Filma "Interview" tomēr piedzīvo pirmizrādi, bet savādāku…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Kino Jaunumi Filma "Interview" tomēr piedzīvo pirmizrādi, bet savādāku…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #160437
  iKey
  Participant

  Gan jau nevienam nav noslēpums, ka pēdējā laikā bija sacelta ažiotāža par filmu “Interview”, un Sony Pictures dabūja smagi ciest no urķu uzbrukumiem, kur vainoja komunistisko Ziemeļkoreju. Bija zināms, ka daudzi ķinīši filmas izrādīšanai pateica nī-nī, jo kā nekā noraustījās no terorisma draudiem. Arī Sony Pictures nobijās.

  Tomēr, filma piedzīvoja daudz “modernāku” pirmizrādi – straumēšanu caur onlaina servisiem, un kā jau solīts – tieši ziemīšos. Caur Google Play Movies, Youtube Movies, Xbox Video, SeeTheInterview.com un citos servisos. Taču, ne visos reģionos var dabūt (pieņemsim Latvijā…) bet torrentu lielveikali jau ir paspējuši piedāvāt skatāmas kvalitātes versijas.

  Filmas sižets īsumā – Divi amerikāņu žurnālisti tiek pie iespējas intervēt Ziemeļkorejas līderi – Kimu ÄŒenunu, un CIP vēl iedod papilduzdevumu – nozūmēt Ziemeļkorejas līderi.

  #313302
  Quagmire
  Participant

  Uzliku lejupielādēties.

  #313303
  Crow
  Participant

  Panesies vājprāts par kaut kādu sūdainu “filmu”, kuru lūrēt var tikai kaut kādi aptaurēti mopši, kamēr svarīgi bija pievērst uzmanību Sqny drošības politikai, kas gadiem bija pilnīgs siets. Kāpēc tas tika pieļauts, kādēļ joprojām simtiem nelido galvas un dirsas labi tālu un nekrīt labi zemu, un kas jādara, lai to visu vērstu pareizā virzienā. Pajāt Sqny, bet neba jamie vienīgie – tikai vieglākais mērķis. Praktiski jebkurā šādā idiotismā vainīgi ir paši “cietušie”. Bet jampampiņiem tagad “filma”, mļeķ! Uzmanība veiksmīgi novērsta. Terrorists win.

  #313304
  iKey
  Participant

  Noskatijos – tipiska Holivudas komēdija… Grib smieties, kur vajag raudāt…

  Vārni, es saprotu tevi, tu un vēl daži piederat pie tiem, kuri baigi uztraucas, diemžēl vienaldzīgais un nospiedošais vairākums jūs pasūta kaut kur tālāk. un sāk šūmēties, kad viņi jūt, kad būs pašiem slikti.

  #313305
  Quagmire
  Participant

  Ir brīži, kad gribas skatīties ko tādu, kur bez kārtīgas iedziļināšanās nekādīgi, ir brīži, kad gribas skatīties ko tādu, kur vispār nav jādomā.

  #313306
  Stat1CX
  Participant

  Noskatījos, filma mēsls, kārtējais Holivudas izspļautais draņķis, bez nekāda satura un jēgas. 4/10

  #313307
  richijs
  Participant

  Jau novilku un noskatījos. Kā jau komēdija nekādu dziļu saturu negaidīt, šī nav biogrāfiska drāmas filma. Bet visā visumā ir skatāma un smieklīga.

  Man vislabāk patika, tā vieta, kur Kims tv tiešraidē “apdirsās”

  #313308
  jazzer
  Participant

  Iespējams, ka filma ir mēsls, kā jau 90 % no Holivudas, priekš tīņu debiloīdiem un nēģeriem razotās prodokcijas.

  Bet runa nav par to, bet par pašcenzūru. Vai kaut kādi Kima hakeri drīkst ietekmēt vārda brīvību un brīvās pasaules izvēles iespējas ?

  Ja Holivuda pakļausies vienreiz, tad sekos nākamie uzbrukumi arī no putinoīdiem, kuriem nepatiks filmas par savu kārtējo vadoni un “dižo” vēsturi.

  #313309
  cesedy
  Participant

  Wow, Latvidžas izsmalcinātākie prāti te laikam sanākuši. Nožēlojamie pāķi.

  #313310
  dexsters
  Participant

  Jēga raustīt šitos kas jokus nesaprot?Tas attiecas arī uz musuļmaņu izjokošanu.Nav vairāk ko filmēt?Sviests.Un tad pēc tam brīnās ka tās džihādistu ordas organizē atriebības.Labāk būtu uzņēmuši komēdiju par Bušu jaunāko,īsts komediants.Smieklīgāks par Hitleru.

  #313311
  Jaunzems
  Participant

  Kas tur ko nesaprast pirdienos, nokostos pirkstos un kritienos? Tas ir viszemākais humora pakāpiens un tos saprot jebkurš, bet nevar teikt, ka visiem tie šķiet smieklīgi.

  #313312
  LooNeY
  Participant

  Kārtējā reize, kad pierādās, ka viduvējais globālais prāts ir stulbs un atrofējies.

  #313313
  Black
  Participant

  Vēl vienu filmu par Bušu?

  Esošā arī ir tā nekas – W..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā