Notepad Jaunumu un Rakstu politika

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Notepad Jaunumu un Rakstu politika

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148245
    samurajs
    Participant

    Š eit runājam par IT ziņām un rakstiem. Salīdzinām ar Boot, Datuvi, Zparks utt. Kritizējam, slavējam, iesakām!

    #192145
    krisis32
    Participant

    Nu domaju ka apmeram visis stradajaiet viena limeni! Ir redzeti ka biezi citur ka peim: Datuve paradas notepad raksti un otradi! Zell ka kopejam vienu otru rakstu!

    Vaig lai mums ir savs un nav ko kopet!

    Nesaprotu kadelj citos mazak zinamos IT saitos aizliets labais klikskis! Tas jau neko nemaina.. iezimejam un spiezam pa pogam – crtl+c

    #192146
    Loading
    Participant

    Vidējais līmenis varētu būt nedaudz zemāks, jo šeit taču viss ir uz brīvprātības principu, kamēr citur par to maksā algu.

    #192147
    RicoPico
    Participant

    Notepadā, man šķiet, ir atlasīti labākie un interesantākie raksti no pārējiem ziņu portāliem. Lai gan šeit ziņas parādās retāk nekā analogos portālos.

    #192148
    krisis32
    Participant

    Nu nezinu vai retak.. Varbut kads admins varetu atmest statistiku cik videji diena ir jaunumu.. Domaju ka vismaz videji diena ir 2-3 jaunumi.. tas ir salidzinosi daudz!

    #192149
    Anonīms
    Neaktīvs

    Teikšu godīgi ka ir- Vienīgie raksti kurus lasu sev ne radio ir tikai Samuraja… Pārējos pat vaļā mēdzu neatvērt… Pārejiem tč vajadzētu no viņa mācīties…

    “Vajag tikai rakt”

    Ar smaidu sejā nevilcinoties iespiedu pirmajā variantā…

    #192150
    elvisburdajs
    Participant

    Nu gan jūs visi laižat garām… 😀

    krisis32: 1. Neesmu redzējis te nevienu kopētu rakstu (tā pat kā citos portālos notepad.lv rakstus (izņemot tos kas citē: Decoder.lv utml.)) 2. Ja piemēram intel izlaiž jaunu procesoru tas nozīmē ka tikai Zparks drīkst par to rakstīt? Ja ir raksts par vienu tēmu tas nenozīmē ka viņš ir kopēts..

    Loading: Vai tad tas ka te viss notiek uz brīvprātības principa nav labāk?

    RicoPico: Es gan te rakstus redzu bieži (ne mazāk bieži kā citos portālos) un neredzu nevienu atlasītu no citiem portāliem.

    Morpheus: +1 par samuraja čaklumu.

    P.S. Š is ir 33333 posts :0 (nejauši ieraudzīju).

    #192151
    krisis32
    Participant

    elvi… Nu tad intresanti… varbut jus domajiet vinadi .. ka viss raksts ir vards varda.. un bildes gandriz tas pasas …

    #192152
    RicoPico
    Participant

    elvisburdajs -> No kurienes tad visi raksti tiek ņemti? Ne jau paša izdomājums. 🙂

    #192153
    Anonīms
    Neaktīvs

    RicoPico wrote:

    elvisburdajs -> No kurienes tad visi raksti tiek ņemti? Ne jau paša izdomājums. 🙂

    Tava logika vispār grauž ezi… Ziņas nekādā veidā nevar būt paša izdomajums…

    #192154
    elvisburdajs
    Participant

    RicoPico: Tu mani pārprati.

    Quote:

    Ja piemēram intel izlaiž jaunu procesoru tas nozīmē ka tikai Zparks drīkst par to rakstīt? Ja ir raksts par vienu tēmu tas nenozīmē ka viņš ir kopēts..


    Ar to es arī krisis32 gribēju pateikt ka ne paša izgudrojums. :duno:

    Es padomāju ka tu to rakstu izlasi biji iedomājies kā labākā satura kopēšanu no citiem portāliem. 😀

    #192155
    samurajs
    Participant

    #192156
    Loading
    Participant

    elvisburdajs, brrrr četras reizes izlasīju un neiebraucu par pēdējo ziņojumu. Atbildot par brīvprātības principu. Ja tieši darba pienākumi jāveic (piemēram, celtnieks mūrē māju), tad nav iespējams kvalitatīvi un Ä€TRI ielikt ziņas. Rakstiem, kuri top ilgākā laika posmā, nav starpība.

    #192157
    elvisburdajs
    Participant

    Loading: Samuraja ziņas vēl ne reizi nav bijušas nekvalitatīvas.[img]https://www.secretskypeemoticons.com/skype/emoticons/animated/emoticon-0110-tongueout.gif[/img]

    Njā, un par to rakstu kopēšanu es atkal saputrojos, 😀 gribēju to attiecināt uz krisis32, bet sanāca uz tevi. :duno: Tūlīt izlabošu. 🙂

    #192158
    Foxsk8
    Participant

    Visu cieņu samurajam. Pag pag, visi LV portāli kā viens info ņem no ārzemēm, kā un kurš to pamana un cik ātri, tas ir atkal cits jautājums, plus katrs rakstu autors domā savādāk, piemēram viens portāls domā, šī ziņa ir mazvērtīga, otrs atkal domā, ka ziņa ir laba un to vienkārši atstāsta ar saviem vārdiem, kaut ko pārtūlko un tas arī ir viss.

    Vot ziņas ir ziņas, bet raksti ir raksti.

    Ok, ja mums būtu labs sponsors, kas varētu visiem rakstu autoriem maksāt algu, kaut kā finansiāli atbalstīt, bet šeit viss notiekās uz free padarīšanu, tāpēc es uzskatu, ka Notepad.lv līdz ar to ir labāks par citiem, jo spēj turēt līdzi lielajiem naudas makiem.

    P.S. Kam naudas, tam varas un slava. Tā tas ir bijis, ir un būs.

    No konkurentiem es personīgi atbalstu zparks.lv, viņiem savā ziņā ir līdzīga domāšana, ir pašiem savs raidījums: Nākotnes parks.

    P.S. Cik nu pats esmu dzirdējis, zparks.lv cilvēki nevar ciest boot.lv darboņus. Bet nu tas tā, nav mana darīšana.

    Plus vēl šeit daudziem ir tāds zaļš niks, gudri izteikties jau var visi, bet nu kādu rakstu arī no Jums vajadzētu, protams, ja Jums rūp, lai notepad.lv būtu vēl labāks un interesantāks gan Jums pašiem, gan arī citiem portāla apmeklētājiem.

    #192159
    Loading
    Participant

    Nebūtu samurajs, šeit būtu klusums, kāds pašlaik ir gateros.

    #192160
    Jaunzems
    Participant

    2 saturīgi raksti dienā kā vienmēr atšķirībā no 154 nederīgiem botā…

    #192161
    elvisburdajs
    Participant

    Zparkā ir daudz un dažādi interesanti raksti un tehnoloģju testi – ikdienas. 🙂

    Man ir zaļš niks bet esmu publicējis tikai kādus 4 jaunumus, neesmu bijis diez ko čakls. :win: Jāiet nokaunēties! [img]https://www.secretskypeemoticons.com/skype/emoticons/animated/emoticon-0111-blush.gif[/img] 😀

    P.S e.j: Nav tik traki,[img]https://www.secretskypeemoticons.com/skype/emoticons/animated/emoticon-0110-tongueout.gif[/img] BooT’ā Parasti lasāmi ir kādi 5 no 10 rakstiem. Vēl zābakā visi ir ļoti iedomīgi… [img]https://www.secretskypeemoticons.com/skype/emoticons/animated/emoticon-0138-thinking.gif[/img]

    #192162
    Janhouse
    Participant

    Manuprāt, Notepad.lv raksti ir interesantāki par tiem, kurus raksta Boot, Datuve u.c. Malači!

    Notepad.lv atradu caur TVNET. Biju pārsteigts, ka jau agrāk nezināju par šī portāla esamību.

    Vienīgais, kas man liekas tāds ne pārāk ērts ir dzinis. Nespēju samierināties ar phpBB kā bāzi.

    Piekrītu e.j. par boot.lv.

    Samurajs malacis, veiksmi!

    #192163
    elvisburdajs
    Participant

    Es par notepad.lv esamību uzzināju tajā pašā Datuvē, 😀 un esmu te jau veselu gadu. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā