Notepadā eksperimentāli atslēgts tabs "Nelasītie"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepadā eksperimentāli atslēgts tabs "Nelasītie"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #159392
  samurajs
  Participant

  :warn: Lai uzlabotu lapas ielādes ātrumu pie jaunumu lasīšanas, no index lapas eksperimentāli izvākti tabi “Nelasītie”. Izrādās, ka lai izveidotu nelasīto tēmu listi katram no mūsu 22.000 reģistrētajiem lietotājiem – lapai ir pamatīga noslodze.

  Kuram ir svarīgi sekot līdz visām nelasītajām ziņām, to var izdarīt caur

  https://notepad.lv/forums/ – ērtāk ziņām un Rakstiem

  vai arī

  https://notepad.lv/list/ – ērtāk Forumam

  #306477
  RicoPico
  Participant

  Nez, kā bija ilgs ielādes laiks, tāds arī palika. Man vidēji 15 sekundes lādējas NP sākumlapa- neatkarīgi no kurienes es cenšos tai piekļūt (Darbs, mājas vai telefona pārlūks). Am I the only one around here?

  #306478
  Aldis
  Participant

  Te arī ir problēma – 22’000 reģistrēti lietotāji, no kuriem 400 vrb ir aktīvi. 😀 Uztaisiet pavasara tīrīšanu, atstājiet, teiksim 4000-5000 reģistrētos, kas ir ielogojušies vismaz pēdējā gada laikā. Pārējie kas nav, 100 punkti šeit vairs nelogosies, vai nu arī izveidos jaunu acc.

  Tā pat velkas baigi visa tā padarīšana. Uz mobilajām ierīcēm vsp. mēdz neienākt pavisam!

  #306479
  Andron MacBeton
  Participant

  Kā būtu notepadu uzstutēt uz normāla servera? A to tā bremze nav ciešama. Un jā, vajag izmēzt accountus ko ne1 nelieto. Datubāze atslogosies konkrēti.

  #306480
  garaisezis
  Participant

  nav tik traki, es nesūdzos par ātrumu, atveru vienu aci, ieslēdzu kompi, atveru otru, ieeju netā, izbāžu vienu kāju no gultas, palaižu Firefox, izbāžu otru kāju un ieeju netepadā, pēc tam novelkos lejā uztaisīt rīta tēju, sviestmaizes utt, atnāku.. ha viss ir ielādējies…. nez kur pārējiem ir problēmas ar ātrumu…

  #306481
  RicoPico
  Participant

  Nospied F5 un ej vārīt kafiju. Kā vecajos labajos, kad bija jāgaida kamēr porņuks iebufferējas no Dial-Up. :> Ok, pārspīlēju, protams, bet dažreiz ielādes ātrums tiešām ir dial-up līmenī.

  #306482
  Foxsk8
  Participant

  Par ielādes ātrumu, vēlreiz saku, ka šeit es neko nelabošu, phpbb2 sourse, un kustomizācijas šeit sevi ir izsmēlušas.

  Š obrīd pat DB ir uz atsevišķa virtuālā servera un lapas sourse uz cita, divi serveri. Paralēli mums ir testa vide jaunai notepad versijai un tur viss lido – testa vide atrodās uz tieši tā paša servera kur viss notepads ar visu bremzi, līdz ar to uzskatāmi var salīdzināt performanci starp plānoto versiju un esošo. Tuvāku beta accresu uzticamākie lietotāji saņēms drīzumā.

  Piemēram: https://notepad.lv/forums/ ielādējas ātrāk, nekā sākumlapa, jo tiek izpildīts mazāks skaits kvēriju un NP sākumlapa kā tāda, pašā pašā sākumā tur ir ko protams uzlabot, un uzlabot, bet ielādes ātrums ir atkarīgs no kveriju skaita, lietotājiem lapā, viesiem, ja reizē 100 viesi sanāk, un katrs pieprasa savu saturu, tad ir kā ir, ar neoptimizētu sākumlapas kodu.

  #306483
  Aldis
  Participant

  Jap, patestēts ir arī jaunā Alfa! 🙂 Strādā manāmi ātrāk. Ceru ka tiešām ielaižot visu jūzeru gūzmu tur iekšā tā arī paliks. 🙂

  Foxi, cik daudz darba vēl ir palicis? Ar ko netiec galā? Jo šķiet ka sunim ir jau pārkāpts pāri, tikai astes gals palicis. 🙂

  #306484
  opengraybox
  Participant

  varbūt vērts padomāt par statiskas lapas kešošanu – lai ielādejas tikai dinamiskais – reklāmas un jaunie raksti ! Es gan nezinu īsti kas dzīvo zem phpbb2… un kā kešošanu tur labāk implementēt, bet liekas bija plugini – nu vienīgais ka vajag vēlvienu serveri/vm mašīnu !

  #306485
  Andron MacBeton
  Participant

  do betu!

  #306486
  migors
  Participant

  varbūt pamēģiniet pieslēgt https://www.cloudflare.com/ tie nokešos uz sava servera.

  #306487
  iKey
  Participant

  tas atsauc atmiņā vienu loteriju, kur tika izlozēts printeris, paķēra kkāds lietotājs vārdā “kaaja”. ķipa apsolīja piedalīties notepad aktivitātēs, bet manā uztverē tas solijums izklausījās kā: “So long! Suckers!”

  Labi, ka nav tik tāls marasms, ka komentāros pievienotās saites un pielikumus var aplūrēt reģistrētie lietotāji

  #306488
  KristoZ
  Participant

  Ieteiktu jums paskatīties, kā būs izmainījusies jaunāko ziņu, rakstu un foruma ierakstu skatījumu statistika…

  #306489
  BERILS
  Participant

  piekrītu tam ībrejam par to dizainu, darbību utt. ček it aut!

  https://www.youtube.com/watch?v=Vq2oNZOmD_4&feature=share&list=UUbFnQmdq_QG8U3hz6cI_txg

  tomēr viņš ir pastūmis lielas firmas, un zin ko saka. 🙂

  (laigan es neteiktu, ka esmu FB dizaina fanāts) 😀

  #306490
  Crow
  Participant

  Jā, izlaist pusgatavu drazu, bet pasniegt kā lielu sasniegumu, kas laikam ejot tiks tikai pilnveidots, ir šī tirliņlaikmeta parazītkompāniju galvenā iezīme. Nē, protams, ka nevar lielas lietas uzreiz izdarīt uzreiz perfekti, bet principā tas nav attaisnojums, ka šodien vispār neviens vairs pat necenšas. Tā sērga ir drausmīgi lipīga – ne tikai lielie lāči, bet katrs neiznēsāts pintiķis, kas sirgst ar hronisku koderismu, tagad mauc augšā “ka tik ir” un pēc tam katru dienu apdeito pa vienai rindiņai.

  Kāpēc maksāt QA un beta testeriem, ja var palaist masās, kur tehnoantiņi testēs bez maksas, un tad pačot vai nepačot – to jau noteiks sales cipari.

  #306491
  BERILS
  Participant

  Tu izvilki savu no video, es savu.

  Īss klāstijums ,kā es to video sapratu: Tas bija vairāk tendēts uz papildiespēju , ērtumu, kvalitāti kas ar pozitīvu attieksmi ir jāuzsūc no lietotāja puses, nevis par galvenā lapas kodola darbību tur iet runa.

  Tevis dēvētie koderi video ir aizstāti ar vārdu hipsteri, dead race.

  Protams katra čīkstienus uzņemt arī nav veselīgi, bet idejas, izskatīt, salīdzināt pros/cons , izvērtēt to nepieciešamību, un tālāk tās ekspluatēt/nahranizēt ,manuprāt, tā ir ilgspējīga portāla pareiza attieksme.

  BTW tas vairāk bija domāts kā motivācijas video(man pat kā neprogrammerētājam, un nedizainenierim), nevis te ekstra monej grind proyect proofit grinder pyramida.

  Peace.

  #306492
  Jaunzems
  Participant

  Tu jau esi betā!

  v3 betā

  #306493
  bumbulis
  Participant

  Pēdējās nedēļas notepads verās vienkārši nepieklājīgi lēnu.

  #306494
  jurgenz
  Participant

  vidēji 12 sekundes ielādējas lapa.

  #306495
  Anonīms
  Neaktīvs

  Viela pārdomām:

  https://vimeo.com/87483422

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā