Mozilla neplāno Firefox 3.5 beta5

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Mozilla neplāno Firefox 3.5 beta5

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148626
    Jaunzems
    Participant

    [imgl]https://bildites.lv/images/yc43uu260wqlgzz5e56b.png[/imgl]Mozilla vadošajiem ziņu portāliem atklājusi, ka beta 4 būs pēdējā testa versija 3.5 Firefox pārlūkprogrammai. Nākamā fāze Firefox 3.5 attīstībā uzreiz būs “Release Candidate”. Korporācijas “Mozilla” Firefox nodaļas vadītājs Maiks Beltcners (Mike Beltzner) skaidro, ka “ugunslapsiņu” 3.5 ir plānots izlaist šī gada otrajā ceturksnī. Atgādināšu, ka 3.5 b1-3 versiju jau lieto 900’000 cilvēki.

    Beltcnera kungs stāsta, ka Mozilla ir atrisinājusi atlikušās problēmas. Mozilla plāno palaist tikai vienu RC (release candidate), bet Beltcners atgādina, ka līdz šim katrai Firefox versijai līdz šim bija veseli trīs “palaišanas kandidāti”. Un tomēr vēl nav skaidrs, cik tad nu galu galā būs šie RC.

    “Š ī versija ir daudz stingrāka,” paskaidro Beltcners. Un kā tad savādāk, ja šajā pārlūkā tiks iekļauts TraceMonkey JavaScript dzinējs, kas trīskārt palielinās Firefox’a veiktspēju tādās lietās, kā, piemēram, JavaScript. Tuvākajās pre-relīzēs Mozilla plāno pievērsties tīmekļa lapu savietojamību ar pārlūku, lai izvairītos no web-lapu aplaušanas.

    Ja viss ritēs pēc plāna, tad Fx3.5 izlaidīs kaut kur maija beigās. Attēlā – ekrānšāviņš no versijas Firefox 3.1 beta 2

    [img]https://datuve.lv/images/upload/20090429233322.jpg[/img]

    TGDaily ziņa

    #196883
    daGrevis
    Participant

    Gaidu ar nepacietību! 🙂

    #196884
    rihardsss
    Participant

    e.j. wrote:

    Un kā tad savādāk, ja šajā pārlūkā tiks iekļauts TraceMonkey JavaScript dzinējs, kas trīskārt palielinās Firefox’a veiktspēju tādās lietās, kā, piemēram, JavaScript

    Š is teikums man patika vislabāk. Ä€trāk gribu JavaScript apstrādes ātruma uzlabojumu. Ikdienā bieži sanāk lietot lapu, kas pamatā ir balstīta uz javascript.

    #196885
    Gakh
    Participant

    Lietoju Minefield aka Filrefox 3.6a1pre, un tanī testā dabūju 95/100 🙂

    #196886
    daGrevis
    Participant

    Forši, ja uz mana FF 3.0.10 acid3 testā ir 71, tad uz jaunā FF būs 93!

    #196887
    Jusis
    Participant

    Pieļauju ka 95% lietotāju neinteresē nekāds Acid tests.

    #196888
    aoma
    Participant

    Noteikti vēl vairāk, 5% labi ja ir dzirdējuši par tādu testu. 🙂

    #196889
    usins
    Participant

    Emz, man po, kas būs windows vidē. Ja Firefox kaut ko nedarīs lietas labā priekš linux, un apollo.lv vēl joprojām kropļosies, es atteikšos no linux kā no OS.

    #196890
    ob1
    Participant

    usins wrote:

    Emz, man po, kas būs windows vidē. Ja Firefox kaut ko nedarīs lietas labā priekš linux, un apollo.lv vēl joprojām kropļosies, es atteikšos no linux kā no OS.

    Es tāpēc atteicos no Apollo.lv 😀

    #196891
    msh
    Participant

    Urā, fuifui beidzot kaut cik atbildīs patreizējajiem standartiem! 😀

    Kas tur @ apollo.lv ir tāds, kas sagādā probas tieši linuksim?

    P.S. Kam manas domas nepatīk, piedodiet atvainojiet, bet man tā visa publiskā betu būšana atgādina dročīšanu :devil: Nu ir beta, nu, lai ir, kāpēc par to jākladzina visapkārt? E-žurņu darbības rezultātā rodas iespaids ka notepad.lv salasījies win7 un ff fanuklubiņš – ežurņi cep raksteļus, komentāros visādi frukti sakomentē “es arī lietoju pareizējo betu, ar nepacietību gaidu jaunāko betu” 😀

    #196892
    aoma
    Participant

    msh: kas gan vēl būtu pieskaitāmāks IP portāla jaunumiem, ja ne dažādu “betu” vai pat “alfu” apskats?

    Tad, kad tās kļūst par gatavām versijām, tas vairs nav nekāds jaunums.

    #196893
    samurajs
    Participant

    msh: tad mums šādus rakstus vairāk vajadzētu?

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=3815

    Lūdzu, iesaki, par ko rakstīt! Vai vislabāk pats parādi piemēru… e-žurņa statuss tev garantēts! 😀

    #196894
    usins
    Participant

    Manuprāt, e.j vajadzētu ņemt nost šo autora titulu. Ja viņs vēlas rtakstīt rakstus, lai izvēlas kur tos publicēt. Kaut kā nesmuki izskatās, ka dienu vēlāk arī Datuvē parādās šis raksts

    #196895
    samurajs
    Participant

    usins: saskaņā ar Autortiesību likumu autoram ir brīvas iespējas publicēt savus darbus, kur tik pats vēlas (ja vien ņem pretī!). Tā kā papriekš e.j. raksti parādās pie mums – es pastāvēšu klusu. Ja būs otrādi – tad man būs ko teikt.

    #196896
    msh
    Participant

    aoma wrote:

    msh: kas gan vēl būtu pieskaitāmāks IP portāla jaunumiem, ja ne dažādu “betu” vai pat “alfu” apskats?

    Tad, kad tās kļūst par gatavām versijām, tas vairs nav nekāds jaunums.


    Kāpēc tad nav? Analoģija šīm tendencēm – būvē jaunu, teiksim, sporta kompleksu, bet tā vietā lai dienā A paziņotu ka sākts būvēt un dienā B ka pabeigts un ka dienā C atklāj, bet gan vēl pa vidu paziņot, ka, lūk, ieliktas dienvidu ieejas durvis, nāciet virināt, vai gadījumā neizkrīt no eņģēm, vēl kādu dienu vēlāk ka, lūk, uzlikta otrā stāva pārsedze, nāciet palēkāt, vai nesagāzīsies un tā pēc katra notikuma… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā