AMD vs. Intel (1. daļa)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti AMD vs. Intel (1. daļa)

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #174229
    n0r3k
    Participant

    Sviests!! Cik saprotu, šis ir saits ar reāliem notikumiem un darbībam, bet piedod man, Tu te izklāsti savas domas, kas man nepavisam neinteresē. Tas, ka Tev labāk patīk AMD, nenozīmē, ka vari nepamatoti nodi*** Intelu. Man patīk intels, jo viņš ir stabilāks, nekā AMD, viņam cache ir lielāks, un ja kaut ventilators apstājas, tad viņš nenodeg kā AMD. Aprstīdi šos faktus un tad sāc piesienas cenai. Viss, kas ir pieprasītāks, loģiski, ka maksā dārgāk. Atdzīstu, ka ir darbības, kurās AMD ir pārāks – tas ir nenoliedzami (AMD FSB ir lielāks, nekā Intelim). Vienkārši vajag būt objektīvam, nevis mēģināt ar vienu rakstu iestāstīt citiem, ka Intelis smird, jo viņš ir dārgāks, jo Tev labāk patīk AMD. Katrā tehnikā ir savi plusi un mīnusi.

    #174230
    msh
    Participant

    Ko tu te murgo? :hmz: AMD esot mazāki keši, esot nestabilāki, degot nost, esot ātrāks FSB… Par FSB, mošk neesmu piefiksējis, bet vismaz agrāk intelis tur bija priekšā, kaut gan neesmu piefiksējis, ko tad intelis tagad tur cep, kaut kā man ir sanācis darboties tikai ar vienu kasti, kurā bija c2d 🙂 Un par to degšanu – nevajag sapņot 😀 Ja speciāli neatslēdz mātenes aizsardzību, nodedzināt tev izdosies tikai vecos duronus un thunderbirdus, un arī, tad ir jānoņem viss radiators nost :rofl:

    #174231
    Valodja
    Participant

    n0r3k wrote:

    Tu te izklāsti savas domas, kas man nepavisam neinteresē. Tas, ka Tev labāk patīk AMD, nenozīmē, ka vari nepamatoti nodi*** Intelu……… Vienkārši vajag būt objektīvam, nevis mēģināt ar vienu rakstu iestāstīt citiem, ka Intelis smird, jo viņš ir dārgāks, jo Tev labāk patīk AMD. Katrā tehnikā ir savi plusi un mīnusi.

    Ja es tik gudrs, cik tev pašam liekas, tad:

    1) Nocitē no mana raksta, kur es saku, ka Intel smird.

    2) Pasaki, kad pēdējo reizi skatījies tomshardware.com cpu čārtus

    Es neesmu nekads prāvietis no AMD, un nesludinu, ka kopumā nav nekā labāka. Vnk gribu cilvēkiem atvērt acis, lai tie izvēlas procesoru ne tikai tāpēc, ka tas ir,piemēram, Intel, bet tāpēc, ka tas atbilst viņu vajadzībām un un tam ir atblstoša cenas/veiktspējas attiecība. Ja man būtu vajadzība pec uber jaudīga kompja un būtu attiecīgi daudz naudas, tad loģiski, ka es to būvētu ar 4kodolu Intel procesoru. Bet ja runā par vidējā budžeta datoriem, tad cenu segmentā līdz ~Ls110 (par procesoru), jaudas ziņā AMD ir ārpus konkurences.

    Bet 4 kodolu frontē cena ir proporcionala jaudai. Gribi lētu 4kodolnieku – ņem AMD Phenom 9500 pa Ls130. Gribi kko par ~25% jaudīgaku – ņem Intel Q6600 par ~Ls165.

    #174232
    samurajs
    Participant

    Kungi, fakts paliek fakts, bet jāatzīst ka AMD ar jauno Phenom X4 ir totāli izgāzies. Nepietiek, ka tas visos rādītājos atpaliek no Intel 4-kodolu analoga, bet X4 ar vienu bojātu proci no 4 tiekot tirgots kā X3… negribētu gan tādu iegādāties:P Par to firmai gandriz bezbrāķa tehnoloģija.

    Avots: Digital Times, 2008, nr.2.

    #174233
    aidskillz
    Participant

    Par FSB runājot, manam AMD X2 Athlons 64bit ir 2000 mega-zeķes.

    Bet Intela QX6850 procim 1333 mega-zeķes.

    Teorētiski jūtama atšķirība.

    #174234
    blusens
    Participant

    Tas tik teorētiski 🙂

    Protams tas ir liels pluss, bet citās ziņās tas procis ir daudz ātrāks 😉

    Pheomiem FSB ir 3600MHz Intel Core 2 Quad ir tikai FSB 1066 MHz -> teorētiski sanāk ka AMD PHENOM samaļ miltos Intel core 2 Quard, bet praktiski tā nav 😉

    #174235
    usins
    Participant

    Dators ir tik lens cik taa vaajaakaa komponente 🙂 nja. Jaskatas visi parametri 🙂

    #174236
    norcha
    Participant

    Gaidu no AMD puses kādus jaunos Phenom procesorus, kaut kā baigi CPU tirgus ir apklusis pēdējo mēnešu laikā.

    #174237
    samurajs
    Participant

    Pagaidām Intel ielicis treknu kloķi AMD ar savu jauno sēriju. Bet nu tādus kā mūs tas maz skar. Mums jau nevajag superskaitļotājus kosmisko sakaru centram;)

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā