Cik ilgi jūs jau esat sava mobilā operatora klients?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Cik ilgi jūs jau esat sava mobilā operatora klients?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148750
    Jaunzems
    Participant

    Cik ilgi jūs jau esat sava mobilā operatora, piemēram, LMT, Tele2 vai Bite, klients? Ļaujiet palielīties…

    [hr]

    Pieslēguma veids[align=left]Vietējais pieslēgums

    [hr]

    Numurs pieslēgts[align=left]2006. gada 22. decembrī

    [hr]

    …tātad nepilni 3, pilni 2 gadi…

    #198639
    RicoPico
    Participant

    Kopš bērna kājas esmu Tele2 klients. Sākumā ZZ, kuru iepirku kopā ar tālruni NOKIA 5110. Un pēc gada pārgāju uz patstāvīgi pieslēgumu. So- kopā sanāk kādi 8 vai 9 gadi…

    #198640
    kaqp
    Participant

    Tariff plan: Bite Variants

    Active days: 981

    #198641
    drono
    Participant

    Pirmais un vienīgais ZZ pieslēgums kopš 2003. gada.

    #198642
    Jaunzems
    Participant

    ZZ pieslēgums? [img]https://ifrype.com//img/emoticons/nope.gif[/img] Tam ir variants ‘esmu brīvs’…

    #198643
    Evers
    Participant

    LMT(Amigo, tad Okarte) kopš 9. klases – tātad 6-7 gadi

    #198644
    Loading
    Participant

    LMT pieslēgums ‘Piezvani man’, kopš 2003.gada rudens.

    #198645
    Vaz3
    Participant

    Ilgi,pašā sākumā bija zz,bet tad pārgāju uz amigo un okartes,tātad mans operators jau daudz gadu ir LMT

    #198646
    nevertell
    Participant

    5-6 gadi apmēram. No sākuma okarte, tad amigo un, visbeidzot, lmt istyle.

    #198647
    Kaarumniekss
    Participant

    Viss sākās ar pirmajiem Tele 2 mazcenas telefoniem, kuri toreiz vēl nebija pa latu, bet 19, un kolīdz izbeidzās termiņš tā muktim prom no tele2 un kā esmu LMT, tā arī citu operatoru negribu!

    #198648
    msh
    Participant

    Pirms 5 vai 6 gadiem nopirku pirmo mobi un zivi, kopš tā laika zives krāsa vienīgi izmainījusies uz gandrīz baltu 😀

    #198649
    Athlons
    Participant

    LMT… bija kkāda Okarte testam paņemta… bija pieklīdis pusbeigts siemens…

    sāku ar Samsung X100, kad to kā mazcenas deva… pārgāju no Okartes uz pieslēgumu…

    pēc trim gadiem pārgāju atpakaļ uz Okarti… sanāca izdevīgāk… maz runāju…

    tad biku vēlāk, diemžēl, Samsungs sāka gļukot… dikti jau man viš patika…

    iepirku kautkādu Sony-Ericsson… gļukoja maita… ārprāta lēkmē šo sadauzīju… tas bija uz ielas un pa tumsu bija slinkums meklēt kautkur aizlidojušo sim-sim karti…

    kādus trīs mēnešus iztiku bez trubas, tad darba vajadzībām iepirku Samsung C170 ar Okarti…

    dažus mēnešus vēlāk pārgāju uz darbadevēja apmaksātu pieslēgumu… LMT protams…

    tātad… nu jau kādi pīci gadiņi būs… 😀

    #198650
    Mr.Death
    Participant

    no šodienas 😀

    #198651
    rihardsss
    Participant

    Man kopš pirmā telefona ir LMT pieslēgums. Sākumā “Piezvani man”, tgd “Formula 8”. Apmēram 4 gadus esmu ar LMT.

    #198652
    aoma
    Participant

    14 gadus LMT, no sākuma parastais, tagad “piezvani man”. Arī numurs nav mainīts, tikai tas 2 tagad priekšā.

    Tas gan nenozīmē, ka paralēli nav visādas zives un okartes pabijušas, atkarībā no vajadzības.

    #198653
    QueenZ
    Participant

    LMT – 5 Gadi 🙂

    #198654
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kopš tiku pie mobilā, lietoju LMT, tas bija kopš kautkāda 2000 gada, pēc tam kad Bite ienāca LV, pārgāju uz to, vēl joprojām lietoju to pasu nummuru kuru paņēmu pārejot uz Biti.

    #198655
    shady
    Participant

    Kaut kur 9 gadi jau.

    Visu šo laiku esmu uzticīgs Zelta zivtiņai.

    #198656
    spriizha
    Participant

    uz 18 uzdāvināja man ZZ ar ZElta nummuru, bet paralēli visu laiku bija LMT, tikai mainījās – to pašu nummuru slēdzu uz Okarti vai pieslēgumu, atkarīgs no garastāvokļa.

    #198657
    memorex
    Participant

    Kopš Latvijā sāka parādīties Nokia 3330, gadus neskaitu. Vislaik LMT, esmu pamēģinājis arī ZZ,Okarti, bet man patīk labāk pieslēgums 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā