Microsoft aizstāv IE uz 250 lappusēm

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft aizstāv IE uz 250 lappusēm

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148636
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_micro_280_8be59_1.jpg[/imgl]Microsoft devis oficiālu atbildi Eiropas Komisijai sakarā ar tās pieprasījumu izvākt pārlūku Internet Explorer no Windows sastāva. The New York Times raksta, ka šis dokuments, ko Microsoft iesniedza 28. aprīlī, saturējis 250 lappuses.

    Microsoft šai dokumentā pamato, ka Internet Explorer 8 vairs nav dominējošais interneta pārlūks ne pasaulē, ne Eiropā, līdz ar to nekāds konkurences likums nav pārkāpts.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_bwar_440_11afb_1.jpg[/imgr]Protams, ka Microsoft savu vainu neatzīst – tieši otrādi, kompānija sūdzas, ka viņu pārlūka tirgus daļa ir stipri nokritusies. Kā pierādījumu viņi min W3school statistiku, kurā redzams, ka 2009. gada martā IE6+IE7+IE8 kopā sastāda tikai vairs 43,3%, kamēr Firefox ieņem 1. vietu ar 46,5%.

    Savukārt Opera Software statistiķi apgalvo, ka IE daļa Eiropā joprojām esot ap 85%. Tieši Opera ir tā, kas ierosināja EK aizliegt izplatīt IE Windows sastāvā un ļaut katram datorlietotājam izvēlēties interneta pārlūku pēc savām vēlmēm.

    Sīkākas dokumenta detaļas netiek izpaustas, bet zināms, ka šai sakarā būs Eiropas Komisijas noklausīšanās, kura plānota maijā vai jūnijā.

    Avots

    #197095
    sir_irius
    Participant

    Takš, jūzers, ja protams gribēs, pats nomainīs brauseri…

    #197096
    Maris77
    Participant

    Varbūt es kaut ko nesapratu, tad palabojiet,. Pēc EK lūguma Windovs nebūs IE, es uzinstalēju windovs un man datorā nav neviena internetpārlūka? Kā tad es tikšu pie Operas vai Firefokša? Pie tam kad instalēju ubuntu 8.10 tur arī jau bija iestrādāts Firefox, tad jau pēc EK prasības tas arī jāņem ārā?

    #197097
    ehex
    Participant

    Diez kā varēs nolādēt ,piemēram firefox uz tīras Windows instalācijas ja nebūs Internet Explorer Windows sastāvā. Ne jau tas ka IE izņems laukā no Windows kaut ko ietekmēs, ja cilvēks gribēs lietot citu pārlūku tad arī viņš lietos.

    #197098
    kaqp
    Participant

    piedāvās izvēli instalācijas laikā, tas viss… bet nu tā vēl 20 gadus tiesāsies, nepatīk IE sēdi ar Gubuntu. Tagad iešu pirkt automašīnu, teikšu ka nepatīk ka 4 riepas, man vajag tikai 1. Ja nē, tad tiesāšu

    #197099
    lilmoder
    Participant

    ___________

    #197100
    daGrevis
    Participant

    Nu tā ir brīva izvēle! 🙂

    #197101
    blackened
    Participant

    a kā tad parējās OS….?!?!!? no mac aizvāks safari, no ubuntu FF, no kde konqueror… tak xp jau ir iespēja aizvākt IE un uzlikt da kuru brovzeri vien sirds vēlās…. nesaprotu šoreiz eiropas komisiju, vai tad os nedrīkstēs būt ar interneta pārlūku?

    #197102
    msh
    Participant

    Nu te tak domā par nabaga lāmeriem, kuriem maikrosofta atkarību ieaudzina no skolas vecuma 🙂 Cik, tavuprāt, procentos ES skolu ir mac? Un kas tev liedz instalējot linuksi KDE vietā uzinstalēt gnomu vai xfce, nemaz nerunājot par to, ka normāliem distriem pilnajās instalācijās ir 2-3 grafiski web pārlūki un tikpat teksta web pārlūku? 🙂

    #197103
    izredzētais
    Participant

    viņ i IE aizstās ar gazeli un tiesāšanās varēs sākties no jauna 😀

    #197104
    iKey
    Participant

    Hmmmm, FF uz Gnome ir iebūvēts tik pat dziļi kā IE uz WIN

    #197105
    blackened
    Participant

    tā jau gan ir ar to microsoft atkarību…

    lai nu kā, bet man prieks ka EK mēģina apspiest microsoft monopolu, kas mazinās 🙂

    #197106
    usins
    Participant

    Manuprāt, tas ir kleini izgriezt kaut ko ārā no OS. Tad sanāk, nahrenā audi jāpērk ar viņu audi skaņas sistēmu, ja es gribu izvēlēties? Tad lai pārdod bez, jo redz es gribu Pioneer.. tas ir debīlisms no Opera puses, jo vienkārši viņi nejēdz izplatīt savu mantu! Kaut kā firefox sanāk to darīt. arī pateicoties Linux, kur tas ir noklusētais pārlūks. Vienkārši Opera nemāk savādāk sev pievērst savu uzmanību un slinko investēt dažus tūkstošus normālā reklāmā + viņu komūna ir vāja, vai drīzāk savtīga, jo nemāk normāli savos blogos, forumos kā parakstu izmantot- use Opera for faster browsing utt. Paši vainīgi mļe. Nav ko te daudz maz funkcionālu OS apgraizīt. Manuprāt, tas ir normāli, ka OS jau out of the box strādā kā pieklājas. Jo, ja nebūs Internet Explorer, tad nebūs ar ko novilkt Firefox 🙂 vai to pašu Opera, jo es piemēram, tagad neiešu speciāli uz veici, pirkt Flash, tad uz kādu datorkafūzi, inficēt flash ar entajiem vīrusiem, lai tikai novilktu savu Frefox, Opera vai h-zin ko.

    #197107
    msh
    Participant

    Ko tu ieciklējies uz operu? 🙂 Viss tavs posts bija žults izgāšana uz operas izstrādātājiem. Kā tu domā, kas notiktu, ja IE pazustu kā defaultais pārlūks – man liekas ka ff pārlektu piecdesmit pročiem un operieši to noteikti labi saprot. Atšķirībā no tevis 😀 Bet tava aizcepšanās par reklāmu vispār ir galīgi nevietā. Man jau gan drīzāk liekas ka mērķis tam ir līko lapu skaita samazināšana – padomā, cik daudz lapas ir taisītas, lai tās normāli parādītu IE, nevis lai tās atbilstu standartiem 🙂

    P.S. Reāli IE izmešana no windblouz izpaustos faktā, ka nekur apkārt nemētātos zilais e burtiņš – padomājiet, cik daudz progu izmanto IE dzinēju. Ar nLite “aizvācot IE” tieši tas arī notiek – aizvāc ikonas. Es sākumā nahrenizēju arī IE dzinēju, bet es tolaik spēlēju cs 1.6 un man apnika ka piekonektējoties sterverim cs nokrita lejā lai MOTDs parādītos operā 😀

    #197108
    iKey
    Participant

    kkur lasīju, ka tie Acid un citi draņķi ir domāti, lai lobētu Open Web standartus (lasi: sliņķu standartus), jo lapu, kas normāli šancētu uz FF vai Opera, var uztaisīt jebkurš, kas sevi uzskata par ķipa “webmasteru”, bet IE ir biki prasīgāks lapas koda ziņā.

    par to monopola būšanu var ilgi kasīties

    #197109
    blackened
    Participant

    īstenībā po… pilnīgi po

    es uzlieku xp, uzlieku ff, noņemu ie (var jau atstāt, tik kā defaulto uzlieku ff) un po ko tur eiropas komisija vai kads cits dara….

    #197110
    msh
    Participant

    ZuliXP izskaidro tādu joku – kāpēc ir vesela kaudze lapu, kas uz IE6 izskatās normāli, bet uz operas, kurai “var uztaisīt lapu jebkurš” ne. Kaut vai mana miesta līkā mājaslapa…

    #197111
    wolfinj
    Participant

    diemžēl IE ir unikāls brovzeris ar to ka pakļaujas polisijām

    ko nespēj tādi monstri ka FF un opera

    protams te lielākā daļa viedokļu ir no lietotāju puses ne no administrēšanas….

    #197112
    aoma
    Participant

    No lietotāja puses ir tā – vai drīz tā ES nepiespiedīs arī automašīnas tirgot bez logu tīrāmajām slotiņām, akumulatoriem, riepām, eļļām u.t.t. Pircējam lai ir brīva izvēle un var skraidīt pa servisiem, piemeklējot sev tīkamāko ražotāju darinājumus. 😀

    #197113
    msh
    Participant

    Tavam variantam IT analoģija būtu winxp bez explorer.exe un loadera 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā