Arī e.j. ir fani :)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Arī e.j. ir fani :)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148782
    Jaunzems
    Participant

    Datuvē ir kaut kāds pacans ar niku e,j. Bet tie takš nav mani komentāri 🙂

    [img]https://bildites.lv/images/xyreg1zw5k9bce2rxz1.jpg[/img]

    [img]https://bildites.lv/images/bh04r7yg334mj4b19j.jpg[/img]

    Es rakstu ar garumzīmēm un interpunktuāciju, bet tā taura teksti ir manas skolotājas Birutas slēptākie murgi 🙂

    Secinājums – nevienam neuzticies.

    #199073
    Mr.Death
    Participant

    vispār, ja nu kādam ir laiks, variet norealizēt manu jau sen radušos ideju šajā jautājumā – tīri oficiāli nodibināt segvārdu/niku asociāciju vai kā viņtur., kur var piereģistrēt savu niku, un tā autentiskumam norādīt kaut kādās lietotāja detaļās, kuros saitos lietotājs savu niku oficiāli izmanto. Tad citiem būs iespēja pārliecināties par to kurš ir viltvārdis un kurš tiešām ir tas par ko uzdodas.

    EDIT: Esmu sapratis, ka es šo projektu tuvākos gadus vēl vismaz nepacelšu dēļ šausmīgā laika trūkuma, tāpēc kuram ir iedvesma – izpaužaties. varētu ieviest pašu labumam arī kaut kādu SMS maksu, teiksim 0,95 sant. par nika reģistrāciju u.t.t.

    #199074
    ob1
    Participant

    Nav ko brīnīties, ja niks sastāv no diviem burtiem. Pilnīgi iespējams, ka kādam ir tādi iniciāļi.

    ups, manā nikā arī tikai 2 burti…

    😀

    #199075
    Jaunzems
    Participant

    A man vienīgajam ir tāds niks datuvē. Pieļauju, ka tas amplis zin par mana profila eksistenci… 🙂

    #199076
    ob1
    Participant

    Baigi Tu kādam esi vajadzigs … 😀

    #199077
    WerNeo
    Participant

    e.j. wrote:

    A man vienīgajam ir tāds niks datuvē. Pieļauju, ka tas amplis zin par mana profila eksistenci… 🙂


    Kāpēc uzreiz ir jāaizskar viņa personība? Varbūt viņa vārds ir Edmunds un uzvārds – Jansons. Viņam nav tiesību izmantot šādu niku?

    Protams, es saprotu, ka Tev gribētos, lai viņš atdarina Tevi. 🙂 Tomēr savos komentāros viņš runā par alu, un daudzi uzreiz saprot, ka tas neesi Tu, jo Tu taču vēl nedrīksti. 🙂

    #199078
    Jaunzems
    Participant

    Lai gan… MAnā skolā arī ir tāds Edvards Jes… bet tomēr… Drīzāk izskatās pēc k.kā līdzīga marta sākumā notikušajam saistībā ar drunk_lizard 🙂

    #199079
    WerNeo
    Participant

    Pie tam, Tu taču visus sūti uz “elli” 🙂 Š āds paraksts liek saprast, ka Tev Datuve nepatīk.

    Par datuves nokakātājiem vispār man ir smiekls. 🙂 Kakā virsū, bet paši to putriņu trebj. Strebj un kakā, kakā un strebj. 🙂

    Ja nepatīk, ir taču viena lieliska iespēja, nelietot.

    Es nelietoju jau ilgu laiku, bet arī žulti pār viņiem neleju. 🙂

    #199080
    Mr.Death
    Participant

    Es ieguvu unikālu iespēju tikt banotam uz mūžu no lietotāja “Moderators”, kas visticamāk, ir maskējies Mārtiņš Karelis. (ja pareizi atceros tā e-žurnaļjugas vārdu). Lielāku losi es točna tur vadībā nebiju redzējis, kas dzēš visus komentārus (kas arī sakrīt ar datuves noteikumiem) vadoties pēc sava subjektīvā viedokļa. Kopš tās reizes, “redzot kādi nūģi ir pie ratiem, es tajos vairāk nebraucu.”. Turklāt, cienot mūsu visvērtīgākā lietotāja drunk_lizard viedokli, viņa izteikums par to ka tur viss over, kļuva manām varbūtējajām šaubām par apstiprinājumu. Tagad jau 3 mēnešus tur neesmu spēris savu pakaļu un arī nesperšu.

    #199081
    daGrevis
    Participant

    Tām, uztaisīšu niku datubāzi ar iespēju tos reģistrēt… 🙂

    #199082
    WerNeo
    Participant

    daGrevis wrote:

    Tām, uztaisīšu niku datubāzi ar iespēju tos reģistrēt… 🙂


    😀 Jau esi iemācījies nomainīt izšķirtspējas savam monitoram, lai redzētu savu DB pareizi? 😀 Piedod par mazu paņirgāšanos. 🙂 😉

    #199083
    grisha
    Participant

    e.j. , par ko uztraucies? mans niks ir regjistreets krievijaa katraa forumaa. Taadu man niku pirms padsmit gadiem profenee Jasons iedeva, ar taadu ar pamataa dziivoju. Es vareetu simtiem shaadus postus uzraadiit ar savu niku, bet mani taadi siikumi neuztrauc, taa ka (mans miiljaakais un konkreetaa lokaa zinaamais teksts) “pohuj, lai deg” .

    WerNeo, prieks ka par mani tev ir smaids! PIrms paaris dienaam atkal piesleedzos datuvei, deelj postiem sheit. Ir labi, ja no darba atvelcies noguris un gribi mazliet jautriibu, datuve tad ir tavs draugs… . NOpietniibas zinjaa, tas portaals ir miris, to pirmais saprata ollee, taapeec ar izdeviigi notirgoja.. . Veel briinos ko K_N tur veel dara… .

    #199084
    Jaunzems
    Participant

    Man pohren, ka citur. Galvenais, ka datuvē ir mans dubultnieks…

    #199085
    WerNeo
    Participant

    Grisha… Bet bija jau redzams, ka arī vecajai datuvei nākotnes nav. Domāju, ka daudzi tā laika lietotāji piekritīs. Jo forumā jau bija izstrādājies princips “mēs un viņi”. Respektīvi, “ja es tevi zinu pēc vecajiem ierakstiem un atminos ar labu, tad tu esi ar mums”. Bet ja ienāk kāds jauniņais un paprasa kaut ko… Visi “vecie” sāka vispirms meklēt, kur varētu piesieties pie valodas un jautājuma pareizības. Aizgāju no datuves, kad pats sevi pieķēru, ka ņirgājos par cilvēku, kurš jautā viņam svarīgu jautājumu. Bet datuvieši ņirgājās tālāk. 🙂

    Vairāk par tā vortāla attīstību nezinu neko. Tagad jūtu, ka notepad.lv pārvēršas un sāk ieņemt datuves iestigto stigu.

    Arī notepadā daudzus linkus esmu apmeklējis, kas ved uz datuve.lv, un neviens no tiem mani nav spējis atkārtoti ievilkt atpakaļ tajā atmosfērā. 🙂 Tas pats ir ar esports.lv. Kopš 2003. gada lietoju esports, līdz 2008… Jo vienkārši sāka nepatikt izkārtojums, ka reklāma ir svarīgāka par sniegto informāciju 🙂

    #199086
    Jaunzems
    Participant

    Par to nu atbild Datuves bojāeja.

    #199087
    daGrevis
    Participant

    WerNeo wrote:

    daGrevis wrote:

    Tām, uztaisīšu niku datubāzi ar iespēju tos reģistrēt… 🙂


    😀 Jau esi iemācījies nomainīt izšķirtspējas savam monitoram, lai redzētu savu DB pareizi? 😀 Piedod par mazu paņirgāšanos. 🙂 😉

    Eh, ko tur, vienkārši sajaucu… 😀 Njā, tikai nevaru izdomāt taisīt worldwide vai tikai Latvijai?

    #199088
    normis_161
    Participant

    Edgar, tā ideja par niku datu bāzi gan ir laba. 🙂

    #199089
    daGrevis
    Participant

    Varbūt ir kādas idejas? Es domāju varētu atļaut pievienot kontaktus (email, skype utml.), mājaslapu, premium lietotājiem aprakstu.

    Re kur skrīns (tas ir tikai izstrādes stils 😉 ).

    https://bildites.lv/images/lbvdanblgk451tmpyd0z.jpg

    #199090
    Mr.Death
    Participant

    Es gan tavā vietā prasītu mazāk, un to lapu tulkotu arī uz LV RUS un citām valodām, kādās tik iespējams. teiksim 2 dolāri par reģistrāciju, vai 0,95 sms. 😉 tas būtu pieņemamāk un tad arī vairākiem būtu interese reģistrēties. Kā arī nevajag no sākuma liet ūdeni, ka baigi daudzi reģistrējušies, ja lapas faktiskais palaišanas datums bus šis gads 😀 Tas atbaida cilvēkus, dēļ šāda projekta pretīgās mārketinga naudaskāsēju piegaršas. Dizainu arī vajag lietišķāku, teiksim kaut vai kā kādai no LV gov lapām. un nevajag solīt, ka kā reģistrēsies tavu niku neizmantos citur. tas ir tikai tāds kā pierādījums – identitāte, ka tu esi tieši tas cilvēks un uzturies tajos un tajos interneta resursos. protams arī jāuztaisa supports, lai kaut kādi klauni viltvārži neaizsit piemēram e.j. niku pirms viņa 🙂

    EDIT: Un tā zobrata vietā vajag simbolizējošu un kvalitatīvu logo, teiksim, kurā attēlots cilvēka siluets, kas sēž pie datora.

    #199091
    Evers
    Participant

    Ideja ļoti laba, ar noteikti izmantošu iespēju kad būs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā