Bezmaksas mobilais internets ?

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Bezmaksas mobilais internets ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160595
    web33
    Participant

    Sveiki.

    Vai mums šeit lv ir halavnijs mobilais internets pamainaot apn vai vpn var kko dabūt ?

    Kāds ar kko tādu ir nodarbojies ?

    #314350
    Aldis
    Participant

    Ja kas tāds būtu, tad vesela nozare bankrotētu!

    Ja nemaldos, LMT brīvībai arī nav limti, tikai pēc tā trafika pārtērēšanas ieslēdzas ļoti lēns 2G internets… 🙂 Elementāra tvīta nosūtīšanai vai kādas whatsapp ziņas aizsūt”sanai jau itkā petiek.

    #314351
    web33
    Participant

    Your freedom uz Android pašlaik lietoju kkads internets ir bet nenormāli lēns kko ņiprāku vaig uz Windows arī iet ar 3g moduli un sim karti.

    Configure

    Server Connection

    ems02.your-freedom.de 02 vietā var likt lidz 33 01,02,12,13,14 un .t.t

    Connection modePort DNS

    #314352
    Aldis
    Participant

    Tas jau tiri tunelis skiet ir, trafiku sha va ta teeree, tad jau sanak es uzlktu uz sava servera vpn, un no telefona man neskaitiitu trafiku? Nezvai!

    #314353
    web33
    Participant

    Es mēģināju ar zelta zivtiņu kurai nav kredita un internets nezinu,kā ar tiem kam trafiks .

    #314354
    Toms
    Participant

    Vai tad tiešām tik slikti dzīvo, ka nespēj atļauties maksāt par internetu?

    #314355
    aoma
    Participant

    Ir cilvēki, kuri īstenībā pat nedzīvo slikti, bet tauta viņus vienalga sauc par kapeik3.14sējiem.

    #314356
    RicoPico
    Participant

    Ar biznesa klases klientiem esmu daudz strādājis, un varu vilkt analoģijas- jo cilvēkam dārgāka mašīna, jo sīvāk cīkstēsies par katru centu. It īpaši tas attiecināms uz latviešiem. Bagāts krievs vēl mēdz būt arī dāsns. Bet latvietis lepnā Maserati- tikai gnīdas.

    #314357
    ruukjis
    Participant

    Tur var nebūt kredīts, bet karte vēl nav bloķēta (nezinu pēc cik ilga laika visas šīs priekšapmaksas kartes bloķējas) līdz ar to kaut kāda datu pārraide EDGE režīma notiek un tas, ko tu tur esi iebakstījis ir tikai tunelis – beigsies karte pati par sevi, beigsie tavs tunelis un lēns tāpēc, ka EDGE.

    Ä€trāku nemaksājot nedabūsi. Š ādā režīmā tev strādās visas priekšapmaksas kartes, par pieslēgumu gan neesmu drošs, tur liekas, ja nesamaksā, tad bloķis un viss.

    #314358
    web33
    Participant

    Kā lai pasaka tā ir mana sirds lieta par kko nemaksāt un + apgūt kko jaunu.

    #314359
    aoma
    Participant

    Tas noteikti nav labs stils – viss maksā tik, cik tas maksā. Tu tač arī bez algas nestrādā?

    #314360
    romajo
    Participant

    Vo vo, cerams, ka tu nekad nedibināsi uzņēmumu, savādāk neapskaužu tavus darbiniekus.

    #314361
    aoma
    Participant

    Esmu strādājis pie viena UK dzīvojoša un Latvijā biznesu taisoša arāba. Fantastisks puisis, pie vietējiem “uzņēmējiem” gan ir sanācis iešvilpt.

    #314362
    web33
    Participant

    Laikam abi strādā mob sakaru nozarē ja tā iecepās . Man mājās viss ir halavnijs pat internets,udens regulari tiek regulēts,apkure un tt viss maksimāli ko vien var . Kāpēc par kko maksāt ja var dabūt par velti ? Algu man neviens nemaksā pats sev maksāju . Runājot par algām būs jāpalīdz čalim kas strādā maxima tur viss notiek tiklā ar ID un PW ar skaneri tur ar vajadzētu ielīst un pacelt pikus un algu 🙂 vot tā jādzīvo .

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā