Zinātnieki, iespējams, atklājuši veidu kā cīnīties ar visa veida vēža slimībām

Šobrīd, kad runa iet par cīņu ar vēža paveida slimībām, zinātniekiem joprojām nav izdevies rast universālu risinājumu, kas spētu pielikt punktu šīs briesmīgās slimības sekām uz visiem laikiem. Taču izskatās, ka komandai no Cardiff Universitātes, iespējams, izdevies atrast jaunu atklājumu, kas varētu mainīt visu ārstēšanas politiku.

Komanda ir atklājusi, ka daļa no cilvēka imunitātes sistēms potenciāli spētu tikt izmantota, lai aizsargātos un uzbruktu visām vēža formām. Mūsu imunitātes sistēma palīdz ķermenim cīnīties ar infekcijām, taču tā varētu arī precīzi uzbrukt vēža šūnām. Zinātnieki atklājuši, ka cilvēka asinīs atrodas T-cell (T-šūna).

Līdz ar to, iespējams, laika gaitā izmantojot šo T-cell, varētu rast universālu ,,medikamentu” jeb zāles vēža ārstēšanai, tā vietā, lai katram pacientam piemērotu atšķirīgas, individuālas zāles. Šis sevī iekļauj plaušu, ādas, asins, krūšu, prostatas, nieru, kaulu un resnās zarnas vēža šunas.

Svarīgi ir tas, ka šī ,,apstrāde” neskar audus, kuros nav ļaundabīgā audzēja. Tomēr, pirms kļūstam pārāk priecīgi, jāpiebilst, ka pētījumi pagaidām ir sākuma stadijā, un viss vēl ir jāpārbauda uz reāliem pacientiem, taču, pamatojoties uz to, ko viņi ir atraduši, šim dziedēšanas veidam ir liels potenciāls.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

    1. A uz neārstējamu slimību izārstēšanu gadījumā nevar labāk nopelnīt?

      Varbūt vēl tici tam ka vēzi var izārstēt ar labām domām un dzeramās sodas lietošanu?

  1. Nepilnīgs un virspusējs raksts. T-šūnas mums ir katram. Knifs ir tur, ka atrasts šo šūnu paveids, kam ir receptori, kas ļauj atpazīt vēža šūnas un, attiecīgi, iznīcināt tās.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt