Latviskotā Windows 7 RC jau ir pieejama!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Latviskotā Windows 7 RC jau ir pieejama!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148632
    zi007
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_winlv_1.jpg[/imgl]Š odien pl. 20.05 Latvijas Windows 7 beta testeri saņēma e-pasta vēstules par to, ka lejupielādei ir pieejama “Latviskotā Windows 7 Release Candidate kompilācija”. Š ajā brīdī lejupielādēju attiecīgo failu ar šādu nosaukumu:

    Title MB Latvian Windows 7 RC Download Package

    Release Date 4/29/2009

    Size 2,441.87 MB

    Version

    Category Build

    Milestone RC

    Description Ultimate x86 Retail Client_LV

    7100.0.090421-1700_x86fre_client_lv-lv_Retail_Ultimate-GRC1CULFRER_LV_DVD.iso 236106C4

    Tuvāka info, kā vienmēr, būs atrodama manis izveidotajā domubiedru grupā draugiem.lv!

    Zigmārs Dzenis

    #196996
    samurajs
    Participant

    Mjā, es nez kālab neesu saņēmis nekādu vēstuli… laikam морда моего лица не внушает доверия…

    Lūdzu autoru padalīties ar lejuplādes linku!

    #196997
    BlackRazor
    Participant

    Njaa, jau testēju!:D

    #196998
    Maris77
    Participant

    Beidzot latvieši arī kaut ko izdara laicīgi! Paldies!

    #196999
    ehex
    Participant

    Galīgi nelikās, ka tik ātri jau būs uztaisīta. Kur var dabūt?

    #197000
    elvisburdajs
    Participant

    Samurajs: Š o ziņu gan varējāt atstāt forumā, un es domāju ka kuram katram nevajadzētu dot e-žurnālista tiesības (pēdējā laikā redzu tādu tendenci). :lala:

    1. Viņš nav aktīvi piedalījies foruma diskusijās..

    2. Nav norādīts avots, un ir reklamēta domubiedru grupa.

    3. Man kaut kā ir bažas par ziņas patiesumu. :p

    #197001
    zi007
    Participant

    Es labošos!:) Ziņa ir patiesa, apskati bildes albūmā! Reklamēju, jo tam procesam ir jābūt abpusēji izdevīgam!:)

    #197002
    daGrevis
    Participant

    Piekrītu Elvim, nevar takču tā, ka jebkurš uzraksta ziņu un automātiski kļūt par žurnālistu.

    Būtu labi, ja par žurnālistu varētu ķļūt tad, ja…

    1) Tev ir vismaz 100 posti;

    2) Esi reģistrējies vismaz mēnesi;

    Un zudēt tiesības, ja…

    1) Pārkāp kādu noteikumu;

    2) Neesi uzrakstījis nevienu ziņu jau nedēļu;

    P.S. Ceru ka iztulkots normāli, bet enivēi grūti man, vsimaz, pierast, ja nomaina valodu datorā… 🙁

    #197003
    msh
    Participant

    Valodas šitentajam windblouzam vismaz pārslēgt var? 🙂

    #197004
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    2) Neesi uzrakstījis nevienu ziņ u jau nedēļu;


    savukārt es esmu novērojis tavu tendenci pa mākoņ iem lidināties 😀

    #197005
    iKey
    Participant

    raksta autoram ir daudz jamācas, un e-žurnālista statusam viņš ir bik par zaļu

    #197006
    usins
    Participant

    Vai nu raksti ziņas līdz galam, vai neraksti nemaz. Nav vajadzības te reklamēt savu domubiedru grupu. To vari darīt kā visi normāli puikas, draugiem.lv video sadaļā komentējot katru video!

    #197007
    samurajs
    Participant

    Nu beidziet tak cepties, e-žurņa statuss nekādas privilēģijas nedod. Zaļais niks ir kā atzinība lietotājam par Notepad atbalstīšanu ar rakstiem + atvieglota iespēja publicēt turpmākos rakstus.

    Vismaz 1 raksts nedēļā? Absurds! Nekad to neprasīšu – labāk 1 labs raksts gadā nekā 3 mēsli nedēļā!

    #197008
    memorex
    Participant

    Kā DL minēja e-žurnālists ir spēks

    #197009
    aoma
    Participant

    Gara apspriešana, bet linku tā arī neviens neielika 😀

    Gribētos salīdzināt vai ir kas uzlabots, jo darbā ir vienīgā vieta, kur tieku pie vistām un tās visas ir latviskas, tā kā english vistu nemaz neesmu jūzējis.

    #197010
    zi007
    Participant

    Ir tā, ka es to latvisko w7 paņēmu no Miocrosoft Connect, kur esmu Windows 7 latviskās beta grupas biedrs! Man pat ir pašam sava atslēga priekš w7!

    To visu esmu godīgi nopelnījis ar līdzšinējām aktivitātēm W7 popularizēšanā!

    Par cik nekur nav teikts, ka es varu dalīties ar w7, es neesmu veicis nekādas aktivitātes šajā ziņā!

    Sorry par īso rakstu, jo tikai tūlīt uzinstalēšu to latvisko w7 un varēšu Jums piedāvāt detalizētāku rakstu!:)

    Kad rakstīju savu pirmo rakstu šajā portālā, man nebija iespējas pievienot sagatavoto bildi no Microsoft Connect …

    Š eit īpaši neesmu postojis, jo visas savas aktivitātes esmu vērsis uz visiem zināmās db grupas attīstību un tas nav nemaz tik maz!:)

    #197011
    samurajs
    Participant

    Hey kāds kas dabūjis un neraustās – nošārējiet šito https://www.advbt.lv trekerī. Tur bez reģistrācijas, un pie tam izplatīt Win7 testēšanai nav aizliegts – tā pagaidām nav prece.

    #197012
    daGrevis
    Participant

    samurajs wrote:

    Vismaz 1 raksts nedēļā? Absurds! Nekad to neprasīšu – labāk 1 labs raksts gadā nekā 3 mēsli nedēļā!

    Nu samurajs, protams, ka rakstam jābūt arī labam… 😀

    #197013
    Aldis
    Participant

    daGrevis wrote:

    samurajs wrote:

    Vismaz 1 raksts nedēļā? Absurds! Nekad to neprasīšu – labāk 1 labs raksts gadā nekā 3 mēsli nedēļā!

    Nu samurajs, protams, ka rakstam jābūt arī labam… 😀

    Tik daudz spožu lietu nenotiek nemaz IT pasaulē, lai par katru sū nedēļā 1x sanāktu labs raksts iz katra e-žurnālista! 🙂

    Piem.. es varbuut uzrakstu kaadu rakstu vai pamaaciibu 1nu labu meenesii, un tad postoju gan savaa lapaa, gan notepadaa… 🙂 Lasitaju un komentetaju skaits nav no tiem mazakajiem, un nav reklameejosha satura kaa sheit “ejiet tur, lai redzeetu to, un tad naakiet atpakal un sakiet kaa patika” 😛

    #197014
    Maris77
    Participant

    Es jau pats pazaudēju vietu, kur var novilkt Windovs 7 LAT.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā