Labāko Latvijas VoIP servisu salīdzinājums

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Labāko Latvijas VoIP servisu salīdzinājums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162867
  samurajs
  Participant

  Kāpēc arī Tev savā uzņēmumā vajadzētu izmantot IP telefoniju ierasto telekomunikāciju pakalpojumu vietā? Kā galveno iemeslu noteikti minēsim izmaksas, biznesa pasaulē tās ir svarīgākās, un tieši VoIP ieviešana tavā uzņēmumā var ietaupīt krietnu summu gan komunicējot savā starpā, gan zvanot uz ārzemēm.

  Gribējām ietaupīt Tavu laiku, tāpēc salīdzinājām cenas lielākajiem VoIP pakalpojumu sniedzējiem Latvijā Tavā vietā, lai vari pievērsties kam svarīgākam. Esam aprēķinājuši vidējās izmaksas birojam uz 10 darba vietām. Visām cenām ir informatīvs raksturs un tās salīdzinātas atbilstoši publiski pieejamajai informācijai 2017. gada aprīlī. Bet, ja Tu par VoIP dzirdi pirmoreiz, tad tev iespējams nemaz nav skaidrs, kas ir VoIP un IP telefonija, un kādas funkcijas meklēt savā potenciālajā virtuālā zvana centra nodrošinātājā.

  Tādā gadījumā noteikti lasi tālāk.

  Kas ir VoIP?

  VoIP ( Voice over Internet Protocol) jeb IP balss pārraide ir alternatīvs veids, kā veikt telefona zvanus, neizmantojot telefona sakaru līnijas, bet tā vietā – Interneta Protokolu.

  Savukārt IP telefonija vairāk ir attiecināma uz fizisko ierīci, lai veiktu VoIP zvanus. Piemēram, telemārketinga kompānija ir iegādājusies IP telefonus, kas ļauj uzturēt līdz pat trijām sakaru līnijām uz konkrēto telefonu, caur kuru var apstiprināt zvanus vai pāradresēt citam operatoram.

  Kādu saziņas metodi tavā uzņēmumā lieto šobrīd?

  Fiksētie zvani: Tie ir kvalitatīvi, jo pārvietojas tikai pa optiskajiem vadiem, taču atkarībā no pakalpojuma sniedzēja nākas maksāt gan par zvaniem uz mobilajiem tīkliem, gan zvaniem uz ārvalstīm.

  Atkarībā no atrašanās vietas, var būt nepieciešams uzstādīt vadu līnijas. Arī telefona ierīces būs ar limitētām funkcijām, un spēs veikt un saņemt vienkāršus zvanus uz vienu telefona numuru.

  Mobilie zvani: Tie ir ērti kustībā, jo tiek nosūtīti uz tuvāko zvanu torni un tālāk ceļo pa optiskajiem vadiem līdz saņēmēja tuvākajam zvanu tornim. Lai gan mūsdienās pārklājums ir nodrošināts lielākajā daļā pasaules, tomēr ir iespēja, ka tavā atrašanās vietā pārklājums nebūs pietiekams, kas var ietekmēt zvanu kvalitāti.

  Atkarībā no pakalpojuma sniedzēja pieejami abonementi ar iekļautiem zvaniem uz vietējiem tīkliem un ārzemēm. Bet bieži tu maksāsi arī par pakalpojumiem, kurus nemaz neizmanto, un kopējā rēķinu summa liek celties matiem stāvus.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_teltel_1.jpg[/img]

  Kādi tad ir iemesli, lai izvēlētos VoIP atšķirībā no alternatīvām?

  Iemesls #1: Vairs nekādu vadu!

  Katrs darbinieks vai uzņēmuma vadītājs ir sastapies ar neskaitāmajiem tradicionālā telefona vadiem, kas ir noglabāti kādā atsevišķā telpā ar visu pārējo telefonu sistēmas uzturēšanas aparatūru.

  Ne tikai šī aparatūra ir dārga, bet arī lēna un grūti labojama. Kuram gan patīk gaidīt, kamēr atbrauc tehniķis un diagnosticē problēmu?

  Ar VoIP piekļuve sistēmai ir ātra un iespēju izvēle daudz plašāka. Kā arī vairumā gadījumu problēmas var tik novērstas attālināti.

  Iemesls #2: Produktivitātes pieaugums ofisā.

  Ar VoIP zvanu centra iespējām ofiss būs nepārtrauktā darbībā. Pārliecinies vai tavs IP telefonijas pakalpojumu sniedzējs piedāvā iespēju saglabāt numurus, ierakstīt zvanus, un novirzīt ienākošos zvanus brīvajiem operatoriem, kā arī atskaņot paziņojumu gaidīšanas brīdī.

  Vēl iespaidīgāka ir iespēja pāradresēt zvanus uz tavu mobilo telefonu un pieņemt tos jebkurā pasaules malā. Zvanu pāradresācija neietekmē zvana kvalitāti un nav nekādu aizkavēšanos pāradresācijas brīdī.

  Iemesls #3: Lēti zvani uz ārzemēm!

  Kā redzams cenu apkopojumā, tad atkarībā no interneta telefonijas pakalpojuma sniedzēja tarifi atšķiras, taču starptautiskie tarifi ir ievērojami izdevīgāki nekā tradicionālajiem telekomunikāciju operatoriem. Izmantojot VoIP iespējas, starptautiskie zvani izmaksās gandrīz tikpat, cik vietēji, kas it sevišķi noderēs, ja tavam uzņēmumam ir klienti ārzemēs.

  Iemesls #4: Neierobežotas telefona numuru iespējas.

  Ar fiksēto telefona līniju tev būs iespēja tālrunim piesaistīt tikai fiksēto telefona numuru, bet izvēloties mobilos tīklus, tu saņemsi attiecīgu mobilā telefona numuru. Toties ar virtuālo zvanu centrāli tavas iespējas paplašinās – izvēlieties fiksēto, mobilo vai kādu no īpašajiem 8000, 9000 vai īsajiem numuriem.

  Pie tā paša IP tālruņa iespējams piesaistīt arī ārzemju numurus, lai klienti varētu ar tevi sazināties lētāk un justos drošāk. Viņi pat nenojautīs, ka atrodies otrpus planētai.

  – Š obrīd izmantoju zvanu centra pakalpojumu kā ārpakalpojumu – vai tas nozīmē, ka varēšu veikt to pats?

  – Jā, ar VoIP pakalpojumu ir iespējams nodrošināt visu tehnisko atbalstu, kas nepieciešams, lai uzstādītu virtuālo zvanu centru. Pietiek maksāt kādam, kas tavu produkta aprakstu nolasa no lapiņas – tavi darbinieki noteikti pārzina tavu produktu daudz labāk.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_iptelefonijae1494944946533_1.jpg[/img]

  TelTel būs piemērotākais tavam uzņēmumam, ja vēlaties galvenokārt tērēt savu laiku un naudu sarunās ar klientiem, nevis milzīgos rēķinos. Ar zemākajām fiksētajām izmaksām, tu esi kontrolē pār visu, bet uz kvalitāti un funkcionalitāti ne pa visam netiek ietaupīts. TelTel piedāvā arī uzstādīšanas instrukcijas, bet, ja ar tehniku esi uz Jūs, vienmēr būs pieejams arī profesionāļu atbalsts.

  Vairāk par funkcijām un piedāvājumu lasi šeit.

  telecomCSC Telecom VoIP pakalpojumi būs ekonomiskāki, ja uzņēmums plāno veikt lielāku zvanu apjomu, nekā esam iekļāvuši apkopotajā tabulā.

  Izvēloties kādu no premium fiksētajiem plāniem, iespējams iekļaut bezlimita zvanus Latvijā vai pat visā pasaulē.

  Vairāk par CSC Telecom iespējām un tarifu plāniem lasi šeit.

  Telegroup klienti var iegūt no ilgtermiņa sadarbības, jo slēdzot līgumu uz 12 mēnešiem iespējams saņemt 100 % atlaidi uzstādīšanai – to izdarīs profesionāļi. Tāpat Telegroup papildus VoIP pakalpojumam piedāvā plašu ofisa iekārtu klāstu.

  Lasi pilnīgāku informāciju šeit.

  lattelecomIP telefonija pie Lattelecom ir tikai viena no nebeidzamajām pakalpojumu iespējām. Ja esi uzņēmums ar stabilu klientu loku Latvijā, Lattelecom tarifi ar iekļautām sarunām var būt ērtākie, tomēr droši vari sazināties ar Lattelecom par īpašiem piedāvājumiem.

  Lattelecom pakalpojumu info atrodams šeit.

  Kā viens no lielākajiem mobilo sakaru operatoriem Latvijā, LMT noteikti ir zinošs komunikāciju pakalpojumos. Š…emot vērā uzstādīšanas maksu 200 EUR apmērā, virtuālais zvanu centrs atmaksāsies tad, ja tavā uzņēmumā nepieciešams uzstādīt vismaz 25 vai pat 50 darba vietas.

  Par LMT piedāvājumiem vidējiem un lieliem uzņēmumiem iespējams uzzināt šeit.

  Telia ir vēl viens telesakaru operators, kas Latvijā darbojas jau vairākus gadu desmitus, tāpēc uz viņu pakalpojumiem varēs paļauties.

  Tāpat Telia piedāvā tarifus un IP telefonijas risinājumus atbilstoši tava uzņēmuma lielumam, bez lielām investīcijām.

  Telia pakalpojumu piedāvājums pieejams šeit.

  Dzinga VoIP telefonijas pakalpojumi ir vienkārši – un tas nebūt nenozīmē sliktāki. Bez nekā lieka, Dzinga darbojas 11 valstīs, tāpēc, ja tavs uzņēmums bāzējas arī ārzemēs, tu visur vari justies kā mājās.

  Ielūkojies šeit, lai uzzinātu vairāk.

  Sīkāk – TelTel blogā.

  #329748
  garaisezis
  Participant

  mēs kaut kā tīri labi iztiekam ar Watsapp un veco labo Skype, turklāt vēl bezmaksas, tik daudz kā par internetu nākas maksāt un papildus uzstādīt sakarīgu routerus lai var piekonektēties vairāk par 20 uz vienu.

  #329749
  Andron MacBeton
  Participant

  Ja pārējie ar ko sazvanās arī lieto to pašu – OK.

  Bet lai piezvanītu uz tiem sūdiem no mobīlā – dārgāk nekā zvanīt uz/no ārzemēm!

  Appisiens dolbans.

  #329750
  Andron MacBeton
  Participant

  Sarunas bitreits nav lielāks par interneta radio.

  No tā loģiski izriet, tu esi neiznēsāts kroplēns.

  Prasi savam daunīšu iestādes direktoram uzstādīt vafeļrouterus, bet negvelz savu debīlismu internetā.

  #329751
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Un huļi telefona sarunai ar to nepietiek? Taisies simfonisko koncertu klausīties caur VoIP? Kroplēns neiznēsāts!

  #329752
  ruukjis
  Participant

  Kārtējā buļļu mēslu tabula, kur cipari tiek interpretēti no vienas firmeles prizmas.

  1. LMT ierīko reālu PBX, nevis piešķir virtuālo.

  2. Cik uzņēmumi Latvijā ar 10 telefonu lietotājiem, ir spējīgi notarkšķēt 16h/mēnesī ar ārzemēm?

  3. Kā TelTel ir izrēķinājuši, ka LMT vietējās srunas mēnesī izmaksās 132€ arī nav saprotams.

  4. Sarunu ieraksti un kaudze citu fīču, kuras TelTel ir aizmirsis pierakstīt savā tabulā, LMT arī piedāvā bez maksas. Jā, zvanu optimizācija gan nav – acīmredzami šarlatānismu Latvijā praktizē tikai divi uzņēmumi, labi vēl, ka naudu par to neprasa, bet klientiem droši vien piekakā ausi pūkainu ar fantastiskiem stāstiem par zvanu optimizāciju.

  Man ir LMT (jeb būsim precīzi OSS networks) centrāle, 7 lietotāji un rēķins iekļaujot visu, (centrāles apkalpošanu, abonēšanu un visas sarunas) nepārsniedz 155€/mēnesī.

  Cik man zināms LTC piedāvā tiešis šos pašus risinājumus attiecīgi cena būs ļoti tuvu tiem 150€.

  CSC, ņemot pat pašu dārgāko tarifu, man sanāk 138,9€ mēnesī un tas ir tarifs, kur var pļerkstēt ar Dubajas princi 24/7, nestraucoties par paildus izmaksām.

  #329753
  Andron MacBeton
  Participant

  Un neaizmirsti CIK maksā piezvanīt UZ to VoIPu!

  Es te nesen zvaniju uz kaukādu rix.lv vai router.lv – pāris minūtes 1 eiro!

  Paņem VoIPu kantorī un klientu acīs esi pēdējais $%&#%^* 🙂

  #329754
  ruukjis
  Participant

  Tas, Beton, nav ar VoIP saistīts, bet gan arī idiotiskiem līgumiem starp pakalpojumu sniedzējiem. Es minu, ka router.lv izmanto CSC vai Telia vai vēl kaut ko eksotiskāku, piemēram, TelTel un tu izmanto Tele2 vai Biti, tad jā, tad tu maksāsi diezgan ievērojamu kapeiku zvanot viņiem.

  #329755
  usins
  Participant

  Nu jau viss. Visi tīkli no mobo ir for free gan tele2 gan LMT

  #329756
  ruukjis
  Participant

  Tele2 TAGAD ir, bet Bitei vēljoprojām nav.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā