 512 GB atmiņas ietilpību. Tas būs aprīkots ar 6,59 collu FHD + displeju ar 120Hz atsvaidzes intensitāti. Kameras izpildījumā ROG Phone 3 būs 64MP galvenais objektīvs, 13MP sekundārā kamera.

Kad tiks palaists ROG Phone 3, iespējams,tas būs visspēcīgākais Android tālrunis. Asus potenciāli arī optimizēs programmatūru, izmantojot aparatūru, lai uzlabotu pieredzi. Tāpat kā pagājušajā reizē, mēs arī sagaidām, ka uzņēmums pievienos īpašu dzesēšanas mehānismu, jo viedtālruņi mēdz ļoti sakarst garākās spēļu sesijās.

Avots: Wccftech

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt