Instagram lietotnē būs iespēja augšuplādēt jauno Apple attēlu formātu

Viens no jaunākajiem papildinājumiem, ko Apple ieviesa ar saviem jaunākajiem iPhone modeļiem, ir jauns attēlu uzņemšanas “formāts” ar nosaukumu ProRAW. Patiesībā tas nav jauns formāts, kā to raksturo Apple, bet drīzāk papildinājuma pamatā ir RAW attēlu formāts. Lietotāji sākotnēji spekulēja, vai to varēs izmantot tikai starp iOS un Mac ierīcēm, vai arī citas masveida ierīces un programmas spēs atpazīt šo formātu.

Saskaņā ar Tima Johnsena, Instagram iOS nodaļas komandas locekļa ziņu Twitter teikts, ka Instagram atbalstīs ProRAW formāta attēlus. Tas nozīmē, ka lietotāji, kuri izvēlas uzņemt attēlus ProRAW formātā, varēs tos augšupielādēt Instagram platformā. Attēli nebūs jāpārveido PNG, JPG vai citos formātos.

Šobrīd nav līdz galam skaidrs, cik ļoti lielas iespējas apstrādāt ProRAW attēlu būs Instagram platformā. Pēc Johnsena domām, šķiet, ka lietotāji, diemžēl, pagaidām nevarēs rediģēt ProRAW attēlus Instagram  lietotnē. Tā vietā lietotājiem būs jārediģē attēli, izmantojot speciālu lietotni, piemēram, Apple iebūvēto attēlu redaktoru, pirms viņi vēlas augšupielādēt gala versiju Instagramā.

Iespējams, ka Instagram nākotnē veiks izmaiņas iebūvētajā redaktorā, lai atbalstītu arī RAW (un ProRAW) attēlu failu rediģēšanas iespējas, taču pagaidām Instagram atbalsta tikai ProRAW attēlu augšupielādi.

Avots: Appleinsider

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt