Google indeksa kritēriji

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Google indeksa kritēriji

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148964
    quizzical
    Participant

    Gribu uzzināt pēc kādiem īsti kritērijiem google dzēš ārā lapu no indeksa un vai tas ir neatgriezeniski. Lapele https://gtv.id.lv iepriekš jau bija indeksā, pievienoju klāt angļu valodu un šodien pēc google bota apmeklējuma gtv.id.lv vairs nav atrodams iekš gūgle meklētāja. Ja tāpēc, ka saturs nav oriģināls, tad kāpēc nedzēš ārā iradio.lv un eradio.lv, tiem stream linki arī vienādi tāpat kā man tv stream.

    #201985
    m*****
    Participant

    Nu rekur viņa ir: https://img65.imageshack.us/img65/8742/screenshoturw.png

    kas tieši ir pazudis?

    Tas, ka ne pēc kādiem normāliem atslēgas vārdiem jamo nevar atrast jau ir cita lieta. No SEO viedokļa ta lapa ir šausmīgibriesmīgi uztaisīta un nekādus linkus uz viņu arī neatradu…

    #201986
    quizzical
    Participant

    hmmz, tev ir savaadaaks rezultaats. es kad mekleeju, site:gtv.id.lv man neko neatrod. ieprieksh ierakstot atslegvardu gtv.id.lv vai gtv.lv bija pirmajaa vietaa. linku no citaam lapaam indekseetaam ir ap kaadiem 10-20, un traffiks var teikt tik no taam arii naak.

    #201987
    m*****
    Participant

    Nu palasi par lapas iekšejo optimizāciju. Pašlaik tur viss ir gandrīz vai kā paraugs, kā nevajag darīt gan semantikas, gan lietojamības un dizaina ziņā – tabulu izkārtojums, menu no attēliem, kods neatbilst norādītajam DOCTYPE utt…

    BTW ierakstot piemēram, Fuji News Network, un meklējot Latvijas lapās, Tava lapa ir otrais rezultāts, tā kā noindeksēta viņa ir…

    #201988
    quizzical
    Participant

    Bet pēc idejas tak meklētājā ierakstot site:gtv.id.lv vajadzētu atrast indeksētās lapas. iepriekš atrada, tad uzliku angllu valodu un nomainiju katrai lapai savādku nosaukumu, kā bija rakstīts SEO un tagad neko neatrod

    es ierakstu fuji news network man neatver manu lapeli.

    #201989
    m*****
    Participant

    Vispār izlogojoties no googles konta man arī neatrod.

    Ja tās izmaiņas ir radušās tikko (šodien/vakar) tad vienkārši pagaidi. Ej labāk iedzert aliņu 😀 Ar googli ne vienmēr viss uzreiz notiek tā, kā domāts…

    #201990
    quizzical
    Participant

    Izmainjas shodien, jo googlebots shodien bija piekaapis. Domā, ka šitais būs atgriezeniski, tipo vēlak kautkad parādīsies iekš meklētāja? Alinju tik pashaa vakaraa shodien sanaaks iekapaat 🙁

    #201991
    m*****
    Participant

    Visticamāk, ka jā.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā