Universitāte tiek kritizēta par studentu privātuma politikas pārkāpumiem

Nodarbības sākumā parasti tiek veikta atzīmēšanās, lai izsekotu, kurš apmeklē nodarbību. Šis ir svarīgi, jo studentam, kurš bieži izlaiž nodarbības, būtu nepieciešams pamest kursu, kā arī apmeklētība rada bažas skolotājiem. Parasti tas tiek darīts manuāli, kad skolotāji atzīmē papīra lapā apmeklējumu.

Tomēr Misūri štata universitāte nesen ir nonākusi kritizētā lomā, izmantojot aplikāciju studentu apmeklētības izsekošanai. Šī aplikācija, kas iepriekš tika izmantota tikai skolas sportistiem, tagad ir paplašināta visas skolas mērogā, aptverot visus studentus. Acīmredzot visiem studentiem ir obligāti jāinstalē lietotne savos tālruņos, taču ne visi ir apmierināti ar to.

Pēc Kansas City Stiar ziņojuma universitāte ir izdevusi norādījumu, kurā apgalvots, ka dalība aplikācijas lietošanā ir pēc izvēles. Misūri štata universitāte vada SpotterEDU aplikācijas izmēģinājumu, integrējot to aptuveni 20 kursos šajā semestrī. Dalība izmēģinājumā, kas tiek piedāvāta mazāk nekā 2% MU studentu, nav obligāta. Ja students nevēlas izmantot šo lietotni, lai universitāte sekotu viņa apmeklējumam, viņam būs jāreģistrējas pie sava profesora, parakstot apmeklējuma lapu. ”

Universitāte arī norādīja, ka aplikācija GPS vietā izmanto Bluetooth, kas nozīmē, ka aplikācija meizseko studentua atrašanās vietu pēc universitātes teritorijas pamešanas. Tomēr, kā daži ir norādījuši, tas rada zināmas bažas par studentu privātumu.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt