Google Chrome – jauns interneta pārlūks

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Chrome – jauns interneta pārlūks

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #182868
    ReB00t
    Participant

    ērts. diezgan ātrs, tik reizēm biki iekaras, bet tas cerams tik betas stadijā tā, tagad tik atliek pagaidīt, kamēr plug-in pārādīsies, adblock noteikti vajadzīgs

    #182869
    sir_irius
    Participant

    ahā, adblock ir ļoti vajadzīgs, bet tā, pārlūkam nekādas vaines… 🙂

    #182870
    kaqp
    Participant

    Š ausmiīgi patīk View source code. Viss viegli pārskatāms, un css uzreiz pieejams. Dizains ļoti praktisks, nav nekādu lēto fiču, jau uzliku kā default. google forever

    #182871
    Foxsk8
    Participant

    Nu, ko ietestēšu arī.

    Par FF3 latviešu valodu, iemeiģināšu šo pārtūlkot, ja sanāks. Vajadzētu redzēt FF2 latvisku, kā veidots, jo man ir savādāka pārmodificēšanas metode win32 softiem.

    #182872
    Sid
    Participant

    Meh, btw, es tā ievēroju, ka šitam brīnumam nav tāda pašsaprotama lieta kā ‘nospied-peles-rullīti-un-skrullē-uz-leju-un-augšu-tādā-veidā’, jebšu ir un to var kaut kā enable’ot?

    #182873
    Foxsk8
    Participant

    Nezinu, ma page scrools pamatīgi ielagoja, testēju uz notepad sākuma lapu. Operai tas atkal liekas pārāk ātrs FF viduvējs, googlei pārāk lēns. 😀

    #182874
    kaqp
    Participant

    nesaprotu kur juus atrodas tos lagus, man viss iet čiki piki

    #182875
    Maris77
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Nu, ko ietestēšu arī.

    Par FF3 latviešu valodu, iemeiģināšu šo pārtūlkot, ja sanāks. Vajadzētu redzēt FF2 latvisku, kā veidots, jo man ir savādāka pārmodificēšanas metode win32 softiem.

    Š eit ir Firefox 2 tulkojums:

    https://linux.edu.lv/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=575

    #182876
    samurajs
    Participant

    Fox, nav vērts Lapsu tulkot. Kad Chromei iznāks vajadzīgie plugini, lielais vairums uz to pārmetīsies. Tik ātrs pārlūks nav vēl redzēts.

    #182877
    Sebba
    Participant
    #182878
    samurajs
    Participant

    Sebba: Tas licences līgums jau izlabots un nav nekā traka…

    Godīgi sakot, ja esi radījis ko vērtīgu un publicējis internetā (resp. izlaidis no rokām) – to nozags tik un tā, neraugoties uz jebkādām licencēm 😀

    Š inī gadījumā jau vismazāk būtu jābaidās…

    Daži fakti par Chrome ātrdarbību: ar lēnu 128 kbps interneta pieslēgumu ielādēja lapu Yahoo.com:

    FF3.0.1- 1 min 08 s

    Opera 9.23 – 38 s

    Chrome beta – 16 s

    Javaskripta apstrādes ātrums:

    [img]https://img13.nnm.ru/imagez/gallery/f/2/c/6/5/f2c655a3877c73f5507240078d1cf75f_full.jpg[/img]

    #182879
    Foxsk8
    Participant

    Atliek vien gaidīt pilno versiju ar pluginiem, tad varētu šo te lietot.

    #182880
    Sebba
    Participant

    Nu sk.

    Samurajs: par Chrome ātrdarbību pats testēji jebšu viņiem pašiem (googlei) tas tā kkur ierakstīts?

    hm.. man tiiri nepatika Chrome tas stils.. uzreiz atliku atpakaļ savu firefox 🙂

    Moš ja pirkšu widescreen kkaadu laptopu, tad palietošu chrome. A te man tāds maziņš ekarāns un kkā neērti.

    #182881
    samurajs
    Participant

    Sebba: Pats netestēju, bet infa NAV no Googles utml. avotiem. Viens Krievijas portāls jau notestēja.

    Kas interesanti: ielādes ātrums ļoti atkarīgs no konkrētās lapas. Javascriptus lielā daudzumā saturošās lapas (kā draugiem.lv) ielādējas patiešām daudz ātrāk nekā ar jebkuru citu pārlūku. Savukārt uz txt bāzētās (kā Datuve) tikai nedaudz ātrāk.

    Tātad – pagaidām turam abus pārlūkus – hromēto un FF.

    #182882
    shady
    Participant

    Jāpagaida kāds laiciņš – nepatīk kaut kā betas lietot….

    #182883
    Creep
    Participant

    Spriežot pēc datuves: ja jau šitādi rezultāti divu dienu laikā vēlpietam ar betu sasniegti: kas būs pēc final iznākšanas?

    P.S. Jā, betu gan nevella nelietošu…

    #182884
    samurajs
    Participant

    Varat mierīgi lietot betu – nav ne vainas. Jauninājumus katrs saņems automātiski.

    #182885
    Maris77
    Participant

    samurajs wrote:

    Fox, nav vērts Lapsu tulkot. Kad Chromei iznāks vajadzīgie plugini, lielais vairums uz to pārmetīsies. Tik ātrs pārlūks nav vēl redzēts.

    Ieradumam ir liels spēks, tā ka domāju arī lapsa paliks kā viens no populārākajiem pārlūkiem. Fox, tad Tu iztulkosi?

    #182886
    samurajs
    Participant

    Var tak dabūt LV lang failu FF 2. versijai un pielāgot to 3.0. Par jaunu nav nekas jātulko. Tikai jāzina kā pielāgot…

    Ja kāds domā, ka varēs pats iztulkot – lai nomierinās… tur mēnešiem būs jāsēd, tik daudz to stringu 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā